Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja kite jeszcze dam rade zrobic 🙂
mojemu M, sie nie podoba, mial pretensje ze go nie zapytałam , chyba mu sie cos pomyliło :P a rodzine zobacza w week ale oni nie przywiazuja wagi do tego, ale dziekuje Wam slicznie za mile slowa,ja ja czuje sie dobrze i potarowalam troche zniszczone koncówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Mamusie ja jade do sklepu bo musze miesko na obiad kupic 🙂 w koncu wymyslilam obiadek 🙂 beda schabowe w sosie kminkowo bazyliowym z mlodymi ziemniaczkami i do tego suroweczka 🙂 🙂 🙂 wlasnie tak zrobie 🙂
Ech juz jestem glodna na sama mysl 🙂
zajrze jak wroce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał:
Dobra Mamusie ja jade do sklepu bo musze miesko na obiad kupic 🙂 w koncu wymyslilam obiadek 🙂 beda schabowe w sosie kminkowo bazyliowym z mlodymi ziemniaczkami i do tego suroweczka 🙂 🙂 🙂 wlasnie tak zrobie 🙂
Ech juz jestem glodna na sama mysl 🙂
zajrze jak wroce 🙂



Anitko daj przepis bo ja wlasnie schab rozmrazam, mozesz napisac jak wrócisz na gg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi kopnij go w siedzenie :P:P:P Mariusz tez mi mowil zeby zapuszczala ale ostatnio byl szantaz powiedzialam ze jak chce abym miala naturalny kolor to musze obciac teraz wloski zeby nie bylo widac az tak bardzo tych koncowek pofarbowanych 🙂
a jak wrocil z pracy to powiedzial ze jemu sie najbardziej podobam wlasnie w takiej fryzurze. P.s. zdjecie z kwietnia to na aviatorze nie mam zadnego z teraz. ale mam dluzsze wlosy i nie mam juz grzywki 🙂 🙂
ech jak mnie najdzie wena to zrobie sobie fotke i wrzuce 🙂
Buzki i do pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BOSOWA205 napisał:
U NAS JEST KONFLIKT SEROLOGICZNY ALE NARAZIE LEKARZ NIE KAZAL MI NIC PRZYJMOWAC.


W Polsce lekarze mają chyba inne zwyczaje. Jeszcze tak nie dmuchają na zimne ale może to się zmieni. Poczytaj trochę w necie i może spróbuj coś wymusić na własną rękę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi napisze Ci jak wroce 🙂 p.s. nie lubie kminku ale w tym sosie ten kimnek ma jakis taki fajny smak 🙂 🙂 🙂 i to jedyna postac pod ktora moge wprowadzac kminek do organizmu 😉
Bosowa tak jak pisalam to jest nowa metoda i jak narazie z tego co mi mowil moj gin z Polski on dopiero zaczal ja stosowac i w polsce nie jest jeszcze az tak popularna. co nie oznacza oczywiscie ze musi Ci sie cos stac odrazu. to jest profilaktyka.
Uwazam ze mozesz zapytac lekarza o ta metode.Szczegolnie jesli mialas plamienia. Bo ten zastrzyk podaje sie tylko i wylacznie wtedy gdy mama ma wypadek, albo upadnie, albo uderzy sie w brzuch bardzo mocno lub gdy plami.
Wroce tutaj po zakupach bo czas leci a obiad ma byc gotowy na 5ta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi o to przepis 🙂 kotlety schabowe posyp sola i pieprzem niczym wiecej :P pozniej obtocz sie w mace i na goracy olej ale w jakims wyzszym garnku. obsmaz na lekki braz obie strony no i zalej wrzaca woda. Po ok 20min gotowania dodaj pokrojna w krazki cebule 🙂 gotuj kolejne 20min. co jakis czas podlewajac tak abys miala pozniej z tego sos 🙂 pozniej wsyp 2lyzeczki kminku no i bazyli do smaku ok pol lozyczeki 🙂 pogotuj tak aby miesko bylo mieciutkie 🙂 sprobuj czy jest dosyc slone 🙂 no i na koncu dorzuc do tego maki i wymieszaj to zrobi sie z tego sos 🙂 ale nie za duzo tej maki 🙂 po troszku 🙂
Naprawde pyszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm..fajny przepis jak wrócę do siebie do domku to też spróbuje, na razie mamuś mnie rozpieszcza 🙂 od tygodnia jakieś dwa kilo w plusie będzie 🙂 no ale nie ma to jak mamine obiadki 🙂 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki jak mija wam dzień??? ja sie dziś wybrałam na zakupy 🙂 w sumie nic nie kupiam a nałaziam sie tak że nogami nie mogłam ruszać, hehe

codo kreski pod brzuszkiem to moja jest taka jasna narazie ale za to odpęka w górę mam bardzo widoczną żyłkę, śmiesznie to wyglada, jak autostrada 🙂 🙂 🙂

a cycory to wolę nie mówić bo już w 3 miesiącu rozmiar mi skoczył z 75D na 75F, teraz jak mierzyłam centymetram tosię łapię ju,ż na G ☺️ aż się boję co bedzie dalej... zato małż się cieszy 🙂


fajne macie te przepisy na schab, będę musiała wypróbować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiaA Noo z takiego rozmiaru miseczki też bym się cieszyła 🙂 Ja na razie powolutku z B na C 🙂

Dzisiaj byłam z mamą na cmentarzu u taty bo jest jego 8 rocznica śmierci. A zaraz jedziemy do babci i dziadka na rocznice ślubu 🙂 co prawda nie chce mi się tam za bardzo jechać bo babcia to maruda straszna...ryczy mojej mamie w słuchawkę prawie codziennie, że się mnie wstydzi..że sama w ciąży i takie tam.. :/ no ale nie chcę mamy samej po nocy puszczać. Miłego wieczorku dziewczynki 😘
Trzymajcie kciuki abym za mocno się tam nie kłóciła 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny!
wczoraj byłam na wizycie kontrolnej ale niestety nie moglismy poznac kto mieszka w brzuszku bo złośnik cały czas się obracał lub zakrywał nóżkami. Pozatym wyniki mam bardzo dobre, przez 16tygodni przybrałam 2 kg - to chyba tez nieżle co? A co do rozmiaru biustu to szczerze powiem nie widzę żadnej różnicy od początku ciąży, ciagle mam te same biustonosze.... Kreska na brzuchu jest widoczna brązowa ale nie taka bardzo ciemna taki poprostu brąz.
pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar masz chyba zla date urodzin pociechy wpisana zamiast 2010 masz 2009 :P i dlatego kolo Twego nicka nie ma licznika :p
Ja jeszcze troszke do 10pazdziernika i mam nadzieje ze Dzidzia sie odwroci tak ze bedzie widac 🙂
CandyMonka babcia sie nie przejmuj niech sobie pogada...tak to chyba jest z ludzmi starej daty :P ja niestety nie mam Dziadkow juz oboje zmarli w tym roku 😞i to w przeciagu 3miesiecy 😞 no ale coz na to poradzimy takie zycie.
Przepis ten z jogurtem tez mi podpasowal musze sprobowac. A ten z kminkiem to mam od Mamy 🙂Mojemu baardzo smakowalo 🙂
ja cos narzekam na pecherz tak jakby mnie zapalenie lapalo 😞 wzielam urosept i zobaczymy jak bedzie za 2-3dni 🙂










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za słowa otuchy dziewczyny 🙂 Właśnie wróciłam z rodzinnego posiedzonka.
Nie było tak źle, babcia nawet słowem o ciąży się nie odezwała, dziadek tylko na uszko się zapytał czy znam już płeć 🙂
Fajny wieczór, na dworze tak cieplutko 🙂

A co do kreski na brzuszku to ja jej jakoś u mnie nie widzę heh..czy to normalne ?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne CandyMonka to zalezy od hormonow od skory od karnacji 🙂 pytalam wlasnie o to moja siostre ktora rodzila niedawno i mowi ze jej wyszlo dopiero w 25tygodniu 🙂
tak to widzisz jest 🙂
Ja kreski nie mam tylko ciemne wlosy na brzuszku hehe :p
a i brzuszka za duzego nie mam 🙂










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...