Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale dobrze macie z tym napojem 🙂
Anitko ja taka jestem wlasnie,ale niech sam posprzata, i cos ugotuje,ja mu wczoraj powiedziałam z wole nie stac w kuchni przy garach,ale widac nie był zachwycony, no trudno 😞

moja wczoraj wogole nie kopała wieczorem , to ją budziłam, wiec wstała w nocy i troszke pokopała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Justynka mega sie ciesze 🙂 ja gazowane zawsze pilam odkad jestem w ciazy przestalam bo wzdecia mnie meczyly choc czasem jakis kubek coca coli w fast foodzie wypije ☺️
Pytanie tylko ze lucozade zawiera na tyle glukozy w sobie zeby wykryc cukrzyce. Choc u mojej kolezanki wykryli wiec chyba ma to samo dzialanie jak widac 🙂
Dodi i co z tego ze nie byl zadowolony?pokreci nosem i mu przejdzie a Tobie nie przejdzie pamietaj ze szyjka nie wydluzy sie od stania przy garach...Uwazaj na siebie a nie bedziesz na sile swojego uszczesliwa kosztem czego co? Dzidzia najwazniejsza w tym momencie pamietaj! Ja nie wiem co ten Twoj taki leniwiec :P Mariusz juz dawno zrozumial ze nie wolno mi robic wielu rzeczy i pomaga albo robi za mnie i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój poprostu taki jest, fakt ze chociaz dobre jest to ze mu bałagan przeszkadza, wiec wczoraj powiedział ze juz dzis wieczorem zacznie sprzatanie od lazienki,niech robi i zobaczy jak to jest sprztac, prac, i gotowac, ja od czerwca non stop za kucharke robię, wiec niech teraz on sie postara.Zreszta mama M.jest pielegniarką i jak jej opowiedział o szyjce ,to powiedziała ze nawet złe postawienie stopy czasem czy jakis wiekszy nacisk nie jest dobre, wiec mam odpoczywac 🙂 NIECH SŁUCHA MAMY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam piątkowo
wskoczyłam dziś w 23 tc..fajnie oby do przodu.Mam wrażenie ,że teraz czas szybciej mija...Byłam u gina sprawdzić małego serduszko,już bije prawidłowo.Kazał mi wyluzować.
Ruchy ponownie czuję 🙂
U mnie w domu szpital,moja mała chora od 3 tyg i ja też załapałam od niej choróbsko. Katar mnie męczy,oczy łzawią ehhh
Piję malinową herbatę,rutinoscorbin i vitC
Najlepiej by było leżeć cały dzień w łóżku ale muszę znaleźć siły na zabawę z małą,wyjście z psem i domowe roboty.Wczoraj musiałam zaliczyć z małą laryngologa bo ucho jej sie zatkało i wyjmował woskowinę z głębi i mała płakała jak bóbr ojjj zawrót głowy,miałam nadzieję,że wieczorem odpocznę a tu telefon od teścia ,ze będzie blisko wawy i wpadnie do nas,zasugerował ,że nic nie jadł i liczy na obiad.......a więc zamiast wykąpać się i do łóżka wygrzewać wstawiałam obiad dla teścia o 19-stej...wrrr a on przyjechał ,zjadł,nawet nie podziękował ,nawet nie zapytał jak się czuję,mąż pokazał mu film z USG...nie skomentował nawet jednym słowem,posiedział tylko z ukochaną wnuczką u niej w pokoju,zostawił jej prezenty i pojechał.
Szerokiej drogi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Dodi niech mu Mama powie co i jak :P
No nie przejmuj sie ja tez odkad jestem na zwolnieniu tak mam :P obiadki prania sprzatania itd. ale fakt faktem sprzatanie to tylko to lzejsze gotowanie no coz zawsze zakupy Mariusz przyniesie wiec mam przygotowane nie musze latac po sklepach i dzwigac a pranie to wlaczam i on wyciaga i przenosi zeby mozna bylo powiesic 🙂 suszarke mam podlogowa wiec spoko moge pranie wieszac 🙂
Ja sie martwie to moja szyjka bo jej nikt nie sprawdzil a takie wiesz rzucenie ze ok zamknieta dluga bez zmierzenia to mnie nie satysfakcjonuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde nic nie ma w tv, ogladam vive i i tak non stop to samo 😞
dobrze ze juz dochodzi 14 , M. wróci za 2,5 godz 🙂

wciełam własnie kilka sliwek suszonych, po nie mogłam sie załatwic wczoraj po czekoladzie i jeżykch 😞

Anitek kupilas buty wczoraj ?
Nikoś moze tesciu ma jakies ukryte plusy ??:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sorry dizewczynki ale wyskoczyłam na chwilkę do kosmetyczki na pazury i brwi bo mój brat jutro się żeni (z sobowtórem JaiHo!! 🙂 więc muszę wyglądać porządnie

dizęki za rady co do rogówki - chyba wezmę tą większą bo jest też wyższa (oparcie) a ja tak jak anitek wolę wyższe oparcia bo są wygodniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ni mqa fotki :P
Fajnie imprezujesz jutro hehe 🙂 tylko tam uwazaj na siebie 🙂
Moj Dodi konczy za ok 2godzinki i wracamy do Cork wiec jeszcze 3,5godz w aucie jest dlugi weekend teraz az 3dni hehe wiec pewnie beda mega korki 😞 Mariusz chce isc jutro do pubu bo ekipa z pracy wychodzi ale oczywiscie wszystko zalezy od mojego samopoczucia choc mysle ze chociaz na te 2godzinki moglibysmy wyjsc 🙂
Dodi butow nie kupilam 😞 jestem zalamana...Przymiarka sukni 15stego a ja butow nie mam 😞 wszystko ma conajmniej 8cm szpilke jak cos fajnego a ja nie mam zamiaru sie meczyc na szpilkach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczny ten naroznik naprawde bomba!!!!!!! ja bym sie nie zastanawiala i na pewno jest mega wygodny 🙂 jak moge zapytac ile kosztuje?
Nikos ciekawe czy by pobila moja tesciowa hehe...Bo moja to jest wariatka ktora nie chciala dopuscic do slubu twierdzac ze sie rozpadnie jak jej malzenstwo bo slub wszystko zmienia a na koncu jak jej sie nie udalo to udawala zawal serca...a po tym wszystkim zadzwonila do Mojego z pytaniem jak ja sie czuje i kazala mnie ucalowac i usciskac. Dobrze ze Moj ma swoj rozum i jej nie wierzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!!!1
U mnie też deszczyk pada i ponura pogoda wtałąm o 12 i nic mi się nie chce 🙂
Dodi nie możesz pracować musisz odpoczywać połóż się na kanapie a nogi wyżej połóż dla poprawienia krążenia i tym masz się zajmować jak naj więcej 🙂 jak nie będziesz suchała to dostaniesz lanie 🙂
anitek co mam Ci zrobić , jak chcesz to jedz słodyczy do bulu tylko się nie zdziw jak na badaniach wyjdzie że masz za wysoki cukier 😉
ja też mam duży narożnik w salonie 2 osoby bogą się wygodnie położyć i oglądać Tv o mam taki jak wkleiła aaana tylko zielona skura też z fotelem i pufą
nikoś szacuneczek dla teściów:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo widzę,że też macie fajnie "mamusie"

tylko pozazdrościć hahahahahah

ja ze swoją nie gadam i nie dopuszczę do zgody bo jak tylko jej dam palec to mi znów w wychowywanie dziecka będzie swojego długiego nochala wsadzać,wiecie ,że jak po urodzeniu córci czegoś nie wiedziałam to mi ciągle powtarzała,że jestem zła matką,taka podła blać! Teraz od nas niech się trzyma z daleka a najdalej od Nikosia!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana jak dla mnie wygrywa duzy 🙂 🙂 🙂 🙂 no i ma fotel i pufke wiec zawsze jak ktos do Was przyjedzie bedzie mial na czyms usiasc 🙂a taka pufka to nawet jak Ci bedzie przeszkadzac mozesz ja wstawic sobie gdzie indziej 🙂
Iwiokej tak sobie mysle ze lepiej pożerac teraz bo jak sie nie daj boze przyplacze jakas cukrzyca to zakaz slodkiego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...