Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj nie jest tak latwo wytrzymac zwlaszcza ze Maly kopie po perzechu. Wczoraj az podskoczylam tak zabolalo wierz mi :P a jak kopnie to nie ma czekania tylko odraz wc :P a ten sklep jest obok centrum handlowego wiec i wc nie ma :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej mi mowil lekarz ze czasem nawet najlepsze kremy nie pomagaja wszystko zalezy od skory 🙂
ja uzywam tego : ale tylko na noc bo to oliwka jest no i podobmo najlepsza wsrod mam 🙂 w Polsce tez jest tyle ze kosztuje cos ok 130zł. [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/bio_oil_200ml-2f0293c42bc9cef35368d41b1a0f53b8.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec wlasnie jeszcze to lozysko sobie lezy na dole wiec to dodatkowe obciazenie dla mojego pecherzyka choc ja nawet przed ciaza czesto chodzilam no ale nie co 15min :P
Ide sie doprowadzic do ladu i podjade na godzinke 🙂 w razie czego szybko do domciu wroce :P i tak to 5min drogi od domu hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamuśki, ja dzisiaj w łóżku przed tv cały dzień, no tylko na 10min z psem wyszłam 😉 lenia mam okropnego.
Co do badań to mam 4tyg do następnej wizyty aby je porobić, ciekawa jestem tylko ile za wszytko zapłacę, aż boję się myśleć 🥴
Darusia łączę się więc w bólu z wypiciem glukozy bo też mnie to czeka. A fe! Moja gin powiedziała, że można wziąć ze sobą cytrynę i tam wcisnąć, więc tak zrobię 🙂
Dodi 3mam kciuki za awans i samochodzik 🙂
Bób fajna fota profilowa 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki!!! jak mija poniedziałek??? u mnie z bólem głowy 😞
rano byłam na badaniach, robiłam test z glukozą więc 2 godziny po wypiciu jeszcze na czczo czekałam i stąd tem ból, a tu jeszcze godzinka w pracy.
powiem wam że ta glukozę da się przeżyć tylko nie trzeba mysleć jaka jest niedobra bo mdli strasznie, ja wzięłam ksiazke i czytałam sobie to jakos mi zleciało i newet dobrze to zniosłam, więc trzymam kciuki ze te co dopiero się wybieraja, będzie dobrze 🙂 🙂
czekam teraz na wykinki man nadzieję że ok i że hemoglobina wyższa choć troszeczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka ja robiłam test z 75g glukozy i to jest tak że pobieraja krew na czczo potem się puije glukozę pobierają po godzinie i po dwu, w tym czasie nic nie mozesz jeść ewentualnie mozna sie wody napic.
ja siedziałam w poczekalni bo jakoś mi się słabo robiło i nie chciałam nigdzie łazić.

jesli masz test na 50g glukozy to jest chyba trochę krótszy, azle nie wiem ja musiałam ten większy zrobić bo tak mi lekarz kazał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wolę chyba biegać niż tam siedzieć 🙂
Leć kochana 😘 miłego dzionka

Ja idę się położyć, zdrzemnę się bo muli mnie strasznie 🙂

A zapomniałabym, fajne pamiętniki dla naszych maluszków znalazłam :
http://www.bebilon.com.pl/Pamietnik/Pamietnik-Bebilon
Chyba taki założę 🙂

Do później 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no mi lekarz mowil ze rano pobieraja krew na czczo pozniej pije sie glukoze i czeka i pozniej znow pobieranie. Mysle ze to ma sens bo skoro nie pobierali rano na czczo to nie sa w stanie stwierdzic jaki masz poziom na czczo.
Mnie to czeka za 3tyg :P narazie nie mysle o tym :p zatkam nos i wypije duszkiem a pozniej sie zobaczy :P
Ja wlasnie wrocilam ze sklepu wozek wybrany lozeczko tez i chyba nawet dzis kupimy bo bardzo tanie 🙂 no i kupilam 3recznicznki dla Dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie lekarz porównywał glukozę tą po obciążeniu z glukozą na dczo z tą co robiłam jakiś czas temu i to chyba też ma jakiś sens, bo w sumie gdyby wyszedł zły wynik po obciążeniu glukozą to pewnie musiałabym zrobić jeszcze raz glukozę nadczo. Jak widać co lekarz to ma swoje sposoby 😉 .
Anitek koniecznie pochwal się jak tylko zrobisz zakupki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze sie pochwale :P choc boje sie ze to za wczesnie i sie cos stanie 😞 ech takie zabobony ale jedna czlowiek jest tak skonstruowany ze mysli o tym...choc tak wiele Mamusi juz ma lozeczka chocby nawet wiec mysle ze nic sie nie stanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitak nic się napewno nie stanie!!! choć ja też codziennie odliczam dni do porodu i nie mogę się doczekać kiedy w końcu utulę swoją malutką kruszynkę i że wszystko będzie ok. Tak bardzo bym chciała, żeby to już był luty, a tu jeszcze tyle czasu 🥴 Jaboję też się trochę boję przesądów i wózek miałam kupować dopiero po porodzie, ale załam sobie sprawę, że wtedy to napewno nie będę miała czasu na latanie za wózkiem, więc może rozejrzę się gdzieś za miesiąc, albo dwa 🙂 🙂 a łóżeczko mam dostać w spadku po innej dzidzi więc 🙂 nawet nie szukam. Zaczynam myśleć nad zakupami sobie do szpitala, może jakaś koszula, bielizna no i nad wyprawką dla dzidzi, ale chyba z wyprawką 🙂 poczekam jeszcze trochę, bo nie wiadomo narazie czy dzidzia będzie malutka, czy może duża 😆
Może widziałyście gdzieś w necie jakieś fajne koszulki dla mam ciążowych i karmiących?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...