Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eeeee napisalam sie napisalam i mi sie skasowało 😠

Obiadek zrobiony, mąż nakarmiony i niebawem wybywa do pracy 🙂
do 23 mam spokoj 🙂

Tak czytam wlasnie że czesto macie jakies badania robione. A ja ostatnie miałam w 32 TC w szpitalu jak bylam no ale wszystko wyszło okey. No i podejrzewam że to badanie na paciorkowca nie jest w standardzie i lekarz mi go nie zlecił. wrrr

Anitka żeby jeszcze ten sex był 😁 Ale wczoraj nici 😁:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupi serwer sie tnie i tak oto minelam cala strone 😠 😠 😠 😠 😠
przez to nie widzialam ze pisze 😞
Bob ja tam w sumie nie wiem jak jest u Ciebie...bo ja w szpitalu za kazdym razem trafialam na kogos innego i kazdy mowil ze hemoglobina i krwinki super itd. dopiero moja prowadzaca zrobila mi pelna morfologie i tam wyszlo skaad ta super hemoglobina i jak poszlam do szpitala na kolejna wizyte to znow polozna i lekarz mowia ech jaka super hemoglobina itd i ja im wtedy powiedzialam ze maja zwrocic uwage na poziom zelaza no i wtedy panika...ze podwojne zelazo i jak sie nie podniesie to zastrzyki...i tak widzisz jest z lekarzami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku dziewczyny teraz zostalam w szoku. 🤪 Pokazali w tv w wiadomosciach babke co urodzila 8-raczki!!!! W ciagu roku od porodu zrzucila 68kg!!!!! Miala bardzo duzo rozstepow a teraz pokazywali ja w stroju kompielowym i nie uwiezylybyscie jaka laska!!! Bez zadnych operacji!!!! Duzo cwiczy i malo spi. Niezle 🙃 🤪 I ten wysportowany brzuszek!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia czytalam o tej idiotce ona jest chora psychnicznie.............a tak wogole to mowi ze zrzucila sama i bez zadnych operacji itd. wierzycie w to??? rozstepy same nie znikaja ot tak sobie a ona ich miala sporo po tych 8smioraczkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia to ta co urodzila 8smioraczki po zaplodnieniu pozaustrijowym??? i to ta podobna do Angeliny Jolie???jak to ta sama no to wlasnie ta psycholka ktora sobie zrobila operacje zeby wygladac jak A.Jolie i wogole ona chciala jeszcze wieciej dzieci miec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to moj wynik z grudnia bo teraz dopiero mam skierowanie
WBC 13.7 norma 4.0-10.0
RBC 3.96 norma 3.80-6.50
HGB 12.01 norma 11.5-18.0
HCT 36.2 norma 37.0-54.0
PLT 230 norma 150-400
PCT .195 norma .100-.500
MCV 92 norma 80-93
MCH 30.5 norma 27.0-32.0
MCHC 33.3 norma 32.0-37.0
RDW 13.7 norma 10.0-15.0
MPV 8.5 norma 6.5-11.0
PDW 16.4 norma 10.0-18.0
mam nadzieję że nic nieominęłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej Ty masz aby leukocyty za wysoko tak jak Dodi...
choc gdzies czytalam ze niby do 12 jak sie w ciazy jest przymykaja oko.
zjadlam prawie cala czekolade 6kostek zostalo...to jakas pralinkowa ale byla pyszna :P ech nie jadlam slodkiego ostatnio wiec chyba mi cukru brakowalo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona ja sie wyzylam ze tak powiem w niedziele 😁 ☺️
a teraz spokojnie czekam sobie do nastepnego tygodnia :P
no i powodzonka na wizycie daj Nam znac co tam 🙂
tylko zeby Ci wody nie odeszly podczas badania jak jednej Styczniowce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek ee tam niedziela, przecież my wtorek już dzisiaj mamy!!!! 😉 a z tego co pamiętam, to masz spore potrzeby?:P :P 😉 hi hi
Ja to mam ochotę, ale teraz jak bym się na mojego zwaliła to chyba zrobiłby wielkie oczy 🤪 🙃 bo jakoś delikatnie, to mi się nie chce ☺️ 😁 😁
Właśnie boję się, zeby po badaniu nic się nie stało, bo ostatnio, to dość brzuch mnie bolał, ale myślę, że będzie ok 😉
Ja w tym tygodniu jeszcze rodzić nie chcę, ale od poniedziałku już bym chciała 🙂
Napewno dam znać wieczorem co i jak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi jakby nie bylo malo tego co juz wmucilam pozy tym tortem to teraz sie dobilam budyniem czekoladowym ktorego niecierpialam przed ciaza:P Ja tez jeszcze z pol godzinki i szykowanie do ginka. Widze mona 124 ze obie mamy dzis
terminki????
Jak wejde na wage dzisiaj u gina to pewnie oczoplasu dostane!!!!!!! 🥴 :laugh: Ostatnio slodkie kroluje w mojej diecie wiec czego sie spodziewac?????? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej moze bylas lekko przeziebiona i stad ten wynik. No tutaj co wizyte mi teraz badaja krew. No i robili antyciala po raz kolejny i znow wyszly pozytywne z 5stycznia ale mi ginek mowil ze to przez ten zastrzyki ktore dostalam po plamieniu w listopadzie i ze mam sie nie przejmowac. Dzis pobrali kolejna probke ale ginek mowil ze to pare miesiecy moze sie utrzymywac w krwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Was badaniowo widzę 🙂
Ja wyniki będę mieć jutro i jutro tez wizyta u mojej gin 🙂

co za nudy na chacie, już nie wiem jak leżeć hehe 🙂

Co do tej matki 8raczków to kurcze powalona z niej baba! nie mogę na nią patrzeć normalnie! afe!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona potrzeby moze i sa ale cialo odmawia posluszenstwa 😉
kosci pochwy tak mnie bola od 3dni ze ledwo chodze a dzis to juz jakies apogeum normalnie...ledwo sie dokulalam do auta ze szpitala...
chyba ze to po sexie jeszcze bardziej boli :P
ja sie nie rzucam na Mojego bo brzuch za duzy :P i sie zawsze usmieje zanim wogole co zdzialam 😁
a Moj to juz ma ubaw na maxa. Wczoraj przed zasnieciem jeszcze raz siusiu bylam i wrocila i oczywiscie nie moglam sie ulozyc wiec po kreceniu sie przez dobre 5min w koncu znalazlam wygodna pozycje a tu za chwile Moj sie oddzywa "No w koncu sie Slonik ulozyl 😠 " i sie smieje...ech zeby Ci faceci wiedzieli jak to jest to pewnie zadnej z nich by nie komentowal :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...