Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Mamusie 🙂
no i wstalismy :P ech Maly tak mi dal popalic o 4tej rano ze sie nie dalo spac :P tak szalal ze juz normalnie zaczelam myslec czy jemu sie tam jakas krzywda nie dzieje 😞
no wlasnie jestem ciekawa jak mam to odroznic???bo to takie zywiolowe dziecko on caly czas szaleje :P
no i pozniej po 7dmej wstalam na siusiu wracalam do lozka z mysla ze jeszcze pospie do 10tej a tu nici ze spania bo Maly znowu zaczal sie bawic cos al'a boks hehe :P
Wlasnie przynioslam sobie wielka miche platek owsianych :P i jemy sobie 🙂
Dudasia ciesze sie ze wszystko u Ciebie w porzadku 🙂
ciekawe jak tam Klaudia mam nadzieje ze wyjdzie dzisiaj i wroci do Nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sms od Klaudi:
"E nic mi nie mow musze byc do poniedzialku bo mam za niski poziom hormonu tarczycy 😞 i bezsensu bo nic mi nie daja rycze jak wol bo nie chce tu byc. Limit na lekarza sie skonczyl ech.
Aaana Klaudia wczoraj zemdlala i ja Maz do szpitala zawiozl zrobili jej ekg,ktg i badania i wszystko wyszlo ok z nia i z Malym ale wlasnie ten hormon wyszedl za niski 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wstawilam pranie i jak sie okazalo wcale tak duzo tego nie ma :P
na szczescie Olafkowe ciuszki mam juz wyprane i wyprasowane 🙂 zostal jeszcze kocyk i 3przescieradla to wyprasowania 🙂
Jejkus jaki sliczny dzien 🙂 sloneczko swieci zero chmurek uwielbiam jak jest taka zimnica w IRL mowa tutaj o ok 0'C bo wtedy nie ma chmur i nie pada deszcz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tez tak myslalam ze lepiej ze tam posiedzi troszke i zawsze w razie czego jest pod opieka a na swieta do domciu wyjdzie 🙂
ech moze ona ma cos takiego jak CandyMonka? bo ona cos ma z tarczyca...
i tak teraz sobie mysle ze ja sama jak palec 24h i nawet gdybym padla to by nikt nie wiedzial 🤢 straszne to jest 😞 dobrze ze jej Maz byl wtedy w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
U mnie dzisiaj śnieżno,zimno i cały czas pada śnieg.
Może i lepiej, ze Klaudia będzie pod obserwacją, a do poniedziałku jakoś zleci.
Anitek Ty pierzesz też kocyki i np rożek, nie wystarczy tylko wyprasować rożka jeśli jest nowy i nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą dziecka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypralam doslownie wszystko lacznie z rozkiem kocykami i kolderka...i do tego wyprasowalam...i z tego co wiem powinno sie wszystko wyprac bo to ze nowe nie oznacza ze jest ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uzywam proszku osobiscie. Tylko plyn do prania i plyn do plukania do dzieciaczkow 🙂
i dla doroslych mam ten sam zestaw...Nie lubie proszkow 😠 bo czasem slady zostawial na ubraniach i rzeczy jakies takie nieprzyjemne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie teraz żałuję, że kupiłam proszek dla malutkiej, napewno gorzej go wypłukać, ale nic dzisiaj kupię płyn i najwyżej będe go stosowac na początku, a później zużyje ten proszek. Chociaż szkoda, że już wcześniej wyprałam w proszku i wyprasowałam ciuszki, a drugi raz się nie skuszę na prasowanie, nienawidzę tego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam gondoli takie sztywnej u mnie to wyglada tak : wiec ja nie potrzebuje nic... aby kombinezonik [img size=315]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/2-080923fb91a67fb69926af0b4adb5b71.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam termin na 25 lutego więc jak wszystko będzie planowo to wyjdę z małą jakoś na początku marca a wtedy wiadomo jak jest z pogodą może być -15 i +15 więc na razie nic nie kupuję oprócz kombinezonu (ale też nie za gruby)i w razie czego przykryję kocykiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Mona ja mam tradycyjną gondolę w tym samym rozmiarze co Ty (73cm więc nie za duża) i będę Małego ubierała w kombinezonik i do tego mam pościel do wózeczka 🙂 myślę, że to wystarczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam termin na początek lutego i niestety muszę kupić ten śpiworek, nie wiedziałam, że taki problem z nim będzie, myślałam, że jest jeden rozmiar i już. Niby na allegro piszą, że uniwersalne, no chyba że wezmę większy i troszkę go pozwijam. Szkoda, że w sklepie gdzie kupowałam wózek nie mieli mojego koloru, miałabym juz kłopot z głowy. Może podpytam ewentualnie sprzedawców na allegro, może mi doradzą.
Kombinezonik mam taki nie za ciepły, ale chyba kupować innego już nie będę, może też ewentualnie nakryję jeszcze kocykiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...