Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Moj to jest mega zabawny hehe bo jak tylko w nocy sie przewracam to on odrazu kopie :P albo po kazdej wizycie w wc tez w nocy tez kopie odrazu :P a jak sie klade i noge mam za mocno do gory to tak kopie dopoki nie poprawie nogi :P
To jest super a poza tym ciesze sie bo daje mi znac ze jest i ze wszystko dobrze z Nim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anitek85 a co tak się skłaniasz ku cesarce??

Mój mały jest wyjątkowo grzeczniutki-czasami są takie dni kiedy wcale go nie wyczuwam i nie ukrywam,że zamartwiam się wówczas,że coś jest nie tak 😮 Ale lekarz stwierdził,że jest po prostu grzeczny,więc takie mocne kopniaki to dla mnie naprawdę duże zjawisko 😆 aczkolwiek sporadyczne 🙂 No ale skoro jest taki grzeczniutki to nie ukrywam,że podobało by mi się aby był taki po narodzinach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szlo wejsc na brzuszka mysle ze to jakies przeciazenia serwera bo coraz czesciej sie tak zdarza 😞
Co do cesarki to chodzi o moje lozysko ktore jest w odleglosci niecalych 3cm od szyjki i ginek powiedzial zeby moc rodzic SV musi byc conajmniej 10cm z tym ze lozysko polozone na dole niestety sprawia ze porod moze byc niebezpieczny. Dlatego w takich przypadkach robia cesarke.
Ale jestem dobrej mysli bo przez ostatnie 2miesiace wlasnie sie odsunelo bo z tego co mowil bylo przy samej szyjce a prawie 3cm to juz jest cos. Teraz dolna czesc macicy sie rozciaga wiec jest szansa na to ze odsunie sie jeszcze bardziej 🙂
Wlasnie przez to napisalam ze biorac pod uwage to wszystko juz wole miec cesarke i miec spokojna glowe ze wszystko bedzie dobrze niz martwic sie ze cos podczas porodu moze pojsc nie tak. Lekarz w szpitalu mowil ze tez beda obserwowac i zadecyduja w 32tyg jaki porod wiec czekam cierpliwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo halo dzien dobry mamusie 🙂

wróciłam z badań, ale ta glukoza słodka ,normalnie ulepek, mała caly czas kopie po niej 🙂
zimno na dworzu brrr, ale chociaz swiata troche zobaczyłam przez okno samochodu , i naciagnełam mojego na gazetke ,zaraz bede czytac.

Widze ze Klaudi sie pomyliło 🙂 🙂 spoko spoko 🙂jakos dzis troche lepszy humor, jak niewiele o szczescia potrzeba ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No anitek85 faktycznie w takim wypadku nie ma co ryzykować

Koleżanka w najbliższym czasie będzie miała robioną cesarkę,bo jest zbyt wąska w biodrach,po prostu taka ma budowę ciała i dzidzia która rozwija się zgodnie z normą nie miałaby szans na poród drogami natury 🤔

Za to ja i mój mężuś jesteśmy na jutro umówieni z naszym lekarzem w szpitalu-będziemy zwiedzać oddział,porodówkę itp
Z jednej strony cieszę się,ale z drugiej mam wrażenie,że wzrosną już emocje,że "ten dzień" jest już tak blisko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo Dodi widze ze focie nowa wkleilas 🙂 🙂 🙂
Dobrze ze masz lepszy humor hehe :P
no ja sie lenie za jakies 2godz pojde sie szykowac do lekarza wiec popoludnie minie. Mariusz wraca po 5tej wiec spoko nie bede sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Titinka :P tutaj sie chyba nie zwiedza sali porodowej z tego co wiem :P
no ale ja i tak czekam do 32tyg z decyzja wiec nic nie poradze teraz.
Dla mnie to naprawde nie ma juz teraz znaczenia najwazniejsze zdrowie Synusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brr jak zimno..zamarzam.
rzeczywiscie dzisiaj zwieche łapie ten brzuszek i wczoraj tez zauwazyłam:P
nic nie poradzimy na to ciezarnych coraz wiecej 🤪
ja jeszcze nic nie wiem , nie wiem czy isc do szpitala umowic sie na wizyte zeby zobaczyc sale, zastanawiam sie tez nad prywatna połozna nad rodzinnym porodem, nad znieczuleniem jak to bedzie a nawet jakie szwy mi beda zakładac po porodzie 1000 mysli w głowie coraz blizej nowego roku wydaje mi sie jakby to miało byc juz niedługo a to jeszcze 13 tyg w moim przypadku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia ja licze jeszcze 13tyg :P bo tyle brakuje do 37tygodnia :P
a pozniej to juz czekanie :P zreszta jak bedzie cesarka to ok 38tyg ciazy wiec tez sama nie wiem. Musze czekac do swiat na decyzje. Ejjjjjj swieta niedlugo 🤪 wiecie co? slub za 4tyg a ja tutaj o swietach :P ech stresa pewnie zlapie 1grudnia przed USC :P jak narazie na luzaka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titinka fajnie że macie taką możliwość. Ja nawet nie wiem bo się nie orientowałam. ALe jak bedzie taka szansa to też skorzystam. Chociaz swoje mysli uspokoję.
Anitek 🙂no faktycznie się pomyliłam no cóż zdarza się hehe na Twim miejscy tez bym nie ryzykowała ani swojego zdrowia ani zdrowia maluszka 🙂 Cesarki czasem są lepsze niż normalny poród, ponąć trochę dłużej sie po nich dochodzi do siebie ale czego się nie zrobi dla swojego zdrówka 🙂
Darusia ja mam tak jak Ty , tygodnie też te same także i w głowie pełno myśli jak to bedzie i kiedy dokładnie. Wiem jedno że poród napewno bedzie rodzinny w tym przypadku z mężem bo bardzo to kobiecie pomaga rodząc, no i dla samego partnera jest to frajda 😁 O ile nie zjedzie wczesniej niż się dziecko urodzi hehe 🙂

Dodi glukoza jest mega słodka, mi aż niedobrze było po niej no ale co zrobić jak mus to mus.

Ah śnieg na dworze, świeta idą 🙂 A brzuszek dziś mega przeciążony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez wlasnie jakos to na luzie biore choc bedzie Mojego szef sekretarka i drugi szef i to oni mnie troche stresuja hehe :P bo reszta to rodzina i znajomych 4 wiec spoko 🙂 a slub po angielsku wiec bedzie ciekawie haha :P
kreacje mam oto ona : http://www.theivoryrose.ie/index_files/TheIvoryRoseBridalRoomPhotoDetailB126.htm
Nie robie zdjecia w domciu bo nie ma uroku jak wisi na wieszaku:P za to po slubie wkleje fotki na pewno 🙂 martwi mnie tylko to ze butow tu nie moge kupic zadnych no i co ja zrobie z wlosami 😞 normalnie az mnie trzesie jak sobie pomysle o tej fryzjerce bo wiecie wlosy juz sa ok ale nie takie chcialam miec wlosy do swojego slubu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo kreacja śliczna 🙂 Ja miałam w kolorze ecru ale do kolan taką 🙂 Kupiłam bo myslałam ze bede taka gruba a tu dopiero teraz mi brzuch wychodzi 🙂 Mój mezulek sie nawet pomylił mówiac przysiege no ale cos troche sie zdenerwował ;d mnie i tak nic nie pobije bo w polsce zwyczaj taki ze powinno sie pocalowac obraczke przed zalozeniem no i moj maz jak juz ja wsunął mi na palec to mi reke pocałował a ja zamiast najpier obraczke pocałować to jak już mu ją założyłąm to też w łapkę go pocałowałam hehehe 😁 Dobre nie ? Do czego to doszło. Ja włoski miałam rozpuszczone. A Ty co masz z włoskami nie tak ?? Ee o butach nic nie mow bo ja na ostatnią chwilę kupiłam i jak kaczka sie czułam 🙂 Hm dobrze wszystkich posów nie doczytalam ale tera w Anglii siedzisz tak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No no no anitek85 jaka ładna 🤪
Będziesz wyglądać zjawiskowo 🤪
A stresem się nie przejmuj-raz jest a innym razem go nie ma 😉
Na stres też chyba nie ma reguły-ja miałam ponad 3 lata temu ślub kościelny i ani ja ani mój mężuś się nie stresowaliśmy 🤪 ale za to nasi rodzice to mieli mega pietra co nas totalnie śmieszyło 🤪 Najbardziej widoczne jest to na płycie z wesela w trakcie błogosławieństwa przez mojego ojca 🤪 Ubaw po uszy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sukienka jest taka waniliowa bo na foci moze wygladac jak zolta zalezy od monitora hehe :P
Buty to jakas masakra bo wszystkie jak juz pasuja i sa fajne to maja 10cm szpilke a ja sie meczyc nie bede. Cos tam sie wymysli 16stego mam przymiarke ostateczna i wszycia (o ile takie beda) bo sukienka jest tak zrobiona ze sie ja sciaga tym paskiem wiec niezaleznie od tego jaki bedzie brzuch i tak bedzie pasowac 🙂 aby w cysiach hehe :P
Klaudia co do wlosow brak slow normalnie poszlam do fryzjera 2tyg temu i ja mialam wlosy przod do ramion a tyl taki wiecie wyciety mocno.No i chcialam tak samo a ona mi zlapala wlosy na gorze uciela na 6cm a reszte przod dlugie i to wygladalo tak jakbym byla obcieta na pazia i grzybka rownoczesnie przeplakalam cale popoludnie i poszlam do poprawki wiec teraz mam krotsze wlosy no ale z ta gora sie juz nic nie zrobi wiec maja kilka cm myslalam ze ja tam zabije 😞 no musze co wymyslic co z nimi zrobic na pewno rozpuszczone bo inaczej sie nie da.
Co do calowania obraczek to ja nie wiem hehe :P tutaj sie zaklada obraczke na lewa reke zebysmy czasem sie nie pomylili haha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia ja zastanawiam nad porodem rodzinnym bo moj Mariusz nie zbyt chce... to nie o to chodzi ze nie chce dziecka czy boi sie tego widoku. On jest uczulony na moj bol nie lubi jak mnie cos boli a on nic nie moze na to poradzić, powiedział ze by oszalał jakby słyszał moje cierpienie ale przeciez z jednej strony moze mi pomoc sama swoja obecnoscia ale pewnie bol i tak bedzie dlatego mam taki dylemat. boje sie tez ze z nerwow bede krzyczała na niego i w ogole.. jak mnie cos boli to najlepiej zostawic mnie sama w spokoju nie lubie jak ktos mnie dotyka i uspokaja, jestem z natury bardzo nerwowa osoba niestety 😞 a z drugiej strony znowu to sa narodziny dziecka i moze całkiem inne bede miała odczucie , jak go nie bedzie bedzie mi go bardzo brakowało, sama z tymi bolami i jeszcze jak trafie na jakas dziwna połozna... eh sama nie wiem musze pomysleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jak pojechalam odebrac sukienke bo wszycia robi mi inna babka no i ta jak mnie zobaczyla wydala okrzyk oooo jaki maly brzusio :P a teraz? przez te ostatnie 3tyg taki urosl ze bylaby w szoku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia ja tez o tym myslalam...Bo Moj czesto mowi ze chcialby chociaz troche tego bolu zabrac zeby mi ulzyc ale On mowi ze chce byc i koniec wiec to jest w zasadzie jego decyzja rowniez 🙂 ciesze sie ze bedzie o ile bedzie to porod SN.
Juz Go ostrzegalam ze moge krzyczec :P mowil ze dla niego to nie ma znaczenia wazne ze bedzie przy mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek to uważaj zebys sie nie pomyliła 🙂 Wiem o jakiej mowisz fryzurce bo ja tez miałam byc tak obciata a widzisz co wyszło na zdjeciu heheh mam wlosy do ramion i nawet tego skosu od tyłu do przodu nie widać ehhhh jeszcze zaden fryzjer mi nie obciął ani nie pofarbował włosów tak jak bym chciałą 😁 A moze to ze mna jest cos nie tak 🙂 Ja w swoja kiecke slubna wchodze nawet teraz od poczatku ciazy przytyłam 7 kg moja wyjsciowa waga to 57 🙂 jestem wysoka wiec brzuchol dopiero teraz rosnie 🙂 oo synek mi pod żebra gdzies wchodzi ahh ten mały zboj 😁 Jestem ciekawa jak bede wygladać za rok po porodzie bo 11.06.2010 mamy koscielny slub juz taki z imprezka i ciekawe czy zdąże zgubić kg 🙂 Hm Anitek a masz czasem namiarów na jakś stronkę w necie angielską z tanim sprzetem dla dzieci ? Takie cos np. jak nasze polskie Allegro ?
Darusia ja mimo wszystko uważam że Mariusz powinien być przy Tobie on swoja obecnoscia Ci pomoże, przy parciu, pomoże dogiąć sie itd 🙂 Ja jeszcze nie bylam przy zadnym porodzie ale nasłuchałam sie od rodziny 🙂 Moj PAweł nawet jak by nie chiał to bedzie zmuszony hehe 🙂 Chociaz podejrzewam że zjedzie szybciej niż mi sie wydaje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zazdroszcze anitku slubu tez juz bym chciała ale dopiero po porodzie w 2010. Moj Mariusz wyjezdza we wrzesniu na misje do afganistanu i chcemy zrobic to jeszcze przed wiec mam nadzieje ze sierpien wrzesnien juz sobie przyzekniemy... 😘 narazie mamy wizje małe i plany ale daty jeszcze nie ustalilismy , twoja sukieneczka jest sliczna no i nie jestes z tych niziutkich osob wiec długa bedzie dla ciebie idealna ja chciałabym miec biała krotka przed kolana ... my jeszcze nie jestesmy zareczeni wiec czekam z niecierpliwoscia i mam małe nadzieje ze stanie sie to w swieta bo ostatnio znalazłam w ostatnio przegladanych stronach w internecie strone z pierscionkami zareczynowymi wiec czekam cierpliwie...:P 20stego listopada mam 20ste urodzinki wiec wtedy moze moze... ale pozyjemy zobaczymy 🙂
a to moja wizja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie wczoraj wazyli w szpitalu i pokazalo 4,2kg na plusie 🙂 waga wyjsciowa 63kg 😁 ale tez jestem wysoka (175cm)wiec brzusia dlugi nie bylo widac az dola zaczelam lapac :P a tak mi sie milo zrobilo jak kasjerka w sklepie zapytala wczoraj w ktorym miesiacu jestem i tak ladnie wygladam 🙂
Klaudia86 jedyne co Ci moge polecic to www.ebay.com tam sa i z anglii i z usa itd. ja nie kupuje nic na aukcjach bo tak jakos wszystko tutaj pod reka mam :P
Co do zmuszania faceta hmm no coz chyba bym sie nie odwazyla ze strachu ze naoglada sie podczas porodu a pozniej moze by sie brzydzil mnie albo cos takiego...
No ale ja tam sie nad tym nie zastanawiam bo Moj chce byc wiec jest ok 🙂
p.s. jestem w Irlandii bo zapomnialam odpisac na pytanko :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...