Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc zabudowy wneki w wc-z tego ciesze sie najbardziej od sufitu do podlogi poleczki [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/images_DSCN4084_zmniejszacz_pl_930.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana nie ma sie co przejmowac, a to ze kosci Cie nie bola to nie znaczy ze Twoje cialo sie do porodu nie przygotowuje - wrecz przeciwnie. Tylko masz ten komfort ze przechodzisz to bezbolesnie.

Sibi śliczne mebelki masz 🙂 Tez bym chciala tyle w swoim mieszkanku pozmieniac a tu brak funduszy 😞 Wszystkie macie tak ladnie ...
Dodinka tez masz piękne mieszkanko, Anitka ten widok z salonu Aaaaaaj a ja zwykle M2 bez rewelacji 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi super mebelki 🙂
Co do skurczy to ja mam tak ze ma lapie i puszcza po ok 30sek ale zauwazylam ze tylko dolna czesc brzucha...i nie jest to bol jak na okres tylko jakis inny ale puszzca po magnezie 🙂
Ja kupilam koszule na krotki rekaw bo w szpitalu goraco a podczas porodu nie licze na fale chlodow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Kaludia 🙂

ja od tych skurczy nad ranem boje sie jeszcze bardziej!!

ja czekam wlasnie na koszule bo siostra ma mi kupic a dzisiaj nie dojechala bo jej auto zamarzlo wiec jutro bede juz miec u siebie 🙂
i tak sie zastanawiam mam 2 i nie wiem czy to nie jest za malo? i jeszcze pieluszek nie mam kupionych ale to tez jutro siostre wysle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂

Ja tez z zakupów właśnie wróciłam 🙂 Kupiłam małej śpiworek do spania i niedrapki cieplejsze na wyjście ze szpitala. Kupiłam też mojej mamie koszulkę z napisem "Najlepsza babcia na świecie" chcę ją zapakować do torby do szpitala i dać jej już po porodzie za to że ze mną wytrzymała hehe bo wiem jak się boi biedna mojego porodu.
Wpłaciłam tez pieniążki za zakupy wczorajsze na allegro, kupiłam wszystkie brakujące rzeczy w tym wanienkę, łóżeczko z pościelą i materacem. Wydałam 500zł ale mam już to z głowy. teraz tylko wózek i półka na książki bo muszę meble poprzestawiać i zrobić miejsce dla małej 🙂
W następny poniedziałek w końcu podłączą mi internet do lapta. Tak rzadko tu zaglądam, że przestałam się łapać w tym co piszecie heh.

A no i byłam w piątek u gin, ale mała się tak obróciła pleckami że prawie nic nie widziałam na USG i nie mogłam dostać jej fotki, oczywiście się popłakałam po wyjściu z gabinetu hehe..ajj..sama nie wierze w swoją głupotę he. Na szczęście wszystko z nią w porządku waży już 2300gram 🙂

Sibi super meble 🙂
Klaudia mam podbną koszulę 🙂 ładna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi widzę,że łazieneczkę masz w tych samych kolorach co ja będę mieć(może do końca przyszłego tygodnia) 🙂 I planuję zrobić też wnękę z półkami,szafki w najniższym miejscu w łazience oraz szafki na odkurzacz czy tam mopa:laugh: Oczywiście nie ma gotowych więc na zamówienie muszę 🙂
Twoje chyba też są na wymiar prawda??
Dużo cię to kosztowało??
Śliczne są:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi ja tez mam dwie. A do porodu skorzystam z ich szpitalnej jak bedzie taka mozliwosc. Wrazie czego mam tez dwie na dlugi rekaw ale sa z polaru i wiem ze sie tam ugotuje w nich dlatego biorę tylko te dwie na krotki rekaw.

Troche mnie wkurza bo sa takie przeswitujace no ale co sie spodziewac bo koszuli za 15 zl.
Nie kupowalam drozszych bo ja nie spie w koszulach wcale tylko w okresie ciazy aby na brzuszek nie uciskalo nic. No ale mam szlafrok wiec nic mi widac nie bedzie 🙂

Monka a gdzie kupilas taka koszulke dla Mamy ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka ciesze sie ze z Dzidzia wszystko dobrze 🙂
gluptasie nie placz :P juz niedlugo zobaczysz ja na zywo 🙂
Darusia Sibi OMG 😲 Wy od jutra 37tydzien!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ale jaja :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie smialam ze zrobie Mojemu niespodzianke i na porodowke zabiore z soba koszulke Liverpool i w niej bede rodzic 😁 chyba by tam sraczki dostal nie dosyc ze Synus ukochany to jeszcze jego klub pilkarski 😁
pomysle pomysle :d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie,myślałam,ze trochę przysne po tej koszmarnej nocy ale się nie udało,nie mam na nic siły,do tego powróciły mi mdłości 😞 czuje sie jak flak,zero siły ..dobrze,że mała w przedszkolu to nie musze nic robić..
pójde po Nią po 16-stej a potem tylko podwieczorek,kolacja i położę się z Nia po wieczorynce:P

Ja żadnych skurczów nie czuję ale mam kłucia w pochwie,ludzie niech już bedzie luty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia byłam u mnie na osiedlu w Domu Towarowym i tak chodziłam sobie po sklepach, i wisiała sobie na wystawie w jednym. Poszłam się zapytać ile kosztuje, a że była po 22zł to wzięłam. Nawet kolor ma fajny bo taki mocny fiolet 🙂
Oby tylko udało mi się ją dobrze schować przed mamą, bo to niespodziana ma być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos glowka do gory jutro bedzie nowy dzien 🙂
ja klucia w pochwie tez ma co pare dni ale znosne wiec jest ok. za to wczoraj dwa razy czulam jakby mi Olaf wlozyl reke w szyjke macicy doslownie tak mocno zabolalo... nie wiem od czego...Nie sexe sie juz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he no Anitek dobry pomysl :P Ja myslalam nad kupnem body Kolejorza 😁 Sa w sklepie Lecha Poznan 😁 Tez by zwariowal ale bardziej moj brat :P

A Dziewczynki nam idą jak burza 😁

ja tez mam od 2 dni takie kocie, ze jak mnie czasem zlapie to az mam wrazenie ze mi raczka wychodzi tam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he no Anitek dobry pomysl :P Ja myslalam nad kupnem body Kolejorza 😁 Sa w sklepie Lecha Poznan 😁 Tez by zwariowal ale bardziej moj brat :P

A Dziewczynki nam idą jak burza 😁

ja tez mam od 2 dni takie kocie, ze jak mnie czasem zlapie to az mam wrazenie ze mi raczka wychodzi tam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się pochwalić mebelkami mojej Amelki 🙂, to chętnie [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/xxxc.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie wrociłam z zakupków zima na maxa |! chodniki zasypane a snieg dalej sypie i sypie normalnie czułam sie jak bałwanek chodzący:P
cruella śliczne mebelki ja tez mam oddzielny pokoik dla malutkiej ale jeszcze mało urządzony tzn mało jest w nim zabawek 😞 ale pewnie jeszcze dojdą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella sliczne mebelki 🙂 ja nie mam opcji zrobienia czegos takiego bo wynajmujemy mieszknia i nie ma miejsca na ustawianie mebli w sypialni niestety. ale co tam damy rade 🙂
Klaudia ja naprawde mysle o tej koszulce 😁 ale nie wiem czy sie nie wyglupie ? ! 🤔 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...