Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Przespałam sie troszkę a tu takie ważne rzeczy do mnie piszesz anitek85.Kurcze nieźle mnie nastraszyłaś tą cholestazą 🥴
Mam nadzieję,że to nie jest to i dzisiaj już nie będzie mi doskwierać ten uporczywy problem 🤨
Ale faktycznie to co piszą w tym artykule to poważna sprawa i kto by pomyślał,że takie tam swędzenie to może mieć takie skutki uboczne 😮 Aż strach myśleć ☺️ Jestem przerażona 🥴 Póki co nie swędzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kurcze juz sie ciemno robi 😞 Moj wroci gdzies za godzine tak mysle nareszcie bo mam dosyc siedzenia samej tak kazdego dnis to idzie zwariowac 😞
ja wlasnie ogrzewanie wlaczylam bo zimnica sie zrobila no i swieczuszki waniliowe sie pala 🙂 Mmmm kocham swieczuszki mam bzika na ich punkcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam nie mialam zamiaru Cie przestraszyc ale wlasnie w mojej ksiazce o tym czytalam ze to powazne i przez Ciebie w sumie nawet w necie poszukalam. Z tego co wiem Rozyczka jedna z Mamusi z lutego tez tak miala ale nie ma jej teraz i nie wiem kiedy bedzie wiec nie wiem co tam u niej. na to pewnie sa leki. A podobno to swedzi w nocy najbardziej a w dzien jest w miare ok. Ale jak w nocy znow Cie dopadnie to podjedz na pogotowie no bo kiedy masz nastepna wizyte?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zapomniałam Wam powiedziec ze stanełam na wadze , nie cale poł kilo mi przyło,ale to równie dobrze mozglo byc po solidnym sniadanku i sporej ilosci wody minealnej.

CandyMonka fajnie ze zrobilas sobie troszke zakupków 🙂
kiedy idziesz na szkołe rodzenia ??

Anitko a Ty kochana juz niedlugo masz ślub ?? mam nadzieje ze wrzucisz nam zdjatka 🙂 zaraz pojade z M. Do sklepu bo proszek do prania sie skonczył, jak dobrze ze moge wyjsc do ludzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze 24dni do slubu a 22dni do przylotu rodziny 🙂 fajnie bo juz ich od lipca nie widzialam 😞 ech tak to jest jak sie zyje tyle km od domciu :P
Dodi nareszcie mozesz wyjsc ale uwazaj na siebie i nie przesadzaj zeby znow sie nie zaczela skracac...No i z sexem tez ostroznie o ile Ci mozna bo nie wiem co tam Ci tez lekarz powiedzial na ten temat :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek85 następna wizytę mam dopiero 20 listopada
Szkoda bo w czwartek widziałam się z moim lekarzem,ale wówczas jeszcze nie miałam takiego problemu 🥴
Oby to nie było to tylko taki jednorazowy przypadek 🥴
Nie wyłapałam wcześniej aby któraś z nas tak miała 🤨
Mam prośbę jakby Różyczka pojawiła się na forum to podpytaj ją w moim imieniu co i jak z tą przypadłością 😮 Z tego co zauważyłam to jesteś tu częstszą bywalczynią niż ja i mogę jej nie zastać 🥴 Byłabym ci wdzięczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi no super, że możesz się poruszać w końcu troszkę 🙂
Dzisiaj wydałam już 200zł, 200 muszę mieć na badania, więc w tym tyg nie dam rady się zapisać następna wypłata w następny piątek, więc może wtedy zadzwonię. chciałabym bardzo jak najszybciej 🙂 A Ty kiedy masz zamiar iść?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze zapytam 🙂 nie ma sprawy 🙂 no jestem codziennie bo nie i tak siedze w domciu i nie mam co robic wiec kompa mam wlaczonego non stop 🙂 ale Titinka jak znow Cie to w nocy dopadnie to lepiej jedz na pogotowie do 20stego to troszke za daleko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z seksem mam cały czas szlaban niestety 😞 ale i tak bym sie bała, jakos tak mam 😞

dostałam na wizycie ksiązeczke dla kobiet od 3 trym. i tam była próbka pieluszki, mówie Wam jaka malusia 🙂 ale ja jestem glupolkiem 🙂 rozczulam sie nad zwykłym pampersem hihi

no Anitek a kto przyjezdza ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi ja mam to samo ja juz ostatnio zupki ogladalam i mleka haha i tak patrzylam na to wszystko i myslalam ze oszaleje z tej milosci i radosci 🙂
Co do sexu lepiej sobie daj spokoj bo jednak szyjka to akurat wazna sprawa.
Przylatuja Rodzice Siora z Mezem i corcia no i kolezanka z chlopakiem tyle ze kolezanka dopiero bedzie we wtorek przed slubem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny? Mam pytanie odnośnie ciemnej kreski na brzuchu. Nie chodzi o to czy ją macie ale zauważyłam dziś że ściemniała mi też skóra wokół pępka, czy to normalne?
Poza tym czasem czuję lekki ból w podbrzuszu i okolicy pępka. czytałam że od 24 tygodnia brzuch zaczyna gwałtownie rosnąć, może dlatego znów te bóle u mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka ja ide od 20 listopada ,ale tylko na teorie, lekarz mi nie pozwolil na ćwiczenia 😞

kurde dziewczyny ale mnie mój facet wkurza, caly dzien chodzi naburmuszony bo go glowa od rana boli,wzioł juz 2 tabletki, a teraz odwrócił sie pupą i obłoznie chory ,mówie Wam ... 😞faceci wogole są nie wytrzymali.

Obiecał mi ze pojedziemy do sklepu po proszek do prania i jakies zakupy,a teraz twierdzi ze chyba nie pojedziemy bo go głowa boli.KRÓLEWICZ wielki ,jak on mnie wkurza czasem !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi no ale teoria to zawsze coś 🙂 Może poczekasz miesiąc i poprawi Ci się tak, że będziesz mogła troszkę poćwiczyć 🙂
A co do faceta to nie ma nic gorszego od marudzącego biedaka. Oni tak na prawdę nic nie wiedzą o bólu. aaj współczuję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga mi wlosy wyrosly czarne dookola pepka :P a bol pepka mialam chyba z 2tyg temu tak jakby mi cos ciaglo pepka do srodka :P ale juz przeszlo :P teraz boli ze tak powiem podwozie jak stoje min 1godzine ale to normalne bo teraz dolna partia macicy sie rozciaga i powoduje bol niestety a do tego moze dojsc bol miednicy wiec spokojnie 🙂
Dodi Mama juz ma menu na caly tydzien haha :P
ech widzisz mowilam Ci ze cytrynka zadziala 🙂 2tyg i sa efekty bedzie dobrzre zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi zawsze Ci pozostaje szkola online 🙂 naprawde jest swietna 🙂 ja czekam jeszcze tydzien i robie eksperyment z latarka :P
Co do faceta ech oni tak maja :P wszyscy nagle umierajcy bo glowka boli dupka swedzi paluszek puchnie :P ech juz to widze gdyby oni mieli byc w ciazy co by sie dzialo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam rezonans magnetyczny bo nie jest szkodliwy a tomografia niestety bardzo. No i rezonans jest dokladniejszy ja placilam co prawda 600zl ale to przez to ze nie moglam sie doprosic lekarza o skierowanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titinka no lepiej nie tym bardziej ze wiesz nie zaszkodzi podjechac na to pogotowie to jest ich obowiazek...ale tak jak mowie nie daj sie zwiesc ze sie rozciagasz i swedzi przez to bo przeciez skora na nogach czy rekach nie rozciaga sie chyba az tak mocno zeby takie mega swedzenie powodowac. Moze to tylko jednarazowe ale na pewno powiedz o tym lekarzowi. a jak Cie zlapie w nocy to nie czekaj kochana lepiej dmuchac na zimne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale wiesz dzis jest sobota. Mysle ze z takim czyms nie ma co czekac do poniedzialku 😞 a Twoj lekarz nie dal Ci komorki?
do szpitala mozesz podjechac zeby Ci chociaz krew zrobili i zeby sprawdzili czy wszystko ok z dzieckiem wiesz ja jestem zdania ze lepiej cos zrobic niz pozniej zalowac...Mi tez sie odechciewa tu jezdzic do szpitala bo oni za przeproszeniem gowno sobie robia ze wszystkiego ale jednak zawsze jade jak cos mi jest bo wole sprawdzac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...