Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no i uległam presji 😉 90cm w pępku, 95 pod pępkiem w 20-tym tygodniu i przy 179cm wzrostu... no to chyba nieźle. Mały mam ten brzusio.
W 19 tc moja dzidzia miała 14cm... więc może rzeczywiście Twój lekarz się pomylił. Zobaczysz przy następnym badaniu czy dalej będzie tak dziwnie. A może w ciąży jesteś dłużej niż myślisz 😉 Lepsza większa dzidzia niż za mała - wtedy byś się martwiła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha nie sluchaj go :P niemozliwe raczej :P bo lekarz by dwa tetna slyszal :P
No u mnie tez bylo podejrzenie blizniakow ale w 6tyg dostalam plamienie i na wizycie kontroolnej okazalo sie ze jeden jest 🙂
ale niewazne 🙂 wazne aby zdrowe bylo










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musze sie wyrzalic. Jakos kiepsko sie czuje.... Brzuszek pobolewa i do tego krzyż mnie boli. Mam zawroty glowy a jutro pierwszy dzien do pracy- szkolenie. Czy Wy tez tak macie?? A i jeszcze jedno ja mam takie przezroczyste uplawy... A jak jest u Was??Poprostu opadam z sil 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz raczej bob pewnie sie pomylil :P ale zmierzyl z nozkami 🙂 zamist CRL musisz poczekac do nastepnej wizyty! Miska82 tak to wlasnie jest. Ja mialam taki napad bolu w piatek az do niedzieli ze na pogotowiu wyladowalam (ostry bol przy miednicy z lewej strony az po nerke.ale oczywiscie moze tez byc z prawej.
a to wiezadlo obłego tak boli 😞 i podobno do 24tego tygodnia tak moze byc ;> dzis juz nie boli wogole :P dziwne hehe.
co do sampoczucia to chyba hormony!










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie sie tak czulam jakbym miala umrzec bo zlapalo mnie ok 2giej popoludniu w piatek a puscilo w niedzile wieczorem. bez przerwy bol nie moglam chodzic nawet musialam prawie na czworaka do wc chodzic...jakas masakra. nie wspomne juz o lezeniu bo nic nie moglam zrobic nawet zasnac ani nospa nie pomagala ani paracetamol. Ale podobno to wiezadlo tak boli wiec trzeba sie przyzwyczaic 🙂 ciesz sie ze nic Ci nie dolega 🙂









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia79 jak to byla kolka nerkowa a nie to wiezadlo (choc bolalo mnie przy miednicy z promieniowaniem do lewej nerki)to pocieszylas mnie :P bo skoro porod przy tym to nic to powinnam dac rade bez znieczulenia haha 🙂










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Twojej historii ale nie moge scierpiec takich facetow!!! powinien Ci pomoc idiota...a rodzice? rodzenstwo? no ale chyba po uplywie 3miesiaca nie moga Cie zwolnic no nie?a Ty juz jestes w koncu 4tego










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To fakt pomagaja jak moga.... Ale niestety moj tata mial powazny zawal niecale 3 tyg temu i tak wszystko nagle spadlo. Wiesz jutro moj pierwszy dzien w pracy. Potem pojde na zwolnienie tj jutro mam szkolenie i tak naprawde umowy nie podpisalam jeszcze. A "tatus" hmmm nie wiezy ze to jego i dopiero po porodzie jak zrobi sie badania to moze mi pomoze... Porazka szkoda mowic 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za dupek no...sorki ze tak mowi, ale to trzeba byc niezly dupkiem! no coz zrobisz badania DNA i bedzie placil... badanie jakies 1600zl no i jego dziecko wiec on bedzie musial pokryc koszt no i alimenty. a Ty sobie znajdziesz odpowiedzialnego faceta ktory pokocha Ciebie i Dzidzie 🙂 Moja kolezanka tez tak miala a teraz jest bardzo szczesliwa i nie zaluje 🙂










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki ANITEK Tate czeka rehabilitacja dosc dluga. No niestety "tata" dziecka zachowal sie tak a nie inaczej. Jakos sobie moze poukladam. Martwia mnie te pobolewania brzuszka i napinanie mam nadzieje ze to normalne i ze bedzie dobrze. No coz bede lykac 3 razy nospe . Bo fakt faktem NEO MAG forte dopiero 4 dni lykam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...