Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MisiaA a ile masz hemoglobiny???? Kurcze troszke dziwne ze nie podnioslo sie po zelazie ani odrobinke tylko dalej spada. Nie wiem ile teraz jej masz ale jesli jest tak strasznie to lekarz powinien ci zapisac zastrzyki. To najpewniejsze. Daj znac co ci powie lekarz ok??? Jestem ciekawa bo sama jestem w takim przypadku ale mi na szczescie w ciagu 2 tygodni sie troszke podnioslo ale musze dalej walczyc zeby za tydzien byly jeszcze lepsze. Mi od samego poczatku lekarz nie pozwolil brac w tabletkach zelaza tylko w syropie bo twierdzi ze nie sa tabletki takie dobre jak sie wydaje. A najbardziej jest za zastrzykami. Ale jednego mozemy byc pewne -ze tak nas z tym nie zostawia i zawsze jest wyjscie wiec ok. Powodzenia. 😉 Candy Monka to masz fajniutkie te sny!!!! 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia27 to byla mowa o moich snach :P:P:P:P:P
ech co do zelaza to moze ja tez powinnam syropek kupic bo ja biore tez magnez a niestety jak lykne i zelazo to sie nie wchlania wlasnie przez ten magnez 😞 hmmm hemoglobine mialam 11 a 3tygodnie temu 11,2 czyli cos tam sie ruszylo po 2tygodniach brania zelaza ale doszla biegunka wiec odstawilam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia27 bys musiala zapytac styczniowek hehe:P one mysla ze ja im zabieram oklaski...choc wiadomo ze mozna go dac lub zabrac raz na 6godzin wiec to raczej niemozliwe zebym zabierala conajmniej 5oklaskow w ciagu polowy dnia :P
No jest to dziecinne ale co zrobisz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie!!!
ja dzisiaj cały dzionek w łużeczku rozłożyło mnie na maksa, ale za to wczoraj pod wieczór pojechałam z mężulkiem kupić mi jakąś kurteczkę bo w żadną się nie mieszczę no i kupiłam sobie 2 płaszczyki jeden polarowy bardzo ciepły a drugi futerkowy kloszowany też fajny tak że teraz to mi będzie już cieplutko,
no ale cóż teraz to muszę się kurować i jak naszybciej wyzdrowieć , mam nadzieje że moja córeczka tego nie odczuwa
a na obiadek robię dzisiaj gotowane żołądki drobiowe w sosie uwielbiam je 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Iwiokej 🙂 no ja zoladki tez lubie ale nie widzialam tutaj nigdzie wiec pewnie nawet tego nie jedza :P
Ja tez musze sobie kupic cos na zime bo w moja kurtke jesienna z ledwoscia sie dopinam :P
Mam tez kurtke narciarska ona jest mega ciepla i taka wieksza w brzusiu wiec powinna dac rade w zime 🙂 no a popatrze sobie za jakims fajnym plaszczykiem na zime 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kikos napisał:
Hej brzuszki!

Ja wreście na zwolnionku juz do konca .... :P
Wczoraj byłam u gina z małym wszystko ok ale zmartwiła mnie jedna rzecz ..... w ciągu miesiąca przybyło mi prawie 4 kg straszne Lekarka nastraszyła mnie ze moge przytyc jeszcze 20 kg wiec od dzisiaj koniec ze słodyczami 🤨

Kikos mi w miesiac wpadło 4,5 wiec nie jestes sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytałyscie dzisiejszy artykuł na wp ??

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,40-tys.-Polek-rocznie-przezywa-prawdziwe-pieklo,wid,11606616,wiadomosc.html?ticaid=18f50

ja sobie go przeczytalam, ale powinnam dostac za to lanie,bo od wczoraj sama sie nakrecam, i czytam głupoty 😞
tak sie bardzo boję o moja córeczkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi powinnas dostac lanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!przestan czytac takie artykuly!!!Ja sie tez nakrecilam po tej histori z Twoja szyjka 😞 i teraz odliczam 2tyg to najblizszej wizyty mam nadzieje ze w tym cholernym szpitalu to sprawdza!!!Luteine juz do mnie idzie na szczescie...
Co do bania sie o dziecko to rozumiem bo sama mialam czarne mysli po tej wpadce ginka z pepowina ale Dodi musimy myslec pozytywnie bo zwariujemy zanim urodzimy Nasze Malenstwa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi juz ulzylo do w Irlandii jest przepis ze od 22tygodnia ciazy Dzidzia wg lekarzy nie jest uznawana jak plod tylko dziecko i cokolwiek by sie dzialo musza je ratowac...Choc kwestie ratowania ciazy w Irlandii pozostawiam bez komentarza bo brak slow na to niestety 😞
Modle sie tylko zebym nie musiala tego doswiadczyc!!!
Musimy myslec pozytywnie bo Nasze Dzidzie tez wszystko czuja i im tez jest zle jak sie smucimy. Dodi pomysl ze jeszcze 17tygodni to wcale nie jest az tak wiele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie uważajcie na siebie , a będzie wszystko ok anitek ładne łużeczko, nie posusiałaś się na zakupach 😉
no ja też starałam siedzieć wdomu żeby się nie zaziębić i niezarazić od nikogo a wystarczyła jedna wizyta na urodzinach i chora 😞 😞
nie będę dużo pisać bo nie mam siły siedzieć prze kompem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...