Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaana jest wiele sposobów bo są z kapustą kiszoną i grzybami albo ze słodką i grzybami, albo z mięsem, Ja w każdym razie robię ze słodką kapustą i grzybami suszonymi. trę drobno kapustę i do garka na jakieś 30 min. potem przekładam ję na patelnię i smażę długo, wrzucam do niej podsmażoną cebulkę, i ugotowane wcześniej i zmielone grzybki, sypię pieprz, troche magii i smażę i smażę aż zrobi się brązowe (oczywiście trzeba często mieszać), i to na tyle jeśli chodzi o farsz. Potem smażę naleśniki i zwijam z farszem. takie można juz jeść, albo obtoczyć w jajku i bułce tartej i znów skażyć , mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie ja tylko czytalam ze grzybkow nie wolno ale swiezych tak jak np ktos je chleb z pieczarkami swiezymy. Powinny byc dobrze ugotowane lub usmazone 🙂 poza tyym chyba nikt nie je grzybkow codziennie 🙂









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki - ja ciagle w rozjazdach wiec nie wiem jakie miasto wpisać 😉 ale zawstydziłać mnie pracochłonnym obiadem i też wstawiłam obiad (a chciałam iść do maka - taką miałam ochotę na frytki!!)ale bedzie zdrowo - domowo

Czy te koszmary senne nie powinny przejść po I trymestrze?? ja dizsiaj miałam taki że poł nocy nie przespałam!! wrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już raczej bóbniesamowite uczucie co nie 🙂

Po wczorajszej pizzy i frytkach miałam takie wyrzuty sumienia, że postanowiłam dzisiaj pomachać kuferkiem w rytm muzyki.. i uff muszę przyznać kondycha nie ta sama..mimo, że rzuciłam fajki 😉

Zaraz się też zważę..zobaczymy ile to już w plusie 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kopniaczki są boskie 🙂

Co do tycia.. to właśnie przechodzę kryzys, doła..
Trzeba chyba stare Ciuchy schować w niedostępne miejsce żeby nie dołowało, że się w nie nie mieszczę no i oczywiście udać się na zakupy po nowe 🙂) Tak, to jest myśl 🙂

Macie jakieś sposoby na pozbycie się doła z powodu szybkiego powiększania się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudasia najlepszym sposobem są właśnie zakupy nowych ciuszków 🙂 oczywiście w rozmiarze w którym teraz jesteśmy. Na początku na umór kupowałam ciuchy w rozm. 38 , który nosiłam przed ciążą i dołowałam się, że wszystko źle leży..teraz przerzuciłam się na 40 i jest spoko 🙂

Przed chwilą się ważyłam i nadal mam 64kilo czyli od początku ciąży 5 kilo, nie tak źle 🙂 w biust mi dużo poszło, z czego cieszę się bardzo bardzo 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Candymonka tak ja tez - aż czasem boje się zasypiać - dzisiaj był psychopata, chore dzieci i inne koszmary baaaaardzo realistyczne a na końcu mnie zastrzelili a ja poczułam... ulgę że to już koniec tego horroru !! masakra!!
Ciekawe jak te sny można naukowo wyjaśnić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...