Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Prawdy to w tym pewnie nie wiele 🙂 ale fajnie mieć przeczucie i zgadnąć :P

Właśnie skończyłam strzyc mojego psiaka..teraz idą ją wyczesać na dwór 🙂 dzień piękności dzisiaj mamy



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki 🙂
jesli chodzi o przeczucia co do płci dziecka to ja od początku, w sumie nie wiem czemu, mówiłam o mojej dzidzi jako o chłopcu, mój mąż też i okazało się że bedzie chłopiec(chyba że siusiak podrodze"odpadnie"hehe)straznie sę cieszę że będzie synuś ale mamy problemy z wyborem imienia 🙂 na tapecie jest teraz Miłosz, Mikołaj i Filip, muszę chyba kalendarz poczytać 🙂

macie jakieś ciekawe plany na weekend??? bo ja idę na kolejne wesele 🙂 🙂, znwu podjem dobrych rzeczy, potańczę(raczej sie poturlam za małżem) nie wiem tylko jak moje plecy to wytrzymają, bo ledwie odpoczęłam po poprzednim 🙂 🙂


a czy ktoś wie gdzie jest Małalena??? jakoś rzadko sie odzywa, mam nadzieję że wszystko o niej ok.

to lecę się pakować bo jedziemy dziś do mamy a w sobotę weselicho 🙂 🙂
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej misiaA Tobie to dobrze z tymi weselami u mnie jakos zadko sie zdarza ostatnio,raczej wszyscy znajomi maja male dzieci a są bez slubu.Załóż wygodne buty.
ja jeszcze nie wiem co bede miec ,ale mam nadzieje ze do soboty bo mam wizyte.
Ja bym na Filipa postawiła z tych trzech imion.
A wlasnie MalejLeny dawno nie było, a miala jakies plamienia,moze pojechala gdzies do rodziny?? albo odpoczywa,ale by chociaz na chwilke zajrzala.Ciekawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie ale sie rozpisalyscie :P musialam czytac i czytac :P
ja wlasnie przyjechalam z Dublina bylam odwiedzic moje kolezanki w pracy 🙂 wszyscy mowili ze tak fajnie wygladam hehe :P
Milo slyszec takie slowa 🙂
Co do pecherza dzis juz od niebo lepiej wzielam urosept i tak mysle ze jeszcze go bede brac przez 2-3dni zeby nie wrocilo za szybko 🙂










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka 🙂 U mnie również piękne słonko 🙂 dzisiaj znowu się w domku poobijam 🙂 Jutro jadę na starówkę do Gdańska..taki mały spacerek 🙂

A co Ci ze zdrowiem nie tak to już raczej bób biedna?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czy myślałyście już nad tym w czym będziecie chodziły w zimie, bo ja znając zawartość swojej szafy jestem pewna że żadna kurtka ani płaszczyk na mnie nie wejdzie. To trochę wkurzające że trzeba będzie coś kupić na 3 miesiące a potem do śmieci bo raczej żadne rozkloszowane płaszcze nie będą modne jeszcze długo

😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym gotowaniem to nie do końca tak że mi się gotować nie chce, problem jest głębszy bo żeby zabrać się za gotowanie muszę zmyć stertę brudnych naczyń bo wczoraj wieczorem zachciało mi się gofrów, a nie chciało po nich posprzątać. Ale spoko już pierwszy krok w kierunku gotowania zrobiony namoczyłam grzybki hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłam, już za zimowymi kurtkami ale jeszcze nic nie ma 😞 a szkoda bo chciałam kupić coś w Polsce, w UK bieda z cieplejszymi rzeczami.
Zawsze nosiłam krótkie kurtki a teraz planuje kupić coś dłuższego, kolorkiem może podpasuję pod wózek..heh zobaczy się 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...