Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mona124 napisał(a):
Anitek, niby z małą wszystko ok. Pediatra nas skierował na rehabilitacje, że niby ma jakąś asymetrie główki, bo ciągle miała przekreconą w prawą stronę. Jak zapisywaliśmy się na rehabilitacje, to powiedzieli nam że najpierw musi być wizyta u neurologa. Poszliśmy do neurologa, to mała już kreciła główką w obie strony i leżała na wznak i jak ja zbadała, to powiedziała, że na nie widzi zadnych nieprawidłowości i że czemu pediatra nas skierował na te rechabilitacje? że wszystko jest w normie. I dała nam jakieś kserówki jak układać dziecko, takie tam bzdety i zapisała jakiś masaż na te rehabilitacje, choć powiedziała, że może do 30 kwietnia to jak bedziemy tak układac Milenkę, to i masaż nie bedzie potrzebny. Nby wszystko w porządku, a kazała przyjść za miesiąc. I właśnie pokazywała mi, żeby nie układać jej pod takim kątem, bo to podobno wzmaga przykurcze.
A co do męża, to rano już było 😜 i ma szczęście, że zdąrzył, bo popołudniu okres dostałam 🙂


moja Marcelina robi to samo!! podkladam jej waleczek na prawa str bo juz jej sie uch az splaszczylo!!! mona mam prosbe moglabys mi jakos opisac jak układasz Milenke zeby tak glowy nie trzymala?! nie chce tego zaniedbac

ja tez lece spac bo sie zasiedzialam
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy porannie 🙂
U Nas nocka bardzo spokojna 🙂 Pobódka o 3 i o 7 🙂 Także luzik 🙂 Widze ze od wczoraj tyle juz napisalysce ze szok 😁
Co do chrzestnych u NAs tez byl problem bo Mąż koniecznie chciał najpierw kuzynke a pozniej kuzyna no i ja na umór musiałam szykać chrzestnej - wzięłam koleżankę i jestem zadowolona bo przynajmniej w koperte cos włożyła i obiekcji żadnych nie miała jak np. brat Mojego Meza ktory kupił Filipowi nocnik i ogrodniczki 🙂 Super 🙂 hy hy Także Dziewczyny stójcie murem za swoimi przekonaniami - one zazwyczaj sie sprawdzaja.
Ja do lekarza się nie dodzwoniłam - generalnie od dziś wykluczam nabiał całkowicie i bede obserwować. Tylko nie bardzo wiem czego sie spodziewać ? Ze te krostki z buzki mu zejda jesli to bedzie skaza ? Ehh
Jutro jade do krawcowej z suknią aby mi skrócili ją ciut no i tren podpieli. Nie wiem czy jej ciut nie zwężyć bo wydaje mi się troszkę za duża w pupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny,
My po szczepieniu wczoraj, mała płakała krótko acz treściwie.
Noc rewelacja, obudziła się o 00.30 a potem o 5.30 tak że wspaniale. Nie pamiętam kiedy tak się wyspałam.
Jutro chyba też pójdę ją zaszczepić hihiih.

Anitek odpisałam Ci na marcówkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bob napisał(a):

Klaudia jak masz duże luzy w pasie to zwęź bo to nadaje kształt sukience , powiedz mi jeszcze czy ten gorset jest sztywny? bo na zdjęciu nie widzę


Wiesz co no jest dość sztywny i ma 2 fiżbiny. Ale chyba musiałąbym ciut zmiejszyć bo jak zasznuruje gorset to na samym dole szlufka nakłada się na szlufkę i jest lipa :/ Bo jak nie daj Bog schudnę a idę w dół to zleci ze mnie a czasu na poprawkę juz nie bedzie. Hm powinno się to układać jak na fotce ale kurde u mnie zachodzi jeden na drugi :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haloo haloo 🙂

Chwilowo nie miałyśmy neta ;-(
Ale się rozpisałyście dziewczyny!! 52str 🤪 doszłam do 26 i wymiękłam nadrobię później bo zaraz muszę lecieć sprzątać, dzielnicowy do mnie dzisiaj przychodzi bo sąsiadka wariatka wiecznie ma problemy, że jej ktoś stuka, krzyczy itp. i ostatnio spotkałam ją na klatce i głupia przyznałam się, że też słyszałam jakieś krzyki i ona mnie podała do tego dzielnicowego abym poparła to co ona mówi....Boooożeee ;/ jak przyjdzie to powiem, że jednak nic nie słyszę , nie chce mi się po sądach latać
Martuś fotki super, świetnie wyglądacie;-) Igorek słodki!!
jai_ho to żeś miała dzień biedna!! dobrze, że juz się poukładało
Dodi gratuluję wyzn daty ślubu!
iwiokej super koszulka!!! hehehe
Klaudia suknia super! Cieszę się, że jesteś z niej zadowolona
Anitek współczuję Ci z powodu ciągłego wysyłania mężulka w delegacje! Też nie lubiłam jak mój ciągle wracał późno z pracy

A tak ogólnie czytając o Waszych problemach z facetami czasami wcale mi go nie brakuje, hehe ;-) żartuję tak naprawdę to chciałabym mieć takie problemy uwierzcie!! Nie ma nic gorszego od samotnego macierzyństwa!!! Serce mi się kraja jak wiedzę, facetów z wózkiem i ogólnie zajmujących się dziećmi a moja mała biedna tego nie ma ;-( chciałbym też aby ktoś na nas pracował nawet jak by czasami wracał później 😜

ok spadam sprzątać ;-)) miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamsuie 🙂
U Nas nocka koszmar 😜
Maly wstal o 23-30 pozniej o 2-30a pozniej o 4 i o 5 i o 6stej i nie spi od 6stej wzielam go na klate swoja zeby sie troche uspokoil i dupa spac nie chcial wiec wygladam jak zombie czyli Aaaana 2 😁
Bob dziekuje 😘
JaiHo no to mnie dobilas teraz 🤨 ale tak wogole to Olafa prawie caly czas lelam...odkladam go zeby cos zrobic zjesc czy cos tam choc zazwyczaj robie to wtedy kiedy on spi...ale odkladam go tez zeby sie porzucal troszke niech spala te kalorie...
zaraz dzwonie do lekarza mojego i zobaczymy co ona powie...
no ale 20kg mojego Meza na roczek tez bylo powyzej wszystkich norm i wyrosl na zdrowego mezczyzne ale wiadomo musze miec na oku 🙂
Klaudia prosze Cie idz z Nim do lekarza!!! nie rob niczego na wlasna reke bo moze mu tylko krzywde zrobic niestety 😞
Prosze...
Mona moze to tylko jakis chwilowy przykurcz byl a teraz juz jest w porzadku wiec aby sie cieszyc 🙂
a powiedz mi jak Twoj Tata??? jak sie czuje?
Martus email [email protected] a gg 706513 🙂
czekam hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
U nas nocka dzisiaj niezbyt ciekawa, mała coś marudziła niemal co godzinę i prawie się nie wyspałam. Teraz dalej marudzi ehh.
Bob dla Ciebie obiecany wczoraj oklask 😉
Klaudia, Sibi mi pediatra kazała wieszać zabawki po przeciwnej stronie i podchodzić i rozmawiać z małą też od drugiej strony. I chyba to pomogło.Miałam zawieszoną pozytywkę z lewej strony budy wózka i mała uwielbiała na nią patrzyć. Jak już poszłam do neurologa to mała normalnie trzymała główkę na wznak.
Te ćwiczenia które dostałam od neurologa, to nie sa takie jak układać dziecko jak leży, ale jak układać przy każdej czynności tj karmienie, przewijanie, zabawa itp.
Zaraz postaram się zeskanować i wkleić na wątku, tylko małą troszkę uspokoję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie Bob masz racje 🙂 Bo juz w biodrach mówie nachodzi jeden na drugi. Dzwoniłam właśnie do krawcowej ale do innej i w poniedziałek pójde aby mi to zrobili bo mam na miejscu to raz a dwa że zrobi mi wszystko a ta u której jutro byłam zapisana nie wiedziała czy się tego podejmie. Hy Hy ciekawe ile mnie skasują 😁 ale jak 850 zł dałam za suknie to myśle że chyba drugie tyle to kosztować nie będzie 🙂 No nawet jeśli to i tak za tą cenę takiej sukni bym nie miała 😁 Teraz tylko solka, fryzjer i heja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka dobrze ze sie odezwalas bo wiesz rodzic to Ty nie pojechalas wiec sie zastanawialysmy gdzie jestes 😜
No i masz racje My tu stekamy a rzeczywiscie nie mamy powodow ale sama wiesz jak jest jest dobrze to mogloby byc lepiej zawsze niedosyt 😜
Cruella dziekuje za odpowiedz no wlasnie MOna mi wczoraj znalazla ta poduszke wiec o tym samym mowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂)

U mnie noc jakas masakra 😠 tuz przed pojsciem do lozka zaczelo mnie tak telepac zimno i dreszcze i bol glowy taki, ze myslalam, ze zwariuje, goraczka mi skoczyla do 39,6. nagle. Tak wiec T. cala noc czuwal nad nami, bo ja nawet nie mialam sily podniesc dziecka, a Victorek jakby wiedzial, ze cos nie tak jest, bo obudzil sie tylko na chwilke o 4 i pozniej o 8 gadal juz do karuzeli. Rewelacja! 🙂 Ja sie wypocilam jak szczur, mleko mi sie w cyckach zagotowalo chyba, nawet nie mialam sily sciagnac pokarmu, wiec teraz mialam bolesne balony, ale juz ok. no i po goraczce sladu nie ma, tylko glowa mnie dalej napiernicza... 😠 tak ekspresowo to jeszcze nie chorowalam 🙂)

poduszeczke mamy od jakiegos czasu, ale taka plaska, moze ma 2cm wysokosci, i zauwazylam, ze lepiej mu sie spi jak ma podusie. Ale przestal zupelnie spac na boku, nawet jak go tak uloze, to w 5sek. juz jest na pleckach, a wczesniej to praktycznnie tylko spal na boczku.

milego dnia zyczymy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂)

U mnie noc jakas masakra 😠 tuz przed pojsciem do lozka zaczelo mnie tak telepac zimno i dreszcze i bol glowy taki, ze myslalam, ze zwariuje, goraczka mi skoczyla do 39,6. nagle. Tak wiec T. cala noc czuwal nad nami, bo ja nawet nie mialam sily podniesc dziecka, a Victorek jakby wiedzial, ze cos nie tak jest, bo obudzil sie tylko na chwilke o 4 i pozniej o 8 gadal juz do karuzeli. Rewelacja! 🙂 Ja sie wypocilam jak szczur, mleko mi sie w cyckach zagotowalo chyba, nawet nie mialam sily sciagnac pokarmu, wiec teraz mialam bolesne balony, ale juz ok. no i po goraczce sladu nie ma, tylko glowa mnie dalej napiernicza... 😠 tak ekspresowo to jeszcze nie chorowalam 🙂)

poduszeczke mamy od jakiegos czasu, ale taka plaska, moze ma 2cm wysokosci, i zauwazylam, ze lepiej mu sie spi jak ma podusie. Ale przestal zupelnie spac na boku, nawet jak go tak uloze, to w 5sek. juz jest na pleckach, a wczesniej to praktycznnie tylko spal na boczku.

milego dnia zyczymy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂)

U mnie noc jakas masakra 😠 tuz przed pojsciem do lozka zaczelo mnie tak telepac zimno i dreszcze i bol glowy taki, ze myslalam, ze zwariuje, goraczka mi skoczyla do 39,6. nagle. Tak wiec T. cala noc czuwal nad nami, bo ja nawet nie mialam sily podniesc dziecka, a Victorek jakby wiedzial, ze cos nie tak jest, bo obudzil sie tylko na chwilke o 4 i pozniej o 8 gadal juz do karuzeli. Rewelacja! 🙂 Ja sie wypocilam jak szczur, mleko mi sie w cyckach zagotowalo chyba, nawet nie mialam sily sciagnac pokarmu, wiec teraz mialam bolesne balony, ale juz ok. no i po goraczce sladu nie ma, tylko glowa mnie dalej napiernicza... 😠 tak ekspresowo to jeszcze nie chorowalam 🙂)

poduszeczke mamy od jakiegos czasu, ale taka plaska, moze ma 2cm wysokosci, i zauwazylam, ze lepiej mu sie spi jak ma podusie. Ale przestal zupelnie spac na boku, nawet jak go tak uloze, to w 5sek. juz jest na pleckach, a wczesniej to praktycznnie tylko spal na boczku.

milego dnia zyczymy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...