Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oo wszystkie juz pouciekały 😞

Kurde jak trudno wydepilowac sobie bikini w ciazy, MASAKRA 😞
lusterko poszlo w ruch, i nie obyło sie bez zacięcia 😞
Ale generalny porzadek juz zrobilam ze sobą, jeszcze tylko pazurki zostały.

Pomidorówka juz gotowa, tylko jeszcze zaprawic musze i czekam az przestygnie 🙂

kolezanka nie wpadnie niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schabowe na patelni 🙂

Umówiłam się z mamą na zakupy 🙂 trzeba wykorzystać kasę od babci. Bracki ma w sobotę urodziny, nie zasługuje na prezent ale jakiś drobiazg dostanie 🙂

Dodi ja nie wiem jak Wam te lusterka nie parują heh, ja za każdym razem golę się na ślepo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka biedna Ty 😞 , ale super że kaskę od dziadków dostałyście, Święta się udadzą 🙂
a bracki nie powinien nic dostać , bo niby za co 😠
anitko przykro że tak wyszło z Twoim Mężem, a moze szybko się uporają i będzie już w niedzielę 🙂
piękne focie powklejałyście 🙂 jak mi brakuje prządku w domu, to bym też mogła ozdobić domek 🙂
Dodi , a nie może Cie mąż ogolić, mnie goli i mam święty spokój 🙂
A Jai_Ho chyba poszła na dwór , bo nie pisze, może korzysta z rad T. 😉 agentka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem juz, faktycznie bylam na dworze, najpierw spacerek, a pozniej sobie powolutku przynioslam drewno, jak zwykle po jednej sztuce, wiec troche mi to zajelo, ale w sumie lubie tak lazic z tym drewnem, zawsze to jakis ruch dodatkowy a nie meczacy 🙂) A snieg dalej sypie 🙂)
teraz opycham sie czekolada, taki obiad na dzis 😉 T. wroci pozno, zje gdzies tam, a mi sie nie chce nic gotowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz nie jem zelkow, jakos mi sie po nich jakby tabletkami cofalo, wiec odpuscilam 🙂)
Tez tak mysle, ze nic wiekszego kupowac nie bede, bo nie ma sensu. tyle to juz przepykam 😉
troche wygladalam jak balwan nawet, ale jakos to mnie optymistycznie nastroilo. dziwna w tej ciazy sie robie, nigdy nie lubialam zimy i sniegu, poza czasem na nartach, a teraz snieg mnie wola na spacer 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ja dopiero wrocilam troszke sie zeszlo...u lekarz procz formularza nic nie zalatwila bo bylo strasznie duzo ludzi...wiec nawet wynikow nie znam 😠 ech a to wazne...mam zadzwonic za tydzien bo teraz co z telefonem maja ze sie poloczyc nie idzie 😠 glowka mnie troszke boli i taka jakas rozpalona jestem...ech a tam tylu chorych na poczekalni mam nadzieje ze nic nie zlapalam...
CandyMonka filmik zarabisty sie usmialam :P tez tak patrzylam na tego kotka co mu sie dzieje :P
p.s. Iwiokej co to za zupa Japonka???
U Was ale zimnica u mnie 6stopni na plusie 🤪
no i Mezus napisal ze prawdopoobnie niedziele ma wolna wiec jak wroci w sobote poznym wieczorem to dopiero w poniedzialek pojedzie mam nadzieje no i ze w srode do nocy ale wroci w nocy z srody na czwartek...Ech martwie sie bo po tak dlugim tygodniu a do tego po 12godz jeszcze ma jechac w nocy 😞
a opony przetarte w firmowym aucie az druty wychodza od srodka bo mieli zmienic ale nie ma nawet kiedy...juz wyzywalam bo przeciez jak tak mozna jezdzic...co prawda opony szef kupil nowki ale nie ma kiedy ich zmienic...ech brak slow 😠
Oooo widze ze komus przeszkadzalo ze mam az "3"oklaski i sie poczestowal hehe 😁
a ja wrzuce focie brzucholka tez :P kurcze tak patrze to on duzy jest 😁
no i zrobilam sobie zakupki wiec mam i mandarynki i slodkosci rozne i na sniadanko serus i tosty i jest ok...aby ta nadchodzaca noc mnie przeraza bo ja tak nie lubie byc sama 😞 [img size=225]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzucholek.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. nie patrzcie na balagan bo tam jeszcze stoi lozko ktore musimy odwiezc bo to od kumpla 😉 jeszcze po weselu zostalo hehe :P [img size=225]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzucholek_przod.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupawka rowniez dopada :P ech zrobilam tyle foci aparatem i sie bateria rozladowala hehe nie moge teraz znalezc ladowaki :> no a tak czy inaczej nie zgram bo Mariusz ma drugiego lapka z soba a ja nie mam czytnika kart :P wiec wkleje jak Mariusz wroci :P [img size=210]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/glupawka.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...