Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja trochę zwlekam z tymi zakupami, a boję się, że później obudzę się z ręką w nocniku:laugh:
Dostałam właśnie kupę ciuszków, miała się zabrać za pranie, a później za prasowanie, ale nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie, bo do luteko to chyba te ciuszki zdążą się zakurzyć? 🥴
Wybrałyście już może jakiś proszek do prania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sie pytalam Mamy kiedy prac mowi ze pod koniec grudnia moge zaczac 🙂 tak ok 2miechy przed nie ma co szalec za wczesnie bo i tak by przeszly szafa :P ja chyba przystane przy Novelli 🙂
No fakt Iwiokej masz racje z darowizna hehe :P my w prezence slubnym dostaniemy wszystko procz wozka 🙂 wiec super 🙂 a jak teraz lozeczko kupimy to moi rodzice kase oddadza Nam tak sie umowilismy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam porzadek zrobilam w swojej szafie i teraz mam duzo miejsca wiec przeniose kurtki z drugiej szafy no i ta bedzie dla Syneczka 🙂 do tego szafka z szufladkami na skarpetki czapeczki itd 🙂 jejkus juz sie nie moge doczekac a juak patrze na te ciuszki wszystkie to juz tak bardzo chcialabym tulic to Malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Mona mega sie ciesze...i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze! nie moge myslec negatywnie choc czasem ciezko!!!jejkus jeszcz 18tygodniu i bedzie juz z Nami 🙂 to bedzie najukochansze dziecko na swiecie :P:P:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musi i będzie wszystko ok 😉
Całe szczęście, że Twój synuś taki ruchliwy chłopak jest, przynajmniej wiesz, że wszystko z nim ok 😆 moja znajoma jak była w ciąży to jej synek wiecznie spał i prawie nie kopał, więc ona ciągle się bała, że coś z nim nie tak i latała na usg żeby się upewnić czy nic mu nie jest, ale lekarz ciągle zapewniał że dziecko śpi, taki śpioszek pozostał z niego do dzisiaj 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉 hejka!!!! 😎 Ja juz tez jestem dzis po badaniach. ogolem z moim malenstwem jest wszystko w porzodku i chyba najbardziej rozczulilam sie nad bijacym serduszkiem 🙂 krew mi tez badali bo najwazniejsze bylo czy cos mi pomoglo zelazo w ciagu ostatnich 2 tygodni. I z 10,3 wskoczylo mi na 10,8 czyli powoli sie poprawia alez now kolejna wizyte mam za tydzien bo mi lekarz nie popuszcza tych wynikow. ☺️ Ogolem strasznie sie ciesze ale jakos tak krotko to trwalo ze niezbyt wiele sie dowiedzialam bo lekarz zrobil swoje i juz sie spieszyl dalej. Wscieklam sie .Nawet sie nie dowiedzialam jaki juz jest duzy nasz synus! Za tydzien mu nie odpuszcze!!!! Pozostalo mi sie cieszyc ze jest wszystko dobrze. Acha no i sprawdzali mi znow jak pracuje macica. Kazdego kopniaczka mi notowalo:laugh: Pisalyscie dzis cos o kremach i oliwkach przeciw rozstepom i to faktycznie zalezy od skory. jesli nie ma sie elastycznej skory to i zaden krem nie pomoze. Mam znajoma co cale zycie miala fiola na punkcie swojej figury.w koncu zaszla w ciaze. kupowala najdrozsze najlepsze kremy dla kobiet w ciazy i nic!!!! Strasznie ja "potargalo" i nie mogla sobie z tym psychicznie dac rady. A moja szwagierka nie uzywala zadnych kremow i nie ma nawet jednego rozstepa!!!! Az jej zazdroszcze. Acha czy wy ostatnio tez macie tak czesto zgage???? Ja przez ostatni tydzien walcze z nia dziennie i juz mam jej dosc!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja malutka też dzisiaj jakaś spokojniejsza, choć czuję ją od czasu do czasu. Obawiam się, że w nocy da nam popalić bo zawsze ok 23:30 zaczyna szaleć i jak się budzę w nocy to ona też nie śpi, ale lubię jak kopie, bo jak się nie rusza to odrazu czuję niepokój. Oj nie wiem jak my wytrwamy do tego lutego i nie zwariujemy:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia dobrze ze wyniki lepsze 🙂
co do zgagi ja jej nigdy nie mialam i chyba nie mam :P mi ginek mowil ze dno macicy znajduje sie na wysokosci pepka ok 24tyg ciazy wiec od wtedy zaczynaja sie wlasnie zgagi itd :P mam jeszcze czas az 2tygodnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Moj ostatnie kilka dni przechodzi sam siebie :P non stop kopal wiec nie wiem kiedy spal wiec wychodzi na to ze teraz odsypia rozrabiaka mala :P Ginkowi w sobote tak dal popalic hehe 🙂 jejkus jak ja Kocham to Malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia, całe szczęście, że wyniki się poprawiły, napewno będzie coraz lepiej 😉
Ja też miewam dość często zgagę, ale to zależy chyba od tego co zjem. Zauważyłam, ze często mam zgagę po białym serze, ostatnio też mnie piekło po ketchupie.
Oj te nasze maleństwa dają popalić naszym ginom:laugh: nasza malutka skolei uparta była na usg, bo za nic nie chciała się obrócić, mimo, że gin bardzo prosił:laugh: :laugh: Olała go i już, uparciuszek będzie, ciekawe po kim?:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Moj ginek to stwierdzil ze teraz Prezesa musi podenerwowac zeby sie odwrocil buzka :P i zaczal tak pukac w brzusia i ruszac energicznie :P Maly sie odwrocil ale buzki juz otworzyc nie chcial :P mam na filmiku z usg jak pije wody 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny. ja cala ciaze do tej pory nie mialam zgagi i dopiero od tygodnia mnie nachodzi. Ale faktycznie moze przez to ze mieszam ostatnio co popadnie 🥴 Oj a czeka mnie jeszcze dzis Magnum w bialej czekoldzie ktorego sobie nie odpuszcze!!!! 😆 Dostalam wczoraj znowu ubranka dla dzidziusia i teraz to juz mam ich tyle ze pewnie z 5 bym wychowala!!!! 😉 Ale tak slodko mi sie robi jak je przebieram 🤪 A lozeczko juz tez czeka. trzeba tylko przywiesc.Suuuuper!!!:laugh: Pozdrawiam was mamusie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie kupilismy lozeczko 🙂 wybralismy drozsze bo mozna pozniej zrobic je jako lozka jak maluch podrosnie 🙂
Ale az tak dziwnie bo lozeczko 130e a materac tez 130e 🤨 smiesznie tak :P taka sama cena hehe ale wolelismy dobry materac wybrac a nie jakies tam byle jakie w koncu to dla Naszej dzidzi zeby mu wygodnie bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc , ja troche jestem zdenerwowana 😞 i wystraszona

lekarz powiedział ze szyjka macicy jest bardzo krótka 25 mm
a miesiac temu miała 47 mm,zapisał mi luteine i nospe i lezenie, jak nie poprawi sie szyjka do 7 listopada ( nastepna wizyta ) to dostane skierowanie na patologie ciąży do szpitala 😞 ( grozi mi przedwczesny poród )

dzidzia w porzadku 🙂 potwierdził córeczke, waży 470 g, pomiary głowki 195 mm
udo 38 mm
brzuszek 172 mm
czyli wszystko chyba ok 🙂

natomiast łozysko jest na przedniej scianie, zaka seksu narazie do porodu 😞

oczywiscie sie spłakałam, ale ciesze sie ze z dzidzią dobrze,mam nadzieje ze nie wybiera sie jeszcze na swiat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi glowka do gory bedzie dobrze 🙂 sluchaj lekarza bierz leki. Szyjka Twoja jeszcze nie jest taka zla zreszta w Polsce na tyle dobrze ze w razie czego zaloza Ci szew na szyjce i sciagna przed samym porodem 🙂 wiem ze sie martwisz ale pamietaj ze dzidzia tez to czuje...Bedziesz wszystko dobrze 🙂
ja niestety nie mialam szyjki badanej 😞 moj ginek bal sie mnie dotykac po za kazdym razem jak mialam badanie dopochwowo mialam plamienie a z tego co widzial przez usg skorne mowil ze szyjka nadal dluga zamknieta z blokiem czopu sluzowego wiec mam sie nie martwic. Najgorsze to to ze w tym cholernym kraju nie ma luteiny 😞 😞 😞 😞 😞 i teraz probuje zalatwic recepte, szwagra brat da znac wieczorem czy moze przpiesac dopochwowo bo on nie jest ginkiem tylko pediatra. Ale moze sie uda to juz w przyszlym tyg bede miala luteine mam nadzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...