Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej
Klaudia nie wiem jakie mleko ale moze w aptece cos ci doradza, napewno beda zorientowani.
teraz dalyscie mi do myslenia czy Igor czasem skazy nie ma bo ma troche krostek na buziuni a ja duzo nabialu wcinam a karmie tylko piersia 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OJ MARTUŚ UWAŻAJ Z TYM NIABIAŁEM !
GENERALNIE TO NIE POWINNAS GO ZA DUZO SPOZYWAĆ BO DZIECKO MOZE DOSTAC SKAZY.MI LEKARZE MOWIĄ ZE TYLE CO ILE KOBIETA KARMIACA POWINNA GO SPOZYWAĆ WIEC LEPIEJ IDX DO LEKARZA I ZAPYTAJ CZY TE KROSTKI TO NIE POCZATEK SKAZY BO U MNIE TEZ OD KROSTEK SIE ZACŻEŁO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bob z tym praniem to tak jak u mnie, moglabym robic testy na wytrzymalosc pralek 🙂) conajmniej dwa prania dziennie robie! i tak samo najwiecej rzeczy jest chlopakow 😉 ale jakby nie bylo jedne szorty T. to jak 10 moich stringow, wiec powierzchniowo on najwiecej zajmuje w koszu i na suszarce 🙂

Klaudia zrobisz jak uwazasz oczywiscie, ale nie kombinuj nic sama z mlekiem, na opini farmaceutow tez bym nie polegala zbytnio, idz najpierw do jakiegos lekarza ( a najlepiej dwoch roznych) i dopiero po diagnozie bedziesz wiedziala czym karmic Fifiego.

Ok. ja jednak ruszam d... i jade do jakiegos normalnego gina po tabletki. 🙂) przestalo rzucac sniegiem! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia no wlasnie moze dostac Bebilon Pepti z ta roznica ze bebilon pepti nie jest dla dzieci z nietolerancja laktozy ( a to przy skazie tez moze byc niestety) a Nutramigen jest dla dzieci ze skaza i nietolerancja laktozy.
Ale oba mleka sa na recepte i zreszta o ich podaniu musi zadecydowac lekarz wiec i tak sama nic nie zrobisz w tej kwestii. Ale idz do lekarza na pewno bo to naprawde wyglada na skaze 😞
Ja wrocilam wlasnie z lunchu z kumplami i kurde Olaf sie darl od samego centrum handlowego az do domu czyli cale 15min krzyk az byl bordowy normalnie z tego placzu 😠
Oczywiscie ryczal bo byl glodny a jadl niecale 2godz przed tym...
Jutro dzwonie do mojej lekarki zapytac co dalej bo mi rece opadaja juz...
moze zaczne mu dodawac troszke kaszki do mleka albo cos juz sama nie wiem ale zostawie decyzje lekarzowi bo nie chce nic sama kombinowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i dzwonilam do Ambasady i bede wyrabiac Olafowi paszport polski bo Pani w Ambasadzie mowila ze nie ma problemu jesli dziecko ma irlandzkie obywatelstwo i paszport bo My jestesmy polakami wiec i dziecko automatycznie ma prawo uzyskac taki paszport 🙂 wiec dla Nas lepiej bo jak sie bede zrzekac spadku uzyjemy polskiego paszportu bo niby to nie ma znaczenia jak sie dzis dowiedziala ale kto wiec co w tej Polsce komu odbije...moze by mi pozniej sedzia powiedzial ze dziecko ma tylko irlandzki paszport to zebym to w iralndzkim sadzie zalatwila itd... a tak to bedzie mial polski i bedzie spokoj!!!
18maja mamy spotkanie i pozniej 2tyg sie czeka na paszport czyli wyglada na to ze polecimy do PL 6czerwca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf zgredzi dzis caly dzien 😮 teraz zasypia na 10-15min i juz sie budzi...zdazylam powiescic pranie musialam znow ululac i spal to zdazylam umyc i wstawic butelki do sterylizatora...
i znow sie obudzi ale wlaczylam suszarke 😜 bo mi zar 😮z kregoslup peknie od tego klocka bo przeciez nie mam sily zeby go nosic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Waszy Dzieci tez czasem podczas snu zaczynaja plakac? doslownie wlacza sie syrena i za chwile cisza??? Bo Olaf tak ma czasem i pewnie mu sie snil cos zlego 😞 ciekawe co? ze ma mokro ze nie chce mu mleka dac kurde sama nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam szczęśliwe lutowe mamusie,
wtrącam się do waszego forum bo mam do sprzedania sukieneczkę + bluzeczkę do chrztu dla dziewczynki na 62cm, kupioną za 145zł odsprzedam za pół ceny, dla zainteresowanych podaję mail: [email protected]
do sprzedania mam też butki, opaskę, płaszczyk, więcej fotek wyślę na mail
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
My od rana dzisiaj latanin, a za wiele nie załatwiliśmy. Rano poszliśmy do księdza ustalić slub i chrzciny i ja pinda całkiem zapomniałam, że nie byłam chrzczona u nas w parafii tylko gdzie indziej 🙂 Dopiero jak ksiądz zaczął szukać u siebie w dokumentacji i nie mógł znaleść mojej metryki chrztu oświeciło mnie, że mogłam być chrzszczona gdzie indziej hihi.
No i d...pa nie spisalismy protokołu do ślubu, ale najważniejsze, że termin mamy już ostatecznie zaklepany 😉
A i zapomniałam zapytać księdza, czy świadkowie muszą być bierzmowani?Nie wiecie jak to jest?
Anitek moja mała też niekiedy tak się wydrze przez sen, że ja lecę mało nóg nie połamię, a ona sobie słodko śpi. Łobuz jeden w konia mnie robi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh a co do chrzestnych to k...wa nawet gadać mi się nie chce tak wku... jestem.
Wybrałam sobie mojego kuzynkę, bo zanim jeszcze jego poznałam to się z nią przyjaźniłam.
Ale zrobiła się już afera jak w ciąży byłam. Żona brata mojego P spytała mnie kogo wybiore na chrzestnych więc powiedziałam jej, że mojego bratą i kuzynkę P. Nic mi wtedy nie powiedziała, a okazało się że zadzwoniła następnego dnia rano do mojej przyszłej teściowej i powiedziała, że tak ją poniżyłam, bo na chrzestną jej nie wybrałam 😲Nie wiem dlaczego ona sobie wogóle ubzdurała,że ja ja na chrzestną wybiorę jak wcześniej takie głupoty na mój temat wygadywała, ze dzieci mieć nie mogę i takie tam, brak słów! A najlepszy numer odjebała jak zaczęła się rzucać do kuzynki P tej co miała być chrzestną, że ma coś wymyślić, że ona nie będzie chrzestną, bo niby ja i ona jesteśmy bliżej ze sobą bo częściej się widujemy 😲 i że ona najwyżej może być u mnie świadkiem 😮 k... poje....
Ehh no i dziewczyna się przejęła i powiedziała mi że nie chciałaby żeby w rodzinie były takie konflikty, widziałam, że ją to męczy i powiedziałam, że ok, że znajdziemy sobie kogoś innego na chrzestną i też jestem teraz w kropce, bo nie mam kogo wziąść, bo przeważnie nikt nie ma bierzmowania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...