Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Chudzielce!
ja po kolejnej przespanej nocy 🙂 mąż na zesłaniu jeszcze (jak dobrze pójdzie) do jutra

kikos też myślę nad zielonym wózkiem lub jasno niebieskim - muszę się w końcu wybrać do sklepu bo wiem że te wózki mają zupełnie inne kolory w rzeczywistości niż na zdjęciach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AgaM czułąm jak się Dominika przewraca główką do dołu bo szalała bardziej i kopniaki były w innych niż zazwyczaj miejscach

Jak rozmawiałam z ginką na temat ułożenia (a ginka moja jest b. pro-nature) mówiła że jakieś pozycje jogi mogą pomóc (ale nie wiem jakie) no i... wizualizacja 🤪 nie wiem czy to pomoże ale na pewno nie zaszkodzi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chwila przerwy na dawke wit.C ( owoce, ja chyba przez cale zycie nie zjadlam tylu owocow co przez te miesiace, jakos nie przepadalam) i sluchamy ,,Mozart for my baby" coby maly troche kultury poczul 🙂) 😉
Dodi to moze jakis kompromis z tym wyjsciem, bo troche rozumiem, ze Twoj M. nie chce Cie targac w zimno w tlum ludzi, ale przeciez teraz jest tez fajna pora na spacer i zawsze mozecie pojsc tam gdzie nie ma tlumow, napewno sa w W-wie takie miejsca. wilk syty i owca cala 🙂) bo szkoda Twoich nerwow i stresu na czekanie do 20 czy cos sie zmieni, jak moze byc milo. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał:
Cześć Chudzielce!
ja po kolejnej przespanej nocy 🙂 mąż na zesłaniu jeszcze (jak dobrze pójdzie) do jutra

kikos też myślę nad zielonym wózkiem lub jasno niebieskim - muszę się w końcu wybrać do sklepu bo wiem że te wózki mają zupełnie inne kolory w rzeczywistości niż na zdjęciach



ja na żywo widziałam tylko ten zielony, ciemno niebieski i beżowy bo tych akurat nie było ale podobno czerwony nie jest czerwony tylko pomarańczowy
jedyne czym sie obawiam ze zły model to to że ma piankowe koła (moga sie ślizgać), spacerówka tylko rozkładana na półleżąco i moze troche daszek od spacerówki jest za mały i może nie chronić przed wiatrem (ale juz kupiłam folie wiec może to coś da)
a tak to super w bagażniku zjmuje mało miejsca, lekki, łatwo sie wpina godola, spacerówka i fotlik, no i jest zwinny i fajnie sie prowadzi po sklepie bo nie wiem jak po chodniku i innych nawierzchniach
Do kupna został mi jeszcze fotelik ale wiem juz jaki model i kolor bo w koncu zdecydowałam ze nie kupuje tego ich fotelika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A My wlasnie pogralismy w kosci domino i tysiaca 😁 wygralam w kosci i domino w tysiaca sie nie dalo :P
kart cos nie mialam :P
dzis chyba wybierzemy sie do kina bo juz sie tak wybieramy od piatku :P
a graja 3 fajne filmy ktore chcemy zobaczyc wiec trzeba sie wyrabiac :P
choc mam lenia ma maxa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JaiHo - tak już kiedyś pisałam ale to było w środku nocy i wszystkie spałyście :P a teraz sobie testuję imię czy mi pasuje 😉 Mężowi bardzo się podoba

Kikos - nie sprawdziłam tej spacerówki trochę kiepsko że rozkłada się tylko na półsiedząco a nie na płasko
kolory z fotek zupełnie inne - podobał mi się chabrowy ale w rzeczywistości jest to ciemny granat :/
ale jeśli chodzi o składanie, rozmiary i wagę to żaden wózek go nie przebije!
jestem b ciekawa jak się sprawdzi w lesie bo mam zamiar sporo po leśnych drogach jeżdzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek85 napisał:
MyCloud no to niedlugo Twoja kolej 😁 😁 😁 😁 😁 kiedy masz sciagny pessar?


W sobotę rano 🤪 chyba,że wcześniej mi czop odejdzie lub wody to wtedy już w szpitalu.Ale jak widać 39tc a krążek trzyma więc tylko dobrze o nim świadczy.

U nas dziś pospolite ruszenie.Anitek łap oklaska 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski 🙂

Klaudia pokoik pierwsza klasa,jesteś widzę przygotowana w 100% 🙂

Ktoś pisał o kłuciu w pochwie...mnie się to włączyło jakies kilka dni temu a wczoraj to takie "igły" miałam,że mąż w strachu,że urodzę a jutro wyjeżdza na cały tydzień 😞
Obiecałam ,że do końca stycznia pozostanę 2w1 🙂

Pozdrawiam,zmkam na obiad i na sanki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień... nie dla wszystkich dobry 😞

mam dosc tego siedzenia w domu!!!!!!!!! caly tydzien praktycznie sama no ok poza jakimis 2-4 godzinami dziennie z mezem... dzis mamy pierwszy dzien od dwoch tyg kiedy moglismy go milo spedzic i.... od rana klotnia 😞 i znowu siedze sama 😞

ja z przygotowaniami stanelam w miejscu niestety nie ma mi kto pomoc a sama nie dam rady wielu rzeczy zrobic!!
jezu u mnie ostatnie dni 37 tyg :| boje sie coraz bardziej :|

Klaudia pokoik sliczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!
ja początek nocy miałam do bani bo o 1w nocy pobudka znowu wymioty 😞 qurcze nakręciłyście mnie tymi zupkami chińskimi i też musiałam zjeść no i skutki były, czy ja już nic nie mogę zjeść co tak bardzo lubię 😞 no ale skoro organizm odrzuca to lepiej niż ma niunia sie truć tą chemią, teraz wiem że nie mogę jeść zupek chińskich w ciązy 😞 a jeszcze mam 2w zapasie 😞
ale na szczęście po 2już smacznie spałam i tak do 11 i tak udało mi się wyspać 🙂
my dzisiaj nie ruszamy się z domku, byliśmy w kościele to takie były zaspy, że nie szło jechać, jak się jechało to tak jak na rajdach raz w lewo raz w prawo, ale mąż b.dobrze jeździ więc nic sie nie wydarzyło 🙂 no a jak sie zatrzymaliśmy to nie szło ruszyć tyle było śniegu 😞 u nas to pług nie dotarł i raczej nie dotrze w taki las 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana no latwo nie mam!! ma bardzo ciezki i wredny charakter!!

ja wczoraj zjadlam pizze i tez tak sie srednio czulam :|

mam straszna ochote na nalesniki ale nie mam jajek 😞 a wczoraj w koncu ich nie robilam i nawet nie sprawdzilam czy sa jajka t tu d..a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi to Ty pisałaś ze wy oboje jesteście skorpionami?
bo u mnie to brat z bratową to też 2 skorpiony i tam też wiecznie kłótnie bo nie mogą sie zgodzić i każdy chce postawić na swoim, ale ten Twój to już powinien odpuścić, jak ty tak się źle czujesz no i ze względu na to ze sama nic nie możesz robić możesz w każdej chwili rodzic
aaana Ty to twarda dziołcha jesteś, że męża z domu wygoniłaś 🙂
ja bym nie potrafiła
Klaudia śliczne wyrko będzie miał Fifi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej też miałam watpliwości ale od 2 miesięcy trąbię mu że ma brać wit C i rutinoscorbin żeby nic mi do domu nie przywlec a on to olał więc teraz ma za karę! nauczy się na własnych błędach i dłużej zapamięta:P
siedzi w mega bałaganie u teściów do tego nikt o niego nie dba i nie podstawia mu ciepłego rosołku pod nos (teściowie wyjechali) więc będzie miał nauczkę i tym bardziej doceni jak dobrze ma w domu!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOCHANE
Dziekuje bardzo 🙂 Fakt lozeczko tez mi sie podoba 🙂 teraz juz czuje ze to juz za chwile 🤪

Kolejna styczniowka urodzila 🙂 Kajtucha przez CC Maly Szymek ma 4180 i ma 59 cm 🙂 Kawal chlopa 🙂Ale biedna Kajtucha bardzo sie nameczyla !

uciekam do M1 🙂

do spisanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...