Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja na swojej wadze mam 70 a na wadze u lekarza 68 😁 Hehe wiec nie wiem czy mam 11+ czy moze 13 + :/ cóż jedno wiem napewno że i tak strasznie nie wygladam 😁 (nie ma jak dobry wlew)

Jai_Ho słodkie to co powiedział T.

Anitka widać po fotce że Ty taka krejzolka jesteś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi powodzenia z goleniem :P tylko sie tam nie pozacinaj 🙂 co do kolezanki ech no szkoda ze ja zostawil 😞 niecierpie takich typow 😠
Martus moja psinka jest w Polsce bo tutaj niestety nie mialabym tyle czasu aby sie nim opiekowac a tam to ma wybieg łaki pola i ma co robic 🙂
JaiHo text z balwanem Wam sie udalo hahahahaha :P
no tutaj nie ma sniegu wiec nie mam po co wyczekiwac haha 🙂
choc u mnie to z tego co wszyscy mowia nie dosyc ze nie widac tych 10kg na plusie to aby brzusio mam w sumie jak tak popatrzylam sobie na inne kobiety ktorej widze w szpitalu i sa na tym samym etapie to ja rzeczywiscie nie wygladam tragicznie 🙂 oczywiscie czuje sie ciezsza i juz nawet kregoslup to czuje ale jeszcze troszke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciła, nici ze spokojnego leżenia bo tak jak u aaany wczoraj u mnie dzisiaj remontują obok 🤨

ale się najadłam jajkami..aż mnie mdli hehe

aaana firanki bardzo ładne 🙂
Dodi choinka i stół super 🙂
Klaudia psinka słodka, a młoda i piękna to Ty jeszcze przez długi czas będziesz :P :P
Anitek Ty na każdym zdjęciu inaczej wyglądasz. 🙂

Rozszalały się z fotami jak ja żadnych wklejać nie mogę ehh, jak tylko lapta naprawie fotka przy każdym poście będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krejzolka :P:P:P to ja bylam teraz jestem spokojna ulozona kobieta przed 25tka hahahah :P
ech no wlasnie Babeczki 2marca mi cwierc wieku wejdzie na glowie :P a ja juz mam siwe wlosy 🤨
na kazdej fotce inaczej? no co Wy?? ja to na kazdej taka sama mine prawie mam haha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu macie mode irlandzka 😁 jak to zobaczylam w gazecie musialam zrobic fotke zeby pokazac Mariuszowi 😁
spotykaja na ulicy laski i robia fotki i one mowia co z jakiego sklepu maja p.s. ta laska mowila ze sweterk ma po Tacie... no comments :P [img size=225]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/irolka.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał esa godzinę temu, że przeprasza, że nocował u koleżanki i że wszystko ok i że idzie dalej w kime. Napisał, że jest dużym chłopcem i mam się nie martwić.
On nie rozumie tego, że nawet jak będzie miał 60tkę to i tak będę się martwić bo jest moim młodszym bratem :/

A sweter naprawdę fajny. Pamiętam, że w Brytyjskiej modzie najbardziej podobały mi się skarpetki naciągnięte na spodnie dresowe 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki doki ja zawijam bo juz 1wsza dochodzi a ja siedze w dresach wlosy oczywiscie jak po kuracji pradem i musze jeszzce jakis makijaz nalozyc bo przeciez wygladam jak corka mlynarza...jejkus jaka ja blada jestem :> trzeba sobie jakis braz zapodac na polika :P
no to zajrze do was po wizycie po odwiedzinach w pracy i zakupach bo nie mam nic na kolacje a mam na cos ochote no i mandarynki musze kupic bo wszystki wyjadlam :P
to do spisanka pozniej 🙂
Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka dobrze ze brat napisal...
ech wlasnie mialam nieodebrane polaczenie i chyba kurier z przebierakiem a teraz nie odbiera 😠 😠 😠 dalej bo ja czasu nie mam!!!oni zawsze sie musza zwalic...a powiedzieli ze beda miedzy 9 a 5ta! caly dzien trzeba czekac na nich 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur....zaraz mnie chyba trafo dodzwonilam sie do tego dupka i on mowi ze wlasnie odejchal i ze jutro przyjedzie 😠 😠 😠 nie dosyc ze nie wyslal nawet smsa dupek ani nic to jeszcze nie odbiera tel a oddzwonilam odrazu minute po tym jak on dzwonil 😠 irole jak zwykle mogl sie wrocic przeciez pewnie ujechal z 500metrow co za dupek 😠 a teraz jutro bede siedziec w chacie i czekac na osła caly dzien 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...