Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
miska82 dzielna jesteś! a co do napinania brzuszka to łykaj ten magnez - mi pomogło i do tego kupiłam też wodę mineralną "muszyniankę" magnezowo-wapniową i piję - też pomaga i magnez z tej wody jest bardzo łatwo i szybko przyswajalny

u mnie ten brzuch tak się napinał tez od zmęczenia i stresu - mieszkałam przez chwilę z teściową :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tzn nie wiem czy rodzaj magnezu ma znaczenie ja mam czysty magnez a moja siostra brala magnez z b6. co do nospy to nie bierz wiecej niz 3 na dzien bo ona oczywiscie tez ma skutki uboczne. a jaka masz nospe? bo ja mam 40mg. jak masz forte to bierz nawet pol tabletki. no i magnez 🙂 nie bierz cieplych kapieli tylko prysznic i nie przemeczaj sie! napiecie powinno minac choc uwazam ze jak masz jakies watpliwosci powinnas powiedziec o tym lekarzowi! ja miala bole od samego poczatku, takie jak na okres i dopiero po tygodniu brania nospy poczulam ulge. a dzis juz wzielam tylko jedna. jutro juz nie bede brac bo czuje sie dobrze. aby sam magnez 🙂 Bedzie dobrze. Ulozysz sobie zycie 🙂










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i staraj sie nie pic gazowanego 🙂
muszynianka jest ok bo to mineralna woda 🙂
Aaana ja gdybym mieszkala z tesciowa to nie wiem co by bylo :P na szczescie jest 2500km od Nas i mamy spokoj 🙂










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek niestery nie pracuje w irlandii ale rodzić bym chciała ech.. marzenia

poczytałam trochę wasze wymiary no i qurcze chyba trochę prztyłam - 5 kg do przodu a w pasie zawsze było 60 a jest 80!!!! ale mam nadzieję że to brzuch tyle waży bo raczej nie czuje żebym przytyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magnez mam z B6 co do dzielnosci... No coz teraz nie jestem sama hehehe Mieszkam sama z psem ale jeszcze pare miesiecy i bedzie nas trojka 😉i to daje mi sily. Choc czasami powiem ze mam "gorsze dni". Ale mam dla kogo zyc i walczyc oprocz mojej kochanej psinki bo tez mialam niedawno pogrzeby 2 Moja Babcia z ktora mieszkalam i Wujek prawie jeden po drugim (dokladnie miesiac). No coz zycie dalo mi po tylku mimo ze mam dopiero 27lat ☺️ Po jakim czasie ten magnez daje jakies efekty?? A nospe mam i forte i 40 ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja brzucha nie mam prawie wcale :P zreszta jest u mnie w galerii to sobie zobaczcie 🙂
ale predzej czy pozniej wyjdzie 🙂
ale mam lenia dzisiaj jakas masakra! no Irlandzka sluzba zdrowia jest daleka od idealu wierz mi 🙂










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja magnez biore od dzisiaj. Co do nospy to na Twoim miejscu bralabym 40mg najpierw bo z tego co wiem lekarze kaza brac pol 80mg a wiekszosc daje nospe 40mg. u mnie 4lekarzy powiedzialo nospa 40mg wiec taka biore. Maxymalnie 3razy na dzien a jak nie boli nie brac wcale! jak bedziesz czuc sie nieco gorzej to lepiej jedz na pogotowie bo pamietaj ze nie kazda kobieta jest taka sama. Mi nospa zaczela pomagac po ok 8dniach.
Choc czulam lekka ulge juz po 3-4dniach.
Oszczedzaj sie.
No dobrze ze masz psiaka chociaz. Rozumiem ze Ci zle czasem. I sie nie dziwie... ale wiem ze Ci zycie to wynagrodzi 🙂 co do pogrzebow to ja tez mialam dwa moj Dziadek i Babcia rowno po 3miesiach. i juz nie mam Dziadkow... ach do dzisiaj sie nie moge otrzasnac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu mam taki magnez ze tylko jedna tabletke na dzien mam brac. Wiec tak biore nospe dzis jedna bralam bo rano mialam lekkie pomaranczowe plamienie ale to wynik wczorajszego wymazu bo skonsultowalam to z lekarzem wiec moge spac spokojnie 🙂










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że się Misce ułoży 🙂
Ja też jestem sama w ciąży 🤨 do tego mieszkam w innym kraju i tez nie mam oparcia w rodzinie.
Serducho boli strasznie ale trzeba być silnym 🙂
Na razie jest samotność ale wiem, że skończy się po urodzeniu dziecka 🙂 trzeba się tej myśli trzymać!
A "spermodawcy" niech gniją w piekle!!! kiedyś za to zapłacą!!






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialność to o nią chodzi. Niektórzy faceci boją się dorosnąć i zawsze będą dzieciakami 🥴
Dokładnej odpowiedzi na to pytanie pewnie i oni sami nie znają, tyle że oni mają to głęboko gdzieś a u nas w główkach zostaje pytanie "dlaczego?". Ważne jest aby nie obwiniać siebie! To nie my jesteśmy winne! Kiedyś ktoś nas doceni 🙂 wierzę w to i czekam 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na zwolnieniu od samego poczatku i pewnie juz tak zostanie do porodu.ojejku a to dopiero ok 24lutego!strasznie dlugo sie wydaja ale pewnie przeleci! oby do nowego roku 🙂 ja sobie wlasnie kupilam detektor tetna plodu 🙂 juz sie nie moge doczekac az dojdzie 🙂










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MNIE TEZ ZAB BOLI OSTATNIO I CHYBA MUSZE SIE WYBRAC DO DENTYSTY I W DODATKU JESTEM PRZEZIEBIONA MAM STRASZNY KASZEL ALE BRAK GORACZKI NA SZCZESCIE CZYLI GRYPA RACZEJ NIE. NARAZIE BIORE ZWYKŁY SYROP HOMEOPATYCZNY TAK MI ZALECIŁ FARMACEUTA II TROCHE MAŁO POMAGA,NNE LEKI Z KONSULTACJA MOJEGO LEKARZA ALE ON JEST NA URLOPIE I WRACA PO WEEKENDZIE. BOJE SIE TROSZKE O MALENSTWO CZY KASZEL MOZE MU ZASZKODZIĆ??
JA TEZ OSTATNIO BYŁAM U FRYZKA I POFARBOWAŁAM SOBIE W KONCU MOJE OBRZYDLIWE WŁOSKI NA BORDO WYGLADAJA SUPEREK 🙂) MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaszel nie powinien zaszkodzic dzidzi, tak mis sie wydaje , najwyrzej troszke dzidzie wytrzęsie 🙂
ja tylko obcielam włoski ale dosc sporo,bo są starsznie zniszczone, jesli chodzi o dentyste to nie ma co zwlekac, ja juz mam z glowy i wszystkie mam zdrowe,wracaj szybko do zdrówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...