Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

aaaaa iwokiej to ja też tak podnoszę , tzn nawet nie podnoszę tylko chwytam za rączki i tak delikatnie ciągnę , ale nie podnoszę jej a ona zamiast głowę podnosić to dupkę podnosi hihiih.

Anitek specjalny w sensie zamykany osobno na pieluszki ale to zwykłe pudełko hihih 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no nieźle cruella 😁
moja to rączki do siebie przyciąga i tylko czeka aż ją uniosę, a i my sie przygotowujemy do tego tak by ona wiedziała, ze będziemy to robili, biore ją za raczki i mówię ze ciągniemy do góry i tak cały czas i wtedy się pręży i już wie, ma radochę jak sie jej udaje, czasem jak mówię żeby dała rączki to już wyciąga do mnie, może już rozumie, jeśli ciągle zaczynamy tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wlasnie wrocilismy Maly wykapany wlasnie zjada swoja porcje na dobranoc 🙂
Iwiokej no chyba ze tak hehe 😉 ja tam lapie go za raczki ale jak sie nie podrywa to nic nie robie on wogole tego naczyniaka ma akurat w tym miejscu 😞 i nie mam nawet jak zlapac 😞
bedziemy w poniedzialek u lekarza to znow bedzie robic pomiary i jak sie bedzie powiekszal to bedzie musial miec go usunietego.
martwie sie troszke ze peknie w nocy 😞 a ja tez mialam kilka lat temu na udzie to z tego sie krew leje doslownie 😞
no ale zobaczymy co powiem lekarz w poniedzialek 🙂
Cruella mowisz ze kosz hehe 😉 no tutaj taki specjalny idzie kupic co wrzucasz i jakos zakrecasz i taka tuba w srodku je jakos tam uklada ze zapach wogole sie nie wydobywa ale wklad starcza na pare dnia kosztuje cos ponad 10e wiec z lekka przesada 😉
Cruella ktos Tobie oklaski caly czas zabiera czyzby dzieci jeszcze sie bawily? Hmmm 😮
ja wylaczylam i mam spokoj 😜 ani dawac ani zabierac sprawiedliwie 🙂
No to ja juz sie zegnam na dzisiaj z Wami 🙂
ide robic kolacyjke i robimy drinki i zasiadamy 🙂
Do spisanka jutro 🙂
Milych wieczorow i spokojnych nocy 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek co macie za naczyniaka ?

Z koszem to wiem tu też takie są i ze specjalnymi wkładami, my wymyśliliśmy z jej pudełka dostała od babci na zabawki a póki co przecież się nie bawi hihihi a z przykrywką 😁 😁 😁 😁

Co do oklasków tak ciągle ktoś mi zabiera, szczerze powiem że mnie to bawi hihhi.
Mam koleżankę cały czas mi dodaje, to już jej taka ambicja, ostatnio wstała rano żeby wyprzedzić ale nic z tego. Choć dziś już miałam 78 widzę że ubywa. No cóż pożalę się na Krakowie hihihi.

Anitek gdzieś czytałam artykuł o szkodliwym działaniu centrów handlowych an dzieci ale nie pamiętam gdzie ani też argumentów, ale tak sobie przypomniałam bo Ty jeździsz z Olafkiem 🙂
Ja byłam dwa albo trzy razy, raz tylko sama, ale się bałam ale nawet dała mi kupić dwie pary spodni hiihih.

My też winko popijamy, czuję że będę dziś brana pod uwagę bo mąż za mną chodzi cały dzień 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 🙂

Nie zaglądałyśmy wczoraj bo przestawiałyśmy meble w kuchni w pokoju aby więcej miejsca było, pozbyłyśmy się też jednej komody ;-) teraz to normalnie tańczyć można hehe
A no i mała spała pierwszy raz w łóżeczku tej nocy ;-))))) oczywiście jedna pobudka na karmienie była ale ogólnie przespała tam całą noc sama, w koncu nie bałam się że ją kołdrą przygniotę.
Dziś jest jakaś marudna, właśnie babcia z nią walczy. Płacze strasznie ehhh
Idę ją też trochę ponoszę może się uspokoi

Klaudia pokoik piękny ;-)))) Super Ci się udało przyozdobić tą ścianę ;-))))
Cruella i co mąż wychodził coś ???? ;-))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już wiem, tak tak wychodził.
Byłą wspólna kąpieli, winko oraz pokój cały w świecach,milusio 🙂
Nie wiem jak u Was ale u nas jest coraz lepiej, już prawie wraca do czasu z przed porodu 🙂
Takie wieczory aż miło wspominać hihiih, zwłaszcza że przy dziecku małym to różnie bywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella no to romantyczny wieczór miałaś ;-))) Super! Najbardziej zazdroszczę tego winka ;-)))

Ja zaraz musze odkurzyć po wczorajszym przestawianiu mebli bo wczoraj juz czasu nie było i do biedrony po pampersy muszę iść ooo jaaa jak mi się nie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cmonka a nawet troszkę w kieliszku winka nie możesz?? ja jak karmiłam Amelię to pamiętam że się napiłam 🙂
Po za tym przyjadę w przyszłym roku na dwa miesiące, dziewczyno nadrobimy wszytko hihiih 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella hehehe już się nie mogę doczekać 🙂 🙂 🙂 🙂
co do winka to Nadinka taka kolkowa, że boję się próbować. 😞

lecę sprzątać buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂
Cruella zaskoczylas mnie tym CH ze nie wolno z dzieckiem 🤨 moze chodzi ze za duzo ludzi ? i wiadomo zarazki?
tylko ze ja niestety nie mam wyjscia 😞 Meza nie ma czasem pare dni i wiadomo mleko czy cos musze kupic a tesco jest w centrum handlowym a tutaj nie ma kompletnie zadnego malego sklepu w poblizu.
U Nas nocka super Maly wstal o 4tej oblalil butle i spal do 8smej a teraz spi z Mezem 😁
Tzn Mariusz sie nim zajmowal dzis ja spalam jak zabita 😉
no i Maz tez wczoraj wychodzil sobie noc 😁 😉 hahaha
Musze sie Wam pozalic 😞 Mariusz wczoraj powiedzial mi ze jego Mama owszem Olafka i jego chce calym sercem ale mnie nie chce widziec juz wogole!!!i ze ma zadzwonic do niej to pogadaja...i co Mariusz na to? powiedzial ze nie chce ani do niej pisac ani z nia rozmawiac i ze albo nasza Trojka albo wcale...oczywiscie do niej sie juz nie odezwal i nie odezwie!!!
no co za krowa jedna 😠 😠 😠
Jak mozna taka przykrosc robic wlasnemu dziecku??? cale zycie jej nie bylo i teraz mamuske udaje? niech mi nie wchodzi w droge lepiej...
boli ja ta ze ja przejrzalam i tu jest problem!!!
Boze jak ja sie ciesze ze Mariusz jest za mna!!!!!!!!!!!!!!!
bo ile jest takich malzenstw gdzie tesciowe rozwalaja wszystko 😠 😠 😠
CandyMonka focie zrob jak przemeblowalas 😜
Co do picia to ja wczoraj zaszalalam bo wypilam piwko chinskie,kieliszek winka porto pozniej Fat Froga (pilyscie kiedys? pyszny 🙂 mozna kupic gotowego albo zrobic mieszac smirnof ice,bacardi breezer pomaranczowy i blue wkd. 🙂
i na koncu jeszcze Corone wypilam 😜
no i co? wcale nie bylam pijana 😜 ja nie wiem jak to sie dzieje... oczywiscie Maz napil sie ze mna tylko jedno piwko i kieliszek winka no bo Malym sie opiekowal wiec wiadomo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka napisał(a):
Cruella no to romantyczny wieczór miałaś ;-))) Super! Najbardziej zazdroszczę tego winka ;-)))


Hahaha rozwalilas mnie 😜 nie sexu tylko winka 😜
wczoraj wspomnialam Mariuszowi na temat plastyki pochwy ale mial mine 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
choc dodal ze co z drugim dzieckiem 😜 bo przeciez nie ma sensu robic nic jak bede jeszcze miala rodzic dziecko...
i tu jest problem dziecko chce bardzo ale rodzic nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że weekend na brzuszku był sexualny hihihi.
Co do CH to chyba tak o zarazki chodziło ale nie pamiętam dokładnie hihihi. Ja też robię zakupy w Tesco, to mój ulubiony sklep, choć wyposażenie naszych tesco pewnie ubogie w porównaniu z Twoim 🙂

Anitek a o co chodzi z teściową?? Czemu Ciebie nie akceptuje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy wlasnie auta 🙂
bo Wam powiem ze to troszke niewygodne poza tym kosztuje duzo a i tak stoi w garazu bo Mariusz ma firmowe a ja tyle co podjade gdzies ....tylko czasem jak do Dublina pojade no ale ile tez najezdze sie tam.
Szukamy czegos w combi zeby wozek bez problemu zapakowac 🙂
ma ktoras z Was combi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu tesco jest jednym z najwiekszych marketow i wybor maja naprawde super 🙂
a z tesciowa ojjj dluga historia ale juz pisze... w skrocie ale pisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie :
Jego rodzice nie sa razem od ponad 25lat. Opieka nad dziecmi mial Tata bo ona pila...
i nagle sie obudzila Mamuska...
bylismy u niej wszystko extra choc to kobieta ktora ustawila by nam nawet do jakiego sklepu na zakupy mamy isc i co jesc...
wszystko super bylo ogolnie.
Pozniej pojechalismy nastepnym razem i powiedzielismy o ciazy (7tydzien) ale ze narazie slub odkladamy na ok 2012. I okej.
Pozniej po powrocie do Irlandii z wakacji stwierdzilismy ze chcemy chociaz cywilny bo wiadomo jak sie cos stanie itd.
no i Mariusz poprosil ja o zalatwienie skroconego aktu urodzenia bo byl potrzebny a slub bralismy w IRL.
no i spoko...
po paru dniach ja dzwonie do niej pytac o akt a ona wyjechala z textem ze aktu nie moze wybrac bo sa jakies zastrzezenia do wydania aktu.
i ze na pewno Mariusza Tata cos namieszal na zlosc (bo Mariusz do Taty sie nie oddzywal od 6lat)
Wiec ja nie czekajac zlapalam za telefon i dzwonie do szwagra Mamy ktora pracowala w urzedzie stanu cywilnego.
cdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu niespodzianka kobieta mi mowi
Anitko 40lat pracowalam w USC i nigdy nie slyszalam o zastrzezeniu do wydania aktu nie ma czegso takiego i prawnie jesli dziecko ma 18lat moze wybrac lub rodzic taki akt bez problemu.
No i tu mi sie pojawil znak zapytania co jest grane.
Nie czekajac dlugo zadzwonilam do USC w Warszawie skad jest moj Mariusz i porozmawialam z Panem ktory powiedzial ze akt Mariusza jest w bazie wystarczy tylko przyjsc zaplacic i na poczekaniu oni go wydrukuja 🙂
no wiec dzwonie do Tesciowej i co? niespodzianka ona juz telefonu nie odbrala...
u sobie mysle co jest grane...
Pozniej po paru godz do Mariusza napisala ze ona ma znajomego ktory wszedl w baze i wyczysc te zastrzezenia i ze ona to zalatwila i odbierze....
Napisala pozniej ze odebrala i wysyla...
no to ja znow dzwonie do Pana z USC w Wawce i pytam a on ze akt jest w bazie nikt go nie odbebral i nie placil za niego...
no wiec mowie Mariuszowi a on w szoku...
i pozniej ona sciemniala ze odebrala akt ale na inne imie i nazwisko ze podobne itd. i takie sciemy.
Na koncu zalatwilismy ten akt itd data slubu ustalona ona miala byc i nagle pisze smsa o tresci nie kupuj biletow nie przylece...i tak przez ponad pol roku cisza. Jak sie Olaf urodzil smsa z gratulacjami wyslala no i teraz w maju jej fotki wyslalismy i tak napisala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u nas tez wczorajszy dzien spoko, zamówilismy w kosciele termin chrztu 11 lipca,potem poszlismy z mała na grilla do kumpla, mała spała na powietrzu od 17.30 do 21.30 potem kapiel, cyc i spac znowu,o 4.30 szybki cyc do 8 -cyc, potem sen jeszcze d0 10.15 WOW poprostu sie wyspalismy.

Dzis troche pochmurno,ale nie pada, idxiemy na krótki spacer niedlugo.
generalnie leci weekend jakos, tesciowie pojechali ustalac menu na wesele-strasznie sie zaangazowali.
Za tydzien komunia mojego brata, jakos mi sie nie chce 😞
Julka zlosci sie na brzuszku,ale co jakis czas ją kłade a to na macie, na łózku, albo u siebie na klacie, za bardzo nie chce sie raczkami podpierac, tylko macha nimi w górze.
Noi znowu pupa odparzona, juz nic nie pomaga, myslalam ze przeszlo jej juz to odoarzanie, a tu znowu 😞 chyba zmienie pampersy bo to niemozliwe ze ciągle cos sie dzieje, a dbam o tą pupkę szczegolnie wiec na pewno nie z zaniedbania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
weekend nam mija przesympatycznie, leniwie i rodzinnie 🙂)
Victor ,,gada" jak nakrecony 🙂), malo spi, duzo je...czyli wszystko ok.
A dzisiaj w dk jest dzien matki [color=blue][/color]i oto jaki prezent zrobil mi moj syn :
[URL=http://www.fotoo.pl/][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/92432da1.jpg[/IMG][/URL]

pieknie sie podniosl i trzymal tak sie cieszac... a ja plakalam 😉 🙃 a pozniej zrobil fik i przewrocil sie na plecki! najpiekniejszy prezent!!! oczywiscie z wysilku az sie spierdzial itd. ale... 🙂))

Dodi, widze przygotowania do slubu pelna para!! super! 🙂
anitek tesciowa pogon na drzewo!! ale wiem jak moze byc przykro. Grunt, ze Mariusz potrafi sie ustosunkowac do tej chorej sytuacji. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek ja czekam na zakończenie 🙂
Jai ho ale piękny uśmiech, moja niestety tak bardzo nie lubi być na brzuszku że nie ma szansy na taki uśmiech, ale prezent najpiękniejszy 🙂
Będziesz dwa razy dzień mamy obchodzić ?? super 🙂

Dodi współczuje z tą pupą , może ona to ma na tle alergicznym??
Czy jak Ci Julcia pośpi tak w dzień to nie ma problemów w nocy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!! 🙂
Jai Ho no to prezent przesuper!!! 😁 Ale slodko sie smieje a jaki silny!!!!dzielny chlopak!!!
Anitek no to masz problem z tesciowa ale olej to!! 😉 Byle daleko od was. 😜
U nas dzis tez dzien matki ale moj maluch z tej okazji przesypia znow wiekszosc dnia!!! 😮
Budzi sie zeby zjesc i puscic pare bakow 🙃 Az sie boje nocy 🥴
Pogoda super ale i tak nic sie nie chce 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...