Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam normalnie okres do 5 dni z tym, że teraz mam prawie bezbolesny 😆a przed ciążą zwijałam się z bólu, mam nadzieję, że już tak zostanie 😉
Ja małą też kąpię sama.
Monka ja to Cię podziwiam jak Ty tyle czasu z tym bólem d...pki wytrzymujesz 😞 zasuwaj do lekarza!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eee u mnie przed ciążą trawł ok 7 dni - czasami bywał bolesny.
a teraz nadal go brak 🙂 Pytałam gina i stwierdził że to oczyszczanie i tyle! Musieli mnie zle oczyscic - ale za tydz ide do innego gina bo coś temu nie ufam - kurde 10 tyg się oczyszczać POEZJA ! 🤢 🤢

Też kąpię sama - nie mam niestety takiej wygody 🙂 No chyba ze jest Maż to mi wanienkę przynosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwokey ja miałam teraz okres 7 dni równo a przed tą ciążą zwykle ok 3-4 dni, od tygodnia też biorę już tabletki.

Martuś ja mam nianię Philipsa i jest boska, nawet stękanie małej słyszę, nawet jak się porusza to jest taki szum, dla jednych to wada dla mnie zaleta. Bo gdyby się zakrztusiła to ją na pewno usłyszę, choć mamy też monitor oddechu.

Co do kąpieli ja od początku kąpię sama, tatuś nam oczywiście towarzyszy, nalewa wodę zabiera ręcznik, ale samą czynność mycia wykonuję sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u mnie towarzystwo sie juz rozgonilo 🙂 bylo milo, mlody wymemlany znowu elegancko, padl nieprzytomny 🙂) dzis ma dzien dziecka! 🙂 nie kapany 🙂)
A ja jeszcze nie mialam okresu 🤨 przez chwile mi sie wydawalo, ze mam, ale to bylo oczyszczania sie czesc 5 chyba 🙂)
Klaudia troche za dlugo Ci schodzi to wszystko, dobrze, ze idziesz po opinie do innego gin.
CMonka!!! do proktologa!! nie bagatelizuj tego!im dluzej tym gorzej! a i tak Cie to nie ominie.
ja tez sama kapie malego, T. moze 3-4 razy mi pomagal, ale sama jakos sprawniej to robie i mam mniejszy balagan w lazience 🙂) no i nikt mi nie truje, ze malemu sie skora zniszczy od tych mydel i szamponow itd. 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella, Mona dziękuję. Chyba się skuszę na tego philipsa.
A ja skończyłam prasować przed chwilką, powiesiłam pranie, wzięłam prysznic i zmykam spać bo padnięta jestem.
Ja okresu jeszcze nie dostałam, miałam jakieś dziwne plamienie 2 tyg temu i myślałam, że to okres, ale to nie to 😉 także dalej czekam 🙂
U Nas kąpanie przejmuje M. jak tylko ma okazję, znaczy jest w domku, nie w pracy 🙂 ja w tym czasie mam chwilkę luzu, ubieram tylko Małego 🙂

Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał(a):
Martus napisał(a):
maly umyty, wciagnal 60ml mleka i dopycha sie nadal piastkami. pierdy go przy tym mecza 😞

Kochane jakie macie nianiw elektroniczne?? musze cos zamowic i nie wiem co wybrac



http://www.allegro.pl/item969951547_philips_avent_elektroniczna_niania_scd_470_scd470.html

ja mam taką, i jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagladam na dobranoc 🙂
Kochane karmiace piersia u niektorych okres sie pojawia szybko u niektorych nie wiec sie cieszcie 😉
Mojej siorce wrocil po 10miechach karmi piersia do dzisiaj.
JaiHo Olaf tez ma popekane naczynka na obu polikach i lekarz mi mowil ze do 2lat schodza 🙂
wiec badz spokojna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam pic piwko ze znajomymi 😉
Przyjechala tez kolejna dzidzia do nas jest starsza od Olafka jak sie okazalo o 2tyg a nosi ciuszki newborn dopiero... Szok 🤪 taka malusia hehe 🙂
i sie smieje do wszystkich 🙂
Kruszynka slodka 🙂
Uciekam Kochane 🙂
Spokojnych nocek zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heej
u nas pobudka o 2 potem o 5 gdzie juz nie oplacalo sie klasc spac ;-)

co do mojej d.. to tak tak wizyta u proktologa nieunikniona ale po pierwsze nie mam kasy na razie na zabiegi (koszt ok.1000zł) jak i panicznie boję się wizyty na tyle, że na razie do póki nie mogę wziąć niczego na uspokojenie co jest zalecane przed wizytą..nie pójdę ;-(

mam pytanko odnośnie przewijaków, przewijacie tam jeszcze swoje maluchy bo moja pucolina za bardzo odbija mi się od brzucha i boję się, że zleci. Zastanawiam się czy go nie ściągnąć.

Jai_ho Nadi, też ma popękane naczynka na buźce, lekarka mówiła że będzie schodzić długo ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam juz prawie weekendowo. 🙂 Ja dzis nie wyspana. Maly budzil sie w nocy co pol 2,5 godziny jak nigdy!!! 🥴 I cyc. Ale moze to na zmiane pogody bo dzis strasznie wieje(ale slonko swieci jeszcze) a maja byc dzis burze. Tak wiec swiece dzis oczami i pewnie nawet zapalki by nie pomogly 😉 Teraz maly odsypia a jego mamuska juz ubrana,pomalowana i gotowa do wyruszenia do sklepu po pieczywo bo jutro sklepy pozamykane(a mam kawalek). Poza tym na nic nie ma czasu i wiecznie mnie w domu nie ma i az czasem wam zazdroszcze ze tak sobie piszecie a ja ledwo zdaze cos doczytac 😠
Anitek jak tam twoj monitor oddechu???? Kurcze przedwczoraj w nocy sie wlaczyl alarm i myslalam ze nogi pogubie!!!! Jak dobieglam to pierwsze co to co z malym ale bylo ok. I teraz nie wiem czemu alarmowal?? 🥴 Ogladalam program o tym i czasem tak jest ze alarm wybudzi dziecko. Sama juz nie wiem. Lepiej nie mysle. A maty sa bardzo dokladne i strasznie czule.
Candy Monca no to mialas tez niezla noc. 😉 Ja mam komode do przebierania i najbardziej mnie wkurza jak maly kopie mnie po cyckach. Strasznie ruchliwy sie zrobil. Jak sie boisz ze malutka ci moze spasc to dla twojego spokoju moze sciagnij???
Zycze milego dnia i pogody lepszej niz u mnie 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...