Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No teraz tylko za ta luteina musze czekac. Ginek powiedzial ze te bole moga byc od rozciagania sie lub od wlasnie skurczy ktore powoduja porod...wiec oczywiscie odpoczynek nospa magnez nogi w gorze no i ta luteine sprobowac. Ale bedzie dobrze 🙂 musi byc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anitek na pewno z małym będzie dobrze!! Nie przejmuj się tą pępowiną na zapas! Ciesze się, że reszta ok 🙂 🙂
Ja też właśnie weszłam po usg do domku, malutka jest śliczna, pani gin drugi raz zrobiła mi 3/4d 🙂
Jak na razie widzę, że jest najcięższa z naszych lutowych maluchów bo waży 504gramy 🙂 🙂
Następną wizytę mam za 4tygodnie i tyle badan muszę porobić, że szok. Okazuje się, że nie miałam prawie niczego badanego w UK ;/
A no i też mam płytkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos mam nadzieje bo mam taka schize ze juz sie poplakalam 😞 a tu wiesz jakies jazdy ze ktoras stracila dziecko w 20stym tyg np i tak nagle bez powodu itd. ale na szczescie nie jest wokol szyji tylko takie szelki. Ech lekarze czasem nogliby pomyslec zanim cos powiedza bo same wiecie jakie wkretki wtedy ida 😞
CandyMonka niezla Dzidzia hehe :P
ale wiecie co kazde dziecko inaczej jednak sie rozwija Synus 3tyg temu wazyl 242g takze mysle ze jak teraz ma 399g to malo przybral ale ginek mowi ze duze jest jak na ten wiek w sensie wagowo bo reszta super :P nozki i raczki na 22tydzien hehe :P a tu jeszcze 4dni do 22tyg :P supper sie ciesze ze ogolnie wszystko oki 🙂 moj nie ma 3d4d niestety. no ale moze bede robic tutaj nie wiem juz sama bo to troche drogie jakby nie patrzec no ale pomysle jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikoś2010 napisał:
Anitek pępowina jest tak zbudowana ,że nie jest możliwe by zrobił się supeł i by dzieciakowi się coś stało,ono sie nią bawi,ściska,kombinuje..kłopot to może być podczas porodu jak się dzieciaczek zawinie ale tam w środku to jest super bezpieczna zabawa 🙂

Wlasnie czytam na necie ze jakas Mamusia stracila dzidzie w 30stym tyg bo bylo owiniete mocno wokol szyji 2razy czyli jak widac moze sobie zrobic krzywde...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek nie wkręcaj sobie i przestań czytać o tej pępowinie :P Wszystko będzie dobrze, zamartwianiem nic nie pomożesz 🙂 🙂
Lekarz pewnie tak tylko sobie palnął, nie pomyślał pewnie że tak się tym przejmiesz, zobaczysz wszystko będzie dobrze kochana!!!!! 😘 😘 😘 😘 Z maluszkiem na pewno nic się nie stanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie stanie sie nie moze nic sie stac...Ech duzo jest takich przypadkow dobrze ze nie jest wokol szyji to najwazniejsze...pewnie sie jeszcze odplacze nie raz hehe 🙂 Maly i tak dal taki popis dzisiaj ze ginek w szoku byl 🤪 stwierdzil na sam koniec ze taki maly a juz ma charakterek 😁
Moje Kochane Malenstwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
CandyMonka ja dopiero się zorientowałam że ty jesteś w Polsce, musiałam ominąć kilka wpisów, jak to się wydarzyło? zostaniesz tu do porodu?
Za oknem dalej paskudna pogoda, jak tam u was pogoda i zdrówko bo ja powiem szczerze jestem "chora" przez pogodę tzn. mam taki nastrój chorobowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,pisałam Wam wczoraj o tym serduszku małego...że zwolniło do 70 uderzeń,niby potem wskoczyło na normalny tryb 140 uderzeń ale gnębi mnie to okropnie.Nie powinno tak być moim zdaniem,lekarz twierdzi,że tak może być na tym etapie ale mnie to nie uspokaja.Czyżby to jakieś chwilowe niedotlenienie?
Mój synuś musi być zdrowy,całą noc sie wierciłam,próbowałam spać na lewym boku.

Anitek pisałaś o tym owinięciu które wyczytałaś.Nakręcasz się jak ja ale to zrozumiałe,od pojawienia się dziecka strach o nie nie opuści nas do końca życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w słoneczną niedzielę 🙂

Wczoraj jak zwykle nadłam się za dużo na noc i w nocy myślałam że umrę od bólu żołądka..aj głupia ja 😉

Nikoś, no bicie serduszka Twojego maluszka rzeczywiście mogło Cię zdenerwować biedna, próbowałam szukać w necie coś o tym ale nie mogę nic znaleźć, ale skoro lekarz powiedział, że może się to zdarzyć i się tym nie przejął Ty również spróbuj się nie denerwować, wszystko będzie dobrze kochana! Może kup sobie ten detektor tętna płodu, będziesz spokojniejsza pewnie jak będziesz mogła troszkę to kontrolować. 😘
Bób jestem w Polsce od czwartku, w jeden dzień zamówiłam bilety i następnego ranka już leciałam do PL 🙂 Muszę mojej agencji przesłać tylko zwolnienie lekarskie do rozpoczęcia mojego macierzyńskiego. Zostaję już tu na poród i pierwsze miesiące z malutką 🙂
Wczoraj brat mnie zdenerwował bo napisał mojej mamie na gadu,że jestem księżniczką i nierobem! I jak mogłam go tam zostawić! Boże co za wredny człowiek z niego!! Sprzątałam, prałam, gotowałam mu obiady, wpierałam ciągle po rozstaniu z jego dziewczyną a on na mnie teraz jadem rzuca! Dobrze, że moja mam wie jaki on jest i mnie wspiera. Czasami naprawdę z rodziną to tylko na zdjęciu się dobrze wychodzi 🤨



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie w pochmurne niedzielne popłudnie!!!
Mamusie nie martwcie się tak, zobaqczcie zaszłyście juz tak daleko, a nadal jesteście w ciąży Bog nad nami wszystkimi czuwa 🙂
ja to co wieczór się modlę żeby mojak kruszynka była zdrowa nie miała wad i żeby dotrwać do porodu bez komplikacji, a przedewszystkim dziękuje Bogu za to że obdarował mnie tym maleństewm, powiem Wam że to pomaga i czuję się przez to lepiej 🙂
chiałam też powiedzieć że czopki glicerynowe pomogły:laugh: :laugh: nie było łatwo bo stolec był bardzo twardy, ale parcie było tak silne że się udało czuję się teraz o niebo lepiej 🙂
jeśli ktoś chce spróbować to radzę się położyć na jakieś 30 min. w czasie trzymana czoplka bo on się rozpuszcza i można poczuć dyskomfort, a powinien się on jak najbardziej rozpuścić , a chodząc z nim można szybciej skożystać z toalety a wtedy może on nie podziałać
A poza tym cieszę się że Wasze kruszynki są zdrowe i tak ruszliwe to znaczy że czują się znakomicie, a Wy tym zamartwianiem niepotrzebnie psujecie im nastrój:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie 🙂 ja cale mieszkanko z Moim posprzatalam och jak fajnie sie teraz siedzie 🙂 zaraz zabieramy sie za zapiekanki 🙂 Nikos co do bicia serduszka to wiem co czujesz...Ja to biedna tez sobie nawkrecalam z ta pepowina ze az spac do 2giej nie moglam 😞
ale przeciez z ta pepowina to normalne ze dziecko sie kreci i kazda z Nas tak ma kilkadziesiat razy podczas ciazy ja akurat mialam pecha ze trafilam akurat na ten dzien gdzie dziecko sie pozawijalo i ginek mi o tym powiedzial podejrzewam ze juz dzisiaj jest zupelnie inaczej 🙂 Maly tak szalal do nocy ze szok hehe i od rana 🙂 ja tez sie modle kazdego dnia i mysle tylko ze tak jak ma byc tak bedzie i ja na to wplywu nie mam...bo przeciez z ta pepowina i tak nic sie nie da zrobic wiec trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i czekac na Malenstwo.
Nikos a moze to chwilowa arytmia? wiem ze zadne slowa Cie nie uspokoja bo sama wiem po sobie jak nawet milion osob moze mi mowic zebym sie nie martwila a ja i tak bede. Rezczywiscie moglabys sobie kupic ten detektor. Angel sound s100 kosztuje 130zł a naprawde warto bo mozesz kontrolowac na biezaco. Chociaz ja teraz uzywam go raz na tydzien bo czuje ruchy caly czas to nie bede naduzywac bo to podobno tak samo jak usg dziala. Tak sobie pomyslalam ze w weekend najwyzej pojade do szpitala i powiem ze maja sprawdzic ta pepowine bo sie denerwuje. I zobaczymy.Narazie poczekam bo wczoraj mialam usg wiec damy mu jeszcze troszke czasu niech sie powierci troszke. Choc wczoraj kopniaki byly doslownie wszedzie 🙂 ech mnie to wkurza ze to lozysko jest nadal na dole to nie ulatwia sprawy ale ginek mowi ze spokojnie sie jeszcze podniesie wiec musze czekac...
Ach jeszcze 18tygodni!!!Damy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej ciesze sie ze zaparcia przeszly 🙂 🙂 🙂 super 🙂
CandyMonka nie przejmuj sie nim niech Cie gryznie w 4literki...Jeszcze po cos przyjdzie niewdziecznik jeden. Ech czasem tak jest a z rodzina tak jak mowisz dobrze na zdjeciu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wczoraj byłam na 18-stce kuzyna a tam co 3 osoba kaszel, katar , a dzisiaj czuję,że i mnie zaczyna kardło drapać, ale zrobiłam sobie syropek z cebulki i popijam i co chwilę gorąca herbatai ciepły kocyk, może przejdźie zanim się rozwinie 🙂
a Dodi może jej się nastrój poprawił i gdzię poszła ze swoim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny, jestem ,siedze w domku jak mops, pogoda ponura nie chce sie nigdzie wychodzic 😞 wczoraj jakos szybko dien zleciał , byłam odwiedziec niepełnosprawnego kolege, i jakos nawet nie zajrzałam do netu.
Własnie pichcimy obiadek z moim M. moze znajomi wpadna potem na kawkę ze swoim 2,5 miesiecznym synusiem ( ostatnio mu butle dawałam ) taki fajniusi szkrabik 🙂

Jutro mam Usg, juz nie moge sie doczekac, tak to przeżywam ze dzis mi sie przysniło ze panu popsuł sie aparat do usg i mi nie zrobił badania 😞

Anitko,ciesze sie ze u Ciebie i synusia wszystko ok,

miłej niedzielki laseczki 🙂

p.s wczoraj u znajomego wszyscy mnie wychwalali ze kwitnę i mam śliczny brzuszek i nie duzy jak na 6 miesiac,takze troche mi sie lepiej zrobiło na duchu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...