Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no właśnie mi też wydaje się porządnie wykonany, a jeśli chodzi o to czy go widać to ja już wolę żeby było widać pas niż opony 😉
nie ma się co łudzić że on coś spali, po prostu pomoże w zejściu fałdów naciągniętej skóry i nie pozwoli na odkładaniu w tym miejscu tłuszcz, bynajmniej tam myślę 😉

jejuś mam nadzieję ze nikt nie stoi pod drzwiami bo założyłam słuchawki , włączyłam muzykę i ryczę piosenki i dziwię się że się mały jeszcze nie obudził:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana ( przypomniałam sobie)kiedyś pytałaś czy kupujemy co naszym dzieciaczkom na pamiątkę , jakieś złoto czy coś,
my kupiliśmy naszym dzieciom wina i damy je Im na 18stkę, ten pomysł to zaczyna być tradycją bo i mąż i szwagier dostali taki właśnie prezent od swoich rodziców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bob trzyma się na miejscu pas - mam też pas pani teresa i mocniej ściąga ale za to się zwija a jak siędziesz to tak się wbija w brzuch że oczy na wierzch wychodzą
ten pas jest o tyle fajny że masz regulację jak w staniku no i nie musisz go przez d... przeciskać żeby założyć (co wcale nie jest łatwe!) bo jest rozpinany
tyle że to tylko taka korekcja wizualna bo pas sam w sobie ćwiczeń i diety nie zastąpi:P

a z winem super pomysł - tylko czy u nas wino nie zostanie wcześniej skonsumowane?? 😉 hm.. ja kupiłam Domi taki sam łańcuszek i wisiorek jak mój (a mój dostałam od męża na pocz ciąży i przez całą nosiłam)

qurcze Michaś to też kawał chłopa!! duże te wasze chłopaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
Z Nas ranne ptaszki , Mały kima jednym okiem a ja mam chwilkę 🙂

Nocka w miare zasnął o 9 obudził sie o 1.30 pozniej znów zasnął i wstał o 4.30 no i 6 tez pobódka i teraz niby śpi :P

Wlasnie ja słysze u niego w nosku jakby też miał takie hrabotanie ale nie ma kataru bo gile nie wychodzą, nie psika za dużo moze z 4 razy na dzień, no nawet po wodzie morskiej nic nie wychodzi może jeden maleńki gilek.
No to może on już chrapie ??

Co do wina to Moj Maż też zrobił własnej roboty winko i z 14 litrów ktore wyszło zostało jakieś 6 🙂 No ale Syn ma swoją butlę schowaną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
noc u nas srednia, ale czego sie spodziewac przy 5 tyg maluszku 🙂

JaiHo dziękuje za cenna uwage 🙂

Dziewczyny z tym winkiem to swietny pomysł!

My na 12sta smigamy na badanie bioderek.

Wczoraj załatwilismy restauracje na chrzciny 24.04, troszke drogo wychodzi ale niestety nie mamy warunkow w domku by je zoorganizowac. dzis M. idzie jeszcze do ksiedza termin potwierdzic. I zaczynamy szukac ubranka dla Igora 🙂 mamusia tez musi miec nowa kiecke, bo w nic sie nie miesci:laugh: a i tatus nowy garnitur, bo jakos równo w ciazy tylismy:P

Milego słonecznego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski
ja jak zwykle 1 reka bo młoda na mnie spi

w domu syf ale mam juz dosyć latania jak z pieprzem i zaniedbywania siebie - moze jak ojciec zacznie sie potykac o smieci to cos zrobi:P ja postanowiłam ze jak tylko bede miała chwile to poświece ja sobie! o! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ja wstaje duzo wczesniej niz mały i tylko wtedy mam czas na prysznic, zrobienie włosów i makijazu. jak wystarczy czasu to troche sprzatam, robie pranko itp., inaczej nie ma szans, bo synek jest bardzo absorbujacy. jak tatus wraca do domku wtedy mam troche luzu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

u nas noc troche pod gorke, bo maly Szimladen budzil sie co poltorej godz. jak z zegarkiem, i nawet chyba on nie wie po co sie budzil, glodny nie byl szczegolnie, nic go nie bolalo, takie ,,nocne polakow rozmowy" nawet go wzielam do siebie do lozka, i tez nie pomoglo, tak wiec... teraz on nadal nie spi, dziwne, ze nie jest padniety, bo ja tak 😉

my chyba chrzciny zrobimy w maju albo czerwcu nawet, cisnienia nie ma jakiegos, a wymyslilam, ze wtedy mozna bedzie zrobic fajne przyjecie w ogrodzie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂
U nas nocka super jedna w nocy i rano pobódka.

My od wczoraj jesteśmy na sztucznym, niestety mała zwraca bardzo pierś i i tak trzeba było dokarmiać butlą.
Dzięki temu mam czas na wszystko, mała śpi co 3-4 godziny więc jest super 🙂
Zaraz właśnie będę robić ciasto 🙂
obiadek już ugotowany cały 🙂

Jai Ho ja też chciałam chrzciny robić w czerwcu i w ogrodzie, ale w sumie boję się że pogoda może się nie udać więc wynajmiemy salę, mam kucharkę i kelnerki więc luzik, tyle że chrzest będzie prawdopodobnie w sierpniu bo mama chrzestna jest w Anglii i dopiero będzie mogła wtedy przylecieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂

5 godz. snu to już chyba będzie normą, mam nadzieję że nie będzie gorzej bo jak wstaję w nocy to poruszam się jak zombi 🤢

czy Wasze dzieciaczki też tak bulgotają przy robieniu kupy? i słychać Im jak wszystko się przemieszcza w jelitkach?

zobaczcie jakie fajne daty urodzin mają moje dzieci, obie składają się praktycznie z 3 cyfr 0, 1, 2
Wiktoria 22.10.2002
Michał 10.02.2010 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja na chwilke. Siora jest z siostrzenica 11miesieciczna u mnie na 2tygodnie i mam dosyc 😞
Mala piszczy placze kwiczy i halasuje 😞 Budzi Olafa co chwile i juz mam dosyc!!!
Do tego Maly juz kilka nocy z rzedu wstaje o 2giej i nie spi bo steka i sie prezy itd 😞 padam na ryj jednym slowem!!!
JaiHo ja znow mam plamienie 😞 tak jak Ty z ta roznica ze mnie nic tam nie piecze za to blizna mnie rwie na maxa 😞
Bob u Olafka tez wszystko slychac w jelitkach jak robi kupcie albo jak bak idzie to tez slychac to raczej normalne 🙂
co do spania to chcialabym spac te 5godz chociaz...wygladam jak jakis zryp...Zyje od weekendu do weekendu bo wtedy Maz sie zajmie nim troche a ja moge sie wyspac chociaz te 3godz z rana...
Niech sie koncza juz te problemy brzuszkowe i bedzie spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny wiosennie 🙂

u mnie dzis na osi 15 stopni ( w słońcu ) wiec ruszam ogarnac pupkę i na spacerek ide, mała narazie usneła po szamce, chociaz da sie ładnie ubrac, bo nienawidzi ubierania.

Wiec zajrze do Was pozniej

Milego dnia i duuuzo słoneczka dla Was i maluszków 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jeszcze cos, jesli któras karmi i ma problem z dobrymi wkładkami laktacyjnymi to ja juz przestestowałam 4 rodzaje i moge polcic wkładki laktacyjne Lansinoh, CIENKIE, super chlonne, zamieniaja w zel pokarm , dla mnie bomba, ciezko je kupic, ale są tez na allegro .


Pozdrowionka

http://www.lansinoh.pl/index.php

strona tej firmy od wkładek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob lekarka mowila ze 50ml dziennie poza tym on ma problem wypic nawet to 50ml tej herbatki bo jak wyczuje ze to nie mleko to zaczyna wypychac smoczek.
Wody to juz wogole nie chce pic.
Do tego kupki sa ok a to tez wazne. Gdyby zaczely sie zaparcia itd to wtedy tez znak ze wody brakuje.
Co do herbatki to nie wiem czy jest jakas roznica bo on dostaje debridat i espumisan wiec pewnie to wszystko i tak dziala na pierdki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...