Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Sms od Klaudi:
Hej a ja w szpitalu 😞 zemdlalam w domu i Maz mnie przywiozl.Ktg jest ok z Malym tez ok juz glowa w dol.Ekg tez dobre ale boli w klatce pobrali do badan wszystko i moze jutro wyjde.buzka...
jejkus co to sie dzieje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Boże, biedula Nasza, a jeszcze 2 dni temu pisała, że nie wie jak to się dzieje ale Ona nie ma żadnych dolegliwości i dobrze ciążę przechodzi. Zapeszyła. Oby wszystko z nią i dzidzią dobrze było..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystko Aventa i laktator kupilam reczny ale to tylko dlatego ze ja nie mam zamiaru karmic piersia tzn sprobuje tylko ale to tylko 2-4tygodni
http://www.dominobaby.pl/go/_info/?id=359&sess_id=5dc590bd10852a6143f695d056d3241c
moja siora tez go ma i jest zadowolona...ale to zalezy bo elektryczny wygodniejszy choc siorka karmi do dnia dzisiejszego a Mala ma prawie 8miesiecy a ma reczny i jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam już o laktatorze, wolałabym elektryczny, ale jest dużo droższy od ręcznego, no i nie wiem czy jest sens go kupować, bo nie wiem jak to będzie z tym karmieniem u mnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to jestem, ale miałam dzionek, najpierw te uszka a do tego jeszcze musieliśmy iść z małą do dentysty bo miała takiego zęba równio z dziąsłem i mad nim bańkę z ropą, skojarzyłam to z jej migdałkami i jak się okazało u dentysty to prawdopodobnie miało duży wpływ. Muszę wam powiedzieć że moja córcia płacze jak opętana nawet przy zadrapaniu więc ja już przed wyjściem dostawałam deliry na samą myśl co tam się bedzie działo, okazało się że trzeba te szczątki wyrwać a oprócz tego jeszcze zęba obok, bo dziurawy i też już podszedł ropą od tamtego obok. Tak więc już miałam wizję jak moje dziecko obgryza palce dentystce, byłam w wielkim szoku następnych wydarzeń bo wyrwała oba zęby bez większych tragedii. Dentystka to taka starsza pani w typie dobrej babci i naprawdę jest dla dzieciaków lepsza niż niejedna babcia, w moim mieście cieszy się b.dobrą opinię a jeśli chodzi o rwanie to wszyscy ciągną do niej( ponoć wyrwała łepkowi zęba na płocie przed gabinetem) . Dodam jeszcze ze jeden z tych zębów to czwórka z długimi korzeniami, jestem tak dumna z dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
Bób biedna i dzielna ta Twoja mała 😉
A tak na moje oko to chyba będzie ze 100 tych uszek.
Oj widzę, że Klaudia w szpitalu, bidulka jedna, trzymam kciuki i mam nadzieję, że jutro wyjdzie.
Dzisiaj czytałam na innm forum, że lutówka już urodziła synka w 27,6 tygodniu, także my już powoli mozemy się szykować 😉
Ja bym chciała tak jeszcze wytrzymać chociaż 5 tygodni, a później to już mogę się rozpakować:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia napisala smska ze dziekuje za troske i ze jakies 30min temu zabrali jakas babke na porodowke i urodzila w 10minut :P i ze ogolnie czuje sie lepiej moze jutro wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nawet nie wiesz Anitek jak mi ulżyło ze w końcu spokój z tym zębem bo nosiliśmy się z zamiarem odwiedzin stomatologa już huhu czasu, tylko co wspomniałam to już panika i płacz, a co do zgadywanki to poczekam jeszcze może ktoś trafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOna daj linka do tego forum :P
Bob a moze jest ich 176???? :P
wlasnie Mezus dzwonil i siedza sobie w hotelowej resturacji i pija piwko bo szef im zasponsorowal po 2:P i ogladaja mecz a pozniej do Mc Donalda na jedzonko...a ja siedze w domu i sie bede zamartwiac :P
no ale oczywiscie po 22 do spania pojdzie hehe :P
glowka cos mnie boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też liczę na taki szybki poród i Wam wszystkim też życzę:P
Ja juz powoli zaczynam czuć się jak słonica, kurtka podchoziła mi już pod same cycki, w końcu udało mi się dzisiaj kupić większą i trochę dłuższą, mam nadzieję, że do lutego mi posłuży. Mam nadzieję, że brzuszysko już mi dużo nie urośnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...