Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂

My po wizycie u chirurga, pępek oderwany 🙂 w końcu 🤔
Martuś rozmawiałam z chirurgiem na temat tego wodniaczka i powiedział że niestety nie ma się co łudzić że obejdzie się bez operacji 😞 to jest przepuklina i nawet jeśli teraz się wchłonie to za jakiś czas przy większym wysiłku może pęknąć więc niestety muszę się nastawić że w przyszłości będzie zabieg 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie, troche mnie nie bylo,w piatek wyjechalismy za miasto na caly week ze zjajomymi, i ich synkiem starszym 17 dni od Juli.

Generalnie wyjazd super, mieszkalismy w domku z kominkiem, piatek byl ciezki bo dzieci chyba zle sie czuly w nowym miejscu i robily awantury do 4 rano jedno przez drugie 😞 a towarzystwo bylo pijace wlacznie z moim M. wiec sama na polu bitwy bylam.

Sobota lepsza, chociaz mała nadal meczyla sie z brzuszkiem i jakas marudzaca przez nowe miejsce, za to pogoda byla sliczna wiec duuzo spacerowalismy po lesie 🙂
Wieczór znow alkoholowy, towarzystwo drinki, piwko winko papierosek, a ja na sucho, znowu z mała wojujaca 😞

bilard troszke wynagrodzil brak dobrego drinka 🙂
Noc troche lepsza, ale mala spala w wozku, pobudka co 2 godz, czasem co godzina na cyca.

Niedziela lepsza, poszlismy na qady, ale byla zabawa , smgałam po lesie az mi mleczarnia odskakiwala 🙂 🙂 ha ha

wiec pierwszy wyjazd z mała mamy za soba 🙂 ale jakbym miala drugi raz sie zdecydowac to bym zostala w domu, tak male dzieco za bardzo sie umeczy, i jest skołowane i nie spokojne, dzis w nocy tez dala czadu mimo ze juz w domku.a kiedy chce ja polozyc to placz i budzi sie, jestem uwieziona,a ciagle boli brzuszek i mała placze i sie meczy,
zasypia na klacie, chyba tez odstawie nabiał.

a to mamuska na qadach hi hi 🙂

pozdrowionkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilismy ze spacerku 🙂 mamusia troche zmarzła ale synus dotleniony.. jestem troche zła na siebie, bo kupilam ciastka i jadlam przez droge, nigdy nie zgubie tej przedniej oponki na brzuchu 😠 teraz czekam na polozna i na tate 🙂

Dodi super, ze udało Wam sie wyrwac. wiadomo z dzidzia to nie to samo, bo jednak obowiazek jest. ale przynajmniej to jakas odskocznia od codziennosci 🙂

Bob - ja ide12stego kwietnia do lekarza, to raz jeszcze spytam o te wodniaczki, bo teraz troszke mnie zmartwiłas. Super, ze pepuszek odpadł! my tez na dniach go w koncu zgubilismy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob, wazne ze mamy juz to z głowy! bo chyba nasi synowie, to były takie dwa niedobitki jesli chodzi o pepek 🙂 ja czekam za polozna, bo pepka nie ma, ale to miejsce mi sie nie podoba, jest zapadniete do srodka i taka jakby swieza pepownia tam była, w miejscu oderwania sie kikuta pepkowego..

Bob karmisz piersia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś staram się karmić ale niestety dokarmiam też butelką, daję cyca a potem jeszcze z 60 lub 90 ml sztucznego, czasem wypije tylko 50 czasem wszystko, ale nie robię tak za każdym razem , 1 -2 razy dziennie, a co będzie dalej zobaczymy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ze tak spytam dlaczego zdecydowałaś sie na dokarmienie? ja sie zastanawiam, bo mały ssie piers tylko 10min po czym zasypia i za godzinkę jest głodny..
Jakie mleczko podajesz w butli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michał ssał by cały czas, wypijał wszystko z jednej piersi i z drugiej i dalej szukał cyca, wypijał wszystko co do kropli, ja po prostu mam mało pokarmu, ale cieszę się że wogule jest bo Wiktorii prawie wcale nie karmiłam piersią od początku była butla a teraz chociaż ten pierwszy cały miesiąc wykarmiłam piersią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzymam kciuki obyś jak najdłużej mogła karmić Michałka 🙂 i nie ma co się przejmować, czasami trzeba wspomóc się butlą.
A jeszcze jedno - jaki masz smoczek na butle? chodzi mi o dziurki z którego wypływa mleko - jedna czy więcej? bo ja wczoraj dałam Małemu butle ale wypił 10ml i wypluł smoka.. tak sie zastanawiam dlaczego bo głodny był.. albo własnie dziurka w smoczku nie taka, albo źle trzymałam butelkę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus tum pepkiem sie nie martw, jak Julce odpadł to tez ta byla krew, i takie widac bylo biale jak pepowina, to normalne gojenie, ja od chwili odpadniecia myłam jej dobrze woda z mydlem przy kapieli to miejsce, i ze 3 razy jeszcze prysnelam osceniseptem.

Bób
no weekend fajny, tylko wrocilam bardziej zmeczona niz zwykle, a w dodatku w domu, kupa prania i sprzatania, dopiero sie wykapalam od rana i pranie zrobilam , bo na wiecej mała nie pozwolila bo juz wisi na cycku.

a moja mała tez ssie 10-15 min i chyba sie najada bo tyje jak szalona, zaraz wkleje jakas fotke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Dodi super fotka!! jak słodko jej się zasnęło 🙂 A i zazdroszczę kładów

My właśnie wróciłyśmy od lekarza.
mala z wagi urodzeniowej 2860 wazy teraz 4500 aż lekarz był pod wrażeniem (ah ta moja mleczarnia) , znamię okazalo sie naczyniakiem ktory wchłonie sie a jesli nie to mozna będzie je usunac lasrem w pozniejszym wieku, guzek za uchem to powiększone węzły chłonne, jedyne z czym bedziemy walczyć to kolki lekarz powiedzial ze nie moge jesc nabialu ani czerwonego miesa, dal leki i mam czekac na reakcje
k.. jego mać to co ja mam niby jesc?! wczorajszy barszczyk odpada bo jest na karkówce 🤨
to sobie na obiad pojem ziemniaki suche bo nawet masła nie mogę. Super. Do tego nic nie jem a dupa nie chudnie.
Pocieszył mnie jedynie tym, że będziemy walczyć z kolkami do skutku i że w końcu zacznę się cieszyć macierzyństwem. Nie żebym teraz się nie cieszyła ale przechodzę przez męczarnie ehh
Miły z niego gościu za wizytę wziął stówkę, to nawet nie tak źle. Będę chodzić do niego częściej teraz 🙂 a no i mówił, że można do niego dzwonić w dzień i w nocy i z byle g za przeproszeniem..na pewno skorzystam heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to my przed wizytą: [img size=257]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzuszek-6edd6cbbdf01082d2d24e868b3e8b36b.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no mam brzuch ogromny heh, kamufluje go dobrze 😉
Też zastanawiam się nad pasem, mam też takie majty obciskające i moze je zaczne nosić tylko cisną mnie trochę ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób fajny ten pas, ciekawa jestem czy rzeczywiście działa na spalanie tłuszczyku. Cenę ma super!
Zastanowię się nad nim, tylko boję się że będzie go widać pod bluzką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy wieczornie 🙂
My ie przygotowujemy akurat do kąpieli 🙂 Tatuś wyszedł z psem a ja z synem klikam w necie :P

Bylismy dziś załatwić chrzest więc pierwszy wielki dzień Mojego Malca bedzie 18.04 o godz. 12 stej 🙂
Potem spacer 2 godzinki i kurcze Maluda teraz leży spokojnie 🙂

noooo prawie spokojnie :P

Dobrej nocki 🙂

Aaana 🙂
Psinka daje rade 🙂 dzisiaj pierwszy dzien ale przespała cały he he 🙂

z pasa nie korzystam 🙂 bo mam rozmiar 36 🙂

Dodi i Monka sliczne focie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
poczytalam i widze raczej wszystko jest u Was ok. jak milo! 🙂

my jestesmy dzis po wizycie u lekarza, a ze moj jest na urlopie to poszlismy do innego i... hmmm 🥴 Pierwszy raz widzialam lekarza, ktory sie wstydzil przed pacjentem, dwa najpierw sie mnie zapytal jak sie czuje i czy nie mam depresji 🙃 po wizycie juz wiedzialam skad to pytanie, jak nie mialam to juz mam! 🙂) otoz: zbadal malego, ladnie rosnie, wazy juz 4,3 czyli przybiera rownomiernie, ok. zbadal uszy, oczy, jajka, osluchal tyle. Pytam sie co mam zrobic, bo Victor ma katar i chrapie i sapiE i zle mu sie oddycha a juz nic nie pomaga, to mi kazal KILKA KROPLI SWOJEGO MLEKA WPUSCIC MU DO NOSA I CZEKAC AZ KICHNIE!! ja zwariowalam 😮 😮 , ale coz pytamy dalej, przepuklina: robic nic, nie dotykac, czekac. no ok.
No i teraz przyszla na mnie kolej, mowie mu, ze w sumie to chyba mam okres, ale nie wiem juz sama, bo krwawilam krotko a teraz nadal bezowe uplawy i tyle, do tego nie jestem pewna czy nie mam poczatku jakiejs infekcji, bo mnie piecze itd. a on. ,,NO TAK, NO TAK" I NAWET NIE ZAJRZAL!! NIC NIE PRZEPISAL. ZERO. No to ja kolejne podejscie: tabletki antykoncepcyjne ( bo juz dzialamy, niestety czuje luzy, ale pracuje nad tym, moze choc troche sie sciagne 😉 )a on: NO JESZCZE ZA WCZESNIE, TABLETKI TO PO 8TYG. DOPIERO ( czyli do tego czasu Victor moze sie doczekac juz siostrzyczki! 😉 ). I dalej nic 🙂) WYSZLAM Z DEPRESJA 🙂)))
a TAK PATRZE NA wASZE SLICZNE DZIECIAKI TO MOJ SYN taki szczuplaczek jeszcze 🙂) ale co tam, sylwetka plazowa od malego! 😉) przynajmniej on, bo mi jeszcze troche brakuje 😉

Martus, jak Twoj maluszek je tylko po 10 min. i puszcza, upewnij sie, czy dobrze lapie brodawke( u mnie tez tak bylo przez chwile, bo zalapal zly nawyk ssania od smoczka, ktorego polubil ostatnio 🥴 ) i czy nie ma usteczek do srodka, bowtedy dziecko sie bardziej meczy jak ssie i po zaspokojeniu pierwszego glodu rezygnuje. Wyczytalam gdzies przypadkiem i zwrocilam na to uwage i dziala.
Moze sie Wam przyda taka uwaga 🙂)

Milegowieczoru zyczymy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...