Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Darusia może na plecach jak leżysz to brzuszek jest bardziej napięty, a na boczku jest rozluźniony 🙂
oby tylko nie trzymali Cie tam bez powodu 😞
anitek tak właśnie sobie pomyślałam o Tobie jak zobaczyłam tą krew, no ale dzisiaj juz nic nie ma tak że myślę że to to było
źle z tym białkiem anitek , ale wiadomość ze możesz juz rodzic to chyba cie ucieszyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh ja tez jestem ciekawa, powiem wam ze czasami fakt mam skurcze ale takie nieregularne i w ogole niebolesne 🤨 🤨 ale jakos tak nie czuje ze to już . wczoraj badał mnie ordynator tego całego bloku położniczego i powiedział ze mała sie jeszcze nie przygotowuje na wyjscie:P chyba tak szybko sienie rozpakuje:P no chyba ze teraz mnie zatrzymaja w szpitalu i wywołają.... brrrr az mnie ciarki:P ja to bym chciała zeby złapało mnie w domku 😞 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!!!!! 🙂
U mnie tez mroznie ale za to sloneczko swieci cudownie 😁
Anitek o ty juz tez musisz byc na wszystko przygoowana. Nie znamy dnia ani godziny!!!!! Ja juz o niczym innym nie mysle. Wczoraj nawet zalapalam dola i caly dzien byl do niczego. 🥴 Dzis juz troche lepiej ale jestem jakas zaspana i nic sie nie chce. 🤨 I na dodatek dzis wizyta u ginekologa po poludniu a nawe tam mi sie nie chce. Kurcze jeszcze troszke....:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Iwiokej ucieszyla mnie wiadomosc bo jednak cala ciaze starasz sie donosic to momentu tzw bezpiecznego 🙂
a bialko no coz ja moge na to poradzic 😞 pewnie nic...lekow mi zadnych nie dali moze przez to ze nie chca zaleczac bo co mi po tym ze zalecza jak za chwile wroci. On mowil ze to poczatki zatrucia ciazowego i teraz musze zwracac uwage na wszystko. Wiec zwracam az czasem mysle ze na glowe dostaje...
no ale wiadomo strach o Malego! na szczescie u Niego wszystko dobrze a to najwazniejsze!!!
Darusia ja to tez bym chciala zeby mnie zlapalo w domciu i najlepiej wieczorem lub w nocy jak Moj bedzie w domku a nie w pracy...no ale to nie do Nas nalezy decyzja :P
u mnie nikt szyjki nie sprawdza wiec nie mam zielonego pojecia co tam sie wyprawia 😁
Napisalam eske do Dodi i Klaudii bo cos ich nie widac :P Dodi co prawda pisala ze bedzie mniej na necie bo Jej jest w chacie ale Kaludia nic takiego nie mowila...moze Ona juz rodzi :P
Jestem jak jakis flak dzisiaj :P troszke tez niewyspana bo siusiu 3razy bylo a do tego malo spalam no ale moze sie kimne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co??? Wlasnie sobie wyobrazilam jak po urodzeniu naszych malenstw akurat wiosna zacznie przychodzic i my na spacerku z wozkiem a slonce nam w tylki zaswieci 😎 Zielono sie zacznie robic i oddychac bedziemy cieplym swiezym powietrzem.... 😁 Ach.... Jak ja juz mam dosc tej zimy i mrozow!!!! 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia ja wczoraj do Meza mowilam ze ma sobie uswiadomisc ze zostalo 1-4 weekendow bez Malego a pozniej wszystko sie zmieni o 180 🙂
i wlasnie te pierwsze powiewy wiosennego wiatru 🙂 Mmmmm jak ja kocham Irlandie ok kwietnia maja i czerwca 🙂 pogoda super cieplusio zielono 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 i te spacerki wzdluz zatoki czy klifow 🙂 cos pieknego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Ja dzisiaj też jakaś do dupy jestem, jakoś na oczy źle widzę. Troszkę od wczoraj marudzi mi brzuszek tak jak na okres i mam jakoś sporo wydzieliny z pochwy, a z jednej piersi wyciekło mi troszkę mleczka jak leżałam ściśnięta, no i sie chyba troche powiększyły 😉
A z tym ktg na boczku to chyba faktycznie coś jest, bo jak mi położna robi, to karze się położyć na lewym boczku.
Mój dzisiaj się zapytał, czy nie chcę żeby był przy mnie przy porodzie, a ja jak wcześniej byłam bardzo przeciwna to ostatnio jakos wymiękłam i myslę że chyba bym chciała, ale on tez ma obawy, że będzie się bał:P już sama nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wmucilam kawal tortu i mandarynki przed chwila,leze i zastanawiam sie jak by tu umyc okna zeby nie przymarznac razem ze szmata do szyby:P Teraz jak slonce wyszlo to dopiero widac fajny syfik haha 🙂 Ale do porodu musze sobie chyba odpuscic. Pewnie przez to jest taki mroz w ta zime zeby mnie nie kusilo!!! 🤪
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob a to moje :
WBC 6.4
HCT 0.451
PLT 132
RBC 3.96
A reszte mam cos innego i nie mam tego co Ty
ale u Ciebie masz za wysokie WBC!!! Dodi tez ma problem z leukocytami wlasnie.
Bob jestes pewna HCT???? straaaasznie wysokie wg normy ktora ja mam podana.
PLT to sa plytki krwi i tez masz za niska jak ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...