Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Kochane...Juz wrocilam widze ze Dodinka napisala co sie stalo. Oj a jeszcze 2godz ja ja pocieszalam przez ta wydzieline. Ja tak mialam jak bralam luteine dopochwowo a to sie okazalo ze to taka wydzielina jak woda jest niestety.
Dodi trzymam kciuki za Ciebie i Coreczke wszystko bedzie dobrze 🙂
Justynka wyslalam Ci maila z nr hehe.
No coz Kochane nie zycze czegos takiego nikomu!!!to bylo najgorsze uczucie w calym moim zyciu...Krew byla na papierze taka linia i wycieralam 3razy i byla tylko taka linia swiezej krwi wiec odrazu na pogotowie. Zostalam nawet zbadana wewnetrznie az sie zdziwilam. I lekarz mowil ze ani sladu krwi w srodku i najwidoczniej plamienie bylo z zewnetrznej strony szjki ale juz nie ma sladu. Szyjka zamknieta a czy dluga nie wiem bo na moje pytanie czy sprawdzi dlugosc powiedzial ze tutaj tego sie nie praktykuje i dopiero w 31tyg sprawdza na usg 😞 jejkus a ja siedzialam w poczekalniu i zaplakana modlilam sie zeby bozinka nie zabierala mi Olafka 😞 umarlabym razem z tym dzieckiem mowie Wam na sama mysl robi mi sie slabo 😞 od dzis nic nie robie w domu nie sprzatam nie bede sie rozczulac juz nad brudna umywalka czy prysznicem Mariusz bedzie robil On biedny tez pocieszal mnie jak mogl staral sie pocieszyc a dopiero teraz powiedzial ze tak bardzo sie bał ze stracimy Dzidzie 😞
Modle sie za ta Dzidzie i wszystki inne kazdego dnia odkad tylko sie dowiedzialam o ciazy...ech zapisze sie na weekend do ginka polskiego cos mi sie wydaje wiem ze ginek procz badania nic nie zrobi ale ja bede spokojniejsza.
Co do badania no to mam nadzieje ze teraz nie dostane plamienia bo zawsze po badaniu wziernikiem plus wymaz mialam plamienie...poloze sie spac niedlugo bo jestem wykonczona jakas.Jutro mam wizyte w szpitalu a to taka rutynowa wiec musze jechac ok 7-30 rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to idź anitek się połóż, i nie siedź już przy kompie żeby dzidzi nie dusić, cieszę się że juz jest wszystko dobrze,martwiłam się aż mnie dół brzucha zaczął boleć, dobranoc wam wszystkim mamusie też idę się już położyć, śpijcie spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,nie było mnie dzis w domu i widzę,że brzydkie rzeczy się działy...Anitek nie strasz!!!! Dbaj o siebie a chłop niech zasuwa w domu!
Musimy przetrwać dziewczynki jeszcze trochę,wierzę,że wszystkie nasze brzdące będą zdrowe.
Ja też zmykam bo padam,odbyłam dziś wycieczkę po rodzinie męża i mam dosyć...
Mam nadzieję,że zasnę bo ostatnio dopada mnie bezsenność,papatki!
Jutro zajrzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Brzuchatki!
Anitek - jak samopoczucie?
Dodi - płynne upławy w dużych ilościach to norma więc no panic!

u mnie wczoraj pierwsze koty za płoty! 🙂 - przy okazji zakupów spozywczych w makro odkryłam wyprzedaż ubranek dla dzidzi - za 4-6 pln/szt pokupowałam piękne mini koszulki z Disneya !! :P z Tweetin, tyryskiem i kubusiem puchatkiem!!

... i oczywiście dostałam opr.. od mamy 😞 że to chyńszczyzna i że nie można wygotować (na metce jest żeby prać w 30st)..

czy Wy też jak kupujecie to nie "made in china"?? teraz to chyba nie ma innej opcji... i czy na jakiejkolwiek metce napiszą że można gotować? pewnie nie żeby nie było reklamacji że np tygrysek schodzi..??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
własnie sobie wstałam i zaraz zmykam do sklepu po jakies pozywne sniadanko 🙂 i cos musze wymyslec na obiadek..
ja dostalam wiekszosc ciuszkow od siostry al jesli juz kupuje to raczej patrze na materiał i jego skład czyli najlepiej 100% bawełna... mysle ze to sie najbardziej liczy..
miłego dzioneczka dziewczynki 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 przeczytałam Twój wpis sprzed kilkunastu godzin i się wystraszyłam! Już dawno tu nie zaglądałam i nie wiem co się działo. Mam nadzieję że jest wszystko dobrze już?

Ja się wzięłam za pranie ubranek, których mam bardzo dużo i pewni w połowę nawet dzidziusia nie ubiorę. Ale dostałam je od siostry i znajomych, niektóre nówki, więc co mam narzekać 🙂 Oczywiście kilka sztuk dokupiłam ale to tylko dlatego że chciałam mieć tą satysfakcję 🙂
Każdy mi mówi że to za wcześnie na takie pranie i układanie, ale ja jeszcze nie mówiłam nic rodzinie, a prawdopodobnie po 30 tygodniu mój lekarz położy mnie do szpitala 😞 Nie chcę żeby się martwili więc milczę i mówię że muszę się czymś zająć jak w domu na chorobowym siedzę.
Ostatnio na wizycie lekarz powiedział że w związku z tym że mam macicę dwurożną może dojść do wcześniejszego porodu, a że poród wypada mi na koniec lutego i nie wiadomo jaka będzie zima a do szpiatala mam kawałek, to dlatego da mnie wcześniej już do szpitala 😞 Liczyłam że to wypada na święta, ale mam nadzieję że jak będzie wszystko dobrze to po Nowym Roku mnie położy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Aga - nie mówiłaś nic rodzinie ? 🤪 i nie zorientowali się?
w twojej sytuacji (szpital) to faktycznie trzeba mieć wszystko duuużo wcześniej przygotowane i jak schowasz ciuszki do szafy a nie będą leżały na wierzchu i się kurzyły to przecież nic się nie stanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie chcę nic mówić rodzinie bo moja mamay wyjeżdża w piątek na miesiąc do Niemiec i nie chcę żeby się denerwowała co ze mną będąc tak daleko.
Jednak jestem dobrej myśli, że wszystko się pomyślnie skończy 🙂
Od kilku dni zauważyłam że mój maluszek (bo nadal nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka, na ostatnim USG był tak ułożony że nie było widać płci) ma już swoje pory na "wiercenie". Jest to 3.30, 6.00 i 9.00. Potem w ciągu dnia jak częściej chodzę to może się wierci ale tak bardzo nie czuję. No ale te godziny poranne chyba świadczą o tym że jak się urodzi to w tych godzinach będzie się budzić - ktoś mi tak powiedział, ale czy to prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak... dosatałam ale potem ja jej dam:P obiecała mi wiec juz nie bedzie mi ich odbierac postaram sie ich nie zniszczyć. a co najsmieszniejsze siostra mieszka w niemczech i bede musiała chyba jej paczka wysyłac po trochu bo to 5 reklamówek jest masakra:P
najwazniejsze ze sa milusie i z bawełny niczym innym sie nie przejmuj:P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie

Ja od samego rana poszłam na morfologię no i miałam niezły zawrót głowy bebeczka wbiła mi igłę w zyłę no i nie chciało lecieć do strzykawki wiec iglełkę wsadziła głębiej i wyjełam strzykawe i pod iglełke podstawiła próbówkę no i tak skapywało
a ja normalnie ciemno przed oczami, zimny pot myslałąm ze tam fikne
położyły mnie na kozetce dały wode i cukierka normalnie pierwszy raz miałam cos takiego ale to pewnie przez te grzebanie i duzy spadek cukru straszne
babeczka powiedziała ze mam bardzo słabe żyły i ze bede miała problem przy porodzie
a teraz mam mega siniaka 🥴

a dzisiaj na obiadzik gotuje zupke ogórkową i nalesniczki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Wszystkie Mamusie!!!!!
aaana nie przejmuj się tym że na metce jest napisane że made in chna żaden problem teraz te nawet bardzo znane firmy dają Chińczykom do szycia bo tam jest tania siła robocza i mają wtedy większy zysk ale niestety na metce musi być napisane gdzie było wyprodukowane i tylko tyle łączy to z Chinami , jeśli materiał jest 100% bawełna to się nie ma czym przejmować gdzie to było wyprodukowane 🙂 ja moje ciuszki co kupiłam wczoraj w lumpku były chyba 2 szt. też z Chin a reszta to UK i Irlandia ale prać też tylko w 40st. a więc a teraz te proszki są takie dobre że nie trzeba ich gotować, a poza tym przecież wszystko trzeba przeprasować tak że w ten sposób zabija się bakterie 🙂
miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej ja się tym made in china nie przejmuję - bo teraz wszyscy albo szyją w chinach albo kupują tam materiał.. Raczej przejmuję się mamą która już teraz !! mi się wtrąca i wmawia że ni nie umiem, nie poradzę sobie, żle się odżywiam, do złego lekarza chodzę, nie takie wit biorę itd a raz nawet niby żartując powiedziała że ona chętnie weźmie małą i ją wychowa 🤨 bo ja nie dam sbie rady!! ja wiem że ona nie robi tego świadomie złośliwie ale to jednak przykre 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kikos ty się babą nie przejmuj - pewnie ona coś spiep... i próbowała odwrócić kota ogonem! Jak to się zdarzyło jak piszesz pierwszy raz to z pewnością masz normalne żyły tylko pielęgniarce zabrakło umiejętności a później odwagi żeby się do tego przyznać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
A mnie się wydaje że nie ma nic do rzeczy czy prywatnie czy państwowo się robi badania-po prostu albo pielęgniarka potrafi albo nie potrafi pobrać krew 😮 Bo i w takiej i w takiej służbie zdrowia może się znaleźć pielęgniarka z powołania i taka która ze zwierzętami nie powinna mieć nic wspólnego a co dopiero z ludźmi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana wiesz co niech ona się wygada i udaj że jej przytakujesz , a rób swoje to najlepszy sposób ona będzie myślała że słuchasz jej rad i nie będzie się denerwowała, a i ty przytakujac poczujesz się lepiej 🙂 dla świętego spokoju 🙂
a mieszkacie razem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie rozumiem jak mozna w ogole mieć złe żyły?? co krwi w nich nie miałas? wydaje mi sie ze ona raczej zle igłe wkuła... 🤔
ehh jak ja nie lubie chodzic na te pobranie krwi i w ogole do pielegniar ktore to mierza cisnienie waza itd... one sa straszne moze nie wszystkie zdarzaja sie takie ktore wkładaja w swoja prace serce i poswiecenie ale wiekszosc robi to jakby z przymusu... az sie isc tam nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...