Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzięki dziewczyny 🙂
Anitek ja ide rodzić w koszulce z żyrafami, do tego są mega świecące wysyłam link do nich gdyby któraś chciała,
http://www.allegro.pl/item847483380_koszule_nocne_dla_karmiacych_100_bawelna_rozne.html
polecam, bardzo wygodne i tanie 🙂, sama kupiłam trzy. Na Krakowie dosyć popularne hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeden dzien blizej 😁 jejkus wlasnie sciagalam wyschniete ciuszki do prasowania bo kupilam jeszcze kilka rzeczy i jak czuje zapach tego plynu do prania to az mnie cos... juz tak bardzo nie moge sie doczekac tego Serduszka Kochanego 🙂
powiesilam wlasnie koszule do szpitala wiec jutro je dopakuje do torby 😁
myslalam o tej koszulce do porodu ale ona w sumie mi bedzie do polowy tylka :P a jak to jest przy porodzie???? odkrytym sie jest ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella koszulka dobra 😁 ja mam obie czarne jedno w biale gwiazdki a druga w biale serduszka 😁 a do porodu to pomysle nad ta koszulka 😁 ubaw by byl hehe 😁 no i Mariusz mialby mega radoche patrzac pozniej na ta koszulke myslalby sobie ze w tej koszulce rodzilam Jego pierwszego Synusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tylko jeszcze na chwilkę, bo sis zaraz wpada.

Anitek Dodzwonilam sie do gina, powiedział ze narazie nic mi nie daje na ta bakterie, i ze zadecydujemy w sobote na wizycie, na szczescie krwi w moczu nie ma wiec ok.


A tak wogole 2 godziny temu pisalyscie o skurczach, i nie uwierzycie ze MIAŁAM PIERWSZY SKURCZ !! pod prysznicem, nie da sie tego nie zauwarzyc, brzuch nagle zmienił kształt i stał sie stożkiem byl twardy przed moment i pusciło, bez bólu, teraz juz wiem ze te wszystkie bóle to nie byly skurcze na pewno bo tego nie da sie pomylic.

Sibi piekne mebelki 🙂

Cruella MAM PRAWIE TAKIE SAME koszule tylko zyrafy mniejsze i bardziej zboku. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bys musiala sie kochana dowiedziec jak to jest. Ale wydaje mi sie ze i tak masz przeciez podciagniete wszystko do brzucha, a moze i nawet nago sie rodzi, nie wiem.

Anitka ja jak wczoraj zlozylam i ubralam lozeczko dla Filipka i wszystko uszykowalam to dopiero... A moj dzis rano wstal i mowi zobacz jakie to Nasze Dziecko Kochane nic w nocy nie plakalo 😁 😁 😁 🙃 Krejzol !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi no to super 🙂 oby bylo lepiej teraz 🙂
Ooooo Moj Mezus wlasnie wrocil 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 dzis nikogo w pracy nie bylo u nich z powodu pogody :P i warunkow na drodze 😁 no to ja uciekam...zaraz Go wykorzystam do sprzatania :P
Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek byłaby to wspaniałą pamiątka dla męża 🙂
Ja zamierzam rodzić w szpitalnej, szkoda mi moich a wiem że się n ie dopiorą. Z tego co pamiętam mój pierwszy poród rodzi się "odzianym" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest możliwość szpitalnych to ja polecam, po za tym spytajcie co szpital oferuje, u mnie okazało się że tak naprawdę nic nie muszę mieć, podpaski mają ubranka mają kosmetyki mają, mogę sobie przywieźć swoje rzeczy ale nie muszę to tylko dla mojego kaprysu, lekarz położnik 24h położna 24 h anestezjolog 24 h to bardzo dużo bo to wszystko ZA DARMO 🙂 a i znieczulenie na życzenie też ZA DARMO zmykam też robić obiad mój będzie za parę minut 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny napiszcie mi czy jecie np. ser feta w ciąży, bo plnuje zrobic sałatke z fetą i nie moge nigdzie znalezc informacji czy mozna ser feta jesc w ciazy, zawiera od podpuszczke mikrobiologiczna, ale jest robiony z pasteryzowanego mleka.

Chodzi mi o ser firmy mlekowita FALVITA [img size=180]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/max_ff5875bde19be89b091a1d8dc4bd7de2.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i jesteśmy, lekarz popatrzył poruszał ręką, stwierdził ze nic nie widać ale skoro to dziecko to nigdy nic nie wiadomo i wysłał na zdjęcie, no i na zdjęciu niespodzianka, jednak złamana 😞 a w sumie pęknięta bo jakiś przesunięć nie ma 😞 , nalatałam się jak głupia bo trzeba było sobie kupić taki specjalny temblak z usztywnieniem( w gips nie dawał bo to złamanie to przy samym ramieniu i trzeba by jej pół pleców przy okazji zagipsować) potem z powrotem do szpitala bo wniosek o refundację zły i do tego nie z tym kodem co trzeba a poza tym nie tym kolorem długopisu wypełnionym( bo był zielony), chirurga już nie było i wniosek trzeba będzie odebrać jutro lub pojutrze 😠. W taki to sposób jestem dodatkowo udupiona na 4 tyg, a potem nadrabianie zaległości w pisaniu ze szkoły, no i to by było na tyle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tescie juz zalatwieni :P mam dzwonij jak cos to zaraz beda!!
Bób współczuje ale zobaczysz szybko zleci te 4 tyg
pamietam jak moja mama dopiero co miala zakladany gips a tu za tydzien juz sciagaja i bardzo sie ciesze!!własnie do mnie dzwonila ze mam juz wszystko wyprasowane i jutro mi siostra przywiezie 🙂 yesknie za nia nie wiedzialysmy sie od swiat 😞 ale w przyszla srode przyjedzie do mnie 🤪

jazu jak mi Marcela glowe wystawia 🥴

a to my- teraz :P [img size=360]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/images_DSCN4088_zmniejszacz_pl_3689.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobiłam czytanie, piękne mebelki i te Sibi i te cruelli, jeśli chodzi o koszulkę do porodu to czytając że wy macie kupione stwierdziłam że i ja sobie zakupię ale taką tańszą bo przecież bedzie już do śmieci i znalazłam w sobotę w lumpku, bardzo fajna i jakościowo super. Dzisiaj będąc w szpitalu zaszłam zapytać w końcu co mi będzie potrzebne i okazało się że do porodu dają koszule szpitalne, nie wolno przynosić swoich i dobrze bo ta co kupiłam jest naprawdę fajna i szkoda by mi jej było upaprać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...