Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam brzuchatki 🙂
Jutro u mnie 33 tc 🙂 ale czas goni...nie moge uwierzyć 😲
U mnie dziś leniwie bo wczoraj się narobiłam w domu wiec dziś odpoczynek,zrobię tylko domownikom jakis makaronik.

Widziałyście...druga syczniówka urodziła 🙂 fajnie
Mar ja piorę w Lovelli a do kąpania dla bobaska najlepszy jest jakiś delikatny płyn,ja mam akurat Hipp ale są różne tego typu kosmetyki,poczytaj tylko na etykiecie by był od pierwszego dnia życia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie zwróciłam z zakupów i kupiłam Lovellę a do kąpieli upatrzyłam sobie płyn Hipp czyli tak samo jak nikoś.
Połaziłam po lumpkach i w tych dużych( chyba sieciowych) mają wyprzedaże na koniec roku i wszystko po 2 zł za szt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mar ja też mam dylemat co kupić niuńce do kąpieli na początek, ale podobno ze szpitala dostanę jekieś próbki na początek, więc kupię mydełko, a później może coś wybiorę.
Pranie robię w loveli, mam płyn i proszek do prania, ale później będę kupowała raczej płyn, bo proszek może się tak dokładnie nie wypłukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To może ja jednak też rozglądnę się za tym płynem hipp 😉
Bób pochwal się co ciekawego kupiłaś w lumpku?
Ja właśnie sobie zrobiłam przerwę w prasowaniu,bo mnie kręgosłup boli, ale zaraz się biorę znowu, [hide]bo na jutro schnie kolejna sterta ciuszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
narazie wszystko trafiło do pralki więc nie mogę się pochwalić ale nie kupiłam dużo dla dzidzi bo przy tych cenach już ludki zdążyły poprzebierać trochę od wczoraj, mam spodenki i 2 bluzeczki i jeszcze dla siebie znalazłam taką ddduuużą bluzkę żeby śmigać po domy i piżamę flanelową w dobrym stanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie,
coś mi net kiepsko działa, albo brzusio się wieszał 🙂
u Nas nocka dziś była ciężka, mojego M. odwiedził kolega i sobie popili, a potem przez pół nocy odchodziło obejmowanie kibelka:P tak to jest jak się wódeczkę raz na pół roku pije 🙂
A ja piorę kołderki i kocyki 🙂 dziś też chcę spakować torbę do szpitala i kupić resztę gadżetów w aptece dla Synusia 🙂 i to byłoby prawie wszystko 🙂

Iwiokej mojego gratulacje!
Dodi pościel śliczna, taka przytulna 🙂
Mona ja piorę w Jelp-ie 2w1. Planowałam kocyki i pościel poprać w jakimś delikatnym płynie ale nie chciało mi się po niego do sklepu wędrować 🙂
Nikoś na kiedy masz termin? ja też jutro zaczynam 33t.c. Boże jak ten czas leci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo to super, że tak Ci sie trafiło, kurcze za 2 złote 🤪
Mi jakoś u nas nic się nie udało zdobyć, ale teraz nie żałuję, bo kupę ciuszków podostawałam, że obrobić się nie mogę z praniem i prasowaniem, a w styczniu jeszcze jedna koleżanka chce mi oddać 🙂
I przewijak też jednak kupię, bo pisałyście, że taki przydatny, a wczoraj mój zobaczył pokój koleżanki dzidzi i tak mu się spodobał, że naszej małej też chce zrobić osobny pokój, więc miejsce na przewijak się znajdzie 🙂
Cały czas się tylko zastanawiam nad kupnem tego laktatora, czy napewno bedzie mi potrzebny, czy kupić ręczny, czy elektryczny, czy może z zakupem poczekać do porodu? czy lakator jest też potrzebny nawet jak nie karmi się piersią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spacer troszke pomogl na szczescie!! za 2 godziny wizyta!! pierwszy raz chyba sie tak nia denerwuje!! i pierwszy raz tak bardzo sie jej nie moge doczekac!!
wstapilam do taty do pracy z zyczeniami noworocznymi i mi panie same powiedzialy ze cos mi ten brzuchol "opadl" mnie sie tez tak wlasnie zdaje.
zrobilam sobie spis co mi potrzeba do szpitala i dzisiaj mam zamiar sie spakowac nie ma na co czekac!! kupilam sobie nowe skarpety, stanik i mojej males sliczne skarpetusie z grzechotkami-slodkie! 🙂 lece obiad robic bo maz zaraz wroci!! odezwe sie po wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona na przewijak zawsze znajdzie się miejsce bo przecież są takie które kładzie się na łyżeczko i one w niczym nie przeszkadzają , mogą na nim leżeć cały czas a jeśli chodzi o ciuszki to też mam dostać od bratowej po nowym roku. Z laktatorem się wstrzymaj bo nie wiadomo czy będzie ci wogule potrzebny a w razie jak by co to zawsze kupisz w najbliższym sklepie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bób wcześniej nie chciałam przewijaka ponieważ nie planowaliśmy szykować pokoik dla niuńki, ale teraz jak mój napalił się i chce robić małej pokoik, to i przewijak się zmieści,bo jak narazie ten pokój jest troszkę zagracony i trzeba pozbyć się paru zbędnych mebli. A taki przewijak na łóżeczko u mnie odpadał, bo ja kołyskę bedę miała 😉
A z laktatorem się wstrzymam tak jak piszesz jak będzie potrzebny to kupię po porodzie. Mój jak usłyszał, że chcę kupić elektryczny, to odrazu zaptrotestował, że gdzie!!! taki do cycuchów przykładać:laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,mam własnie przerwe w prasowaniu..ufff jak gorąco:P
Co do laktatora...ja nie kupuję bo pisałam Wam,że miałam przy pierwszym dziecku (akurat ręczny Aventa) ale często nie używałam..potem chyba go sprzedałam bo gdzieś zniknął .
Poczekajcie z tym,jak Wam będzie potrzebny to można kupić w każdej aptece.No chyba ,ze wolicie być przygotowane wcześniej to bym kupiła ręczny...tańszy a tak samo skuteczny tylko dla bardziej wygodnych...heheheh

Martuś jak mam termin na 25.02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piszecie dziewczyny o laktatorach i ja wole byc przygotowana i jednak go kupie ale na pewno reczny. Juz kilka znajomych mi odradzilo kupno elektrycznego. Moja szwagierka i siostra rowniez sa za recznymi wiec nawet sie nie bede zastanawiac. 😉 Ja to termin mam na 14 lutego dokladnie jak Dodi ale lekarz powiedzial na ostatniej wizycie ze moge sie spodziewac nawet 2 tygodnie predzej wiec trzeba byc przygotowanym a czasu malo. Az strach pomyslec. 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mona124 napisał:
mar ja też mam dylemat co kupić niuńce do kąpieli na początek, ale podobno ze szpitala dostanę jekieś próbki na początek, więc kupię mydełko, a później może coś wybiorę.
Pranie robię w loveli, mam płyn i proszek do prania, ale później będę kupowała raczej płyn, bo proszek może się tak dokładnie nie wypłukać.


Mona jeśli mogę doradzić,położne doradzają jak najmniej chemi i warto kupić samą parafinkę pod nazwą Oilatum i maść do pupy Alantan maść.Do pierwszego miesiąca zycia podobno najlepsze rzeczy.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane wlasnie wrocilam 🙂
Martus Kochana Ty jutro zaczynasz 34tydzien 🙂
Ja dzis zaczelam 33tydzien 🙂 na tych suwaczkach i brzuszku sa pokazane ukonczone tygodnie + dni z kolejnego tygodnia czyli ja jutro bede miala drugi dzien 33tygodnia 🙂
co do plynu do kapieli do tak jak pisze MyCloud ja tez slyszalam ze Oilatum jest najlepszy i tez go zakupilam 🙂 ja mam taki.
do pupci kupilam bepanhten bo w Irlandi w zasadzie jest albo sudocream albo bepanthen i slyszlalam od kolezanek ktore juz maja dzieci ze bepahnten jest lepszy 🙂
co do plynu to ja piore w Fairy i mam plyn do prania i plyn do plukania 🙂 nie uzywam proszkow nawet do swoich rzeczy tylko wlasnie plyny jakos tak nie bardzo lubie proszki...SIBI trzymam kciuki Kochana daj znac odrazu po wizycie co tam u Dzidzi i jak Twoje spojenie i te klucia w pepusiu.
A ja sobie kupilam winko polwytrawne bezalkoholowe!!! 🤪 🤪 🤪 myslalam ze padne ze szczescie w sklepie bo poszlam z zamiarem zakupu szampana bezalko na jutrzejszy wieczor a tu pani zaczela mi wyciagac winka 🤪 🤪 wlasnie probuje i jest naprawde pyszne 🙂 [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/oillatum-3b69009f0b099f34b7b5d97a4d3873fe.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz mam pokupowane kosmetyki do malutiego
http://www.allegro.pl
/item842336755_bubchen_pierwszy_zel_do_ciala_nowosc_z_niemiec.html

chcialam doradzic bo na allegro tez sa ale widze ze w Polsce sobie troszke wiecej cenia. Ja kupilam caly zestaw z tej serii ale nastepne sa tansze. Kosmetyki z Hipp tez sa bardzo fajne zreszta ja znow z hippa mam butelki bo sa bardzo polecane i tez jak avent antykolkowe. Kazda mamusia wybierze co uwaza i bedzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...