Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

A to z plazy wczoraj 🙂
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/b1e11abf.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/4d5093dc.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/86769df9.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/95e48451.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/00a7b47d.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ojj anitek współczuje ci ostatni raz byłam poparzona w wakacje i smarowałam sie smietana fuuuj nic nie daje tylko smierdzi niesamowicie. ja tylko chodze na so;larium i jest ok. ale nie powiem ze z checia rozłozyłabym lezaczek na srodku plazy i siepoopalała mmm.
moja siorka czuje sie dobrze ale wyobrazcie sobie w ten sam dziern co urodziła wypuscili ja do domu!! mała dalej w klinice zbadali i jest ponoc ok tylko patrza jeszcze czy nie ma zapalenia płuc,,, siorka musi spuszczac mleko i zawozic do szpitala... wspolczuje jej bo te pierwsze chwile w szpitalu z malenstwem sa wspaniałe a nie wiem czemu ja wygonili do domu i w dodatku maała pewnie płacze za bliskoscia mamy... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek hehe super foty Olafka! Piekne ma oczka duże ;-))
A Ci rodzice rzeczywiście zero wyobraźni!!
A te fotki w wózku to gondola czy spacerówka?

Darusia...wypuścili ją do domu?? SZOK.. powinni przecież ją tez obserwować przez jakiś czas!

Ja nadal przed kompem, mała śpi na kolanach. Tak mi się w głowie kręci, że nie mam siły na nic 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej

Martuś u mnie wał trzyma narazie, ale podobno jest rozmiekczony, ja mieszkam 300 m od wisły , MASAKRA 😞
ja dzis od rana na nogach, na 8 u entysty byłam, okazalo sie ze to comyslalam ze jakas dziurka to poprostu kamien sie nazbierał, ide go usunac ale po wypłacie, więc zęby zdrowe.

Julka używa od soboty pampersów nr 4.
Generalnie pada mi monitor od lapttopa, miga i ma rózne kolory , wiec jak mnie nie beedzie to znaczy ze padł na dobre.
Julka marudzi juz od piatku 😞
Znowu koło w wózku zepsute, takie cholera naprawianie po łebku nic nie da , trzeba porzadnie skleic, wiec na spacer dzis nie pojde znowu 😞
dzis usg brzuszka na 18.30 pewnie refluks sie potwierdzi bo Julka co zje to uleje , i ciagle jest przez to głodna, przebieram ja 5 -6 razy dziennie i non stoppielucha pod brodą.
A ja sie zapisałam na fitness bede chodzila we wtorki i czwartki, pol godziny skakania i pol godziny brzuch-uda-pupa .
milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Candy dziekujemy 🙂 jedna reka pisze bo cyc pije wlasnie 😉
to jest gondolo-spacerowka 🙂 tak to wlasnie wyglada 🙂
sciagnieta ze stelaza i polozona na kocyk chcialam zeby Maly byl zakryty dobrze plus parasol no i mialam go na oku 😉
Darusia ja bym do domu nie poszla na Twojej siory miejscu!!! ma prawo zostac w szpitalu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi
A masz takie sliniaczki one sa z materialu a od drugiej strony jest folia? zakladaj Julci taki to ochronisz ubranka i nie bedziesz musiala jej tak przebierac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem jak ona sie wczorajczuła bo do mnie dzwoniła mama i mi to powiedziała.. moe była na siłach ale to jest jednak ryzyko w domu moze sie zdarzyc jakis krwotok albo coś....
w ogole ona miała dziwny poród nie spotkałam sie jeszcze z taka sytuacja. dostała skurczy o o 2 w nocy i o 4 jechała juz do szpitala bo miała co 3 min. miała 5 cm rozwarcia i regularne skurcze. połozne w szpitalu zapytały sie czy nie chce rodzic w wodzie i sie zgodziła. ona weszła do wanny i skurcze sie skonczyły. wiec kazali jej wyjsc z wanny i dali jej kroplówke na wywołanie i jakos znow sie zaczeły skurcze porod zaczał dsie jakos przed 8 miała skurcze parte urodziła główke dziecka i skonczyły sie skurcze kumacie to.... lezała chyba z ta głowka na wierzchu z 4 min... i przyszedł jakis mały skurcz ale wy[parła dziecko całe szczescie. lekarze i połozne patrzyły sie na siebie bo nier wiedzili co maja robić. szok. mi by chyba serce garłem wyskoczyło!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sie czasem dzieje... juz chyba kilka dziewczyn tu tak mialo ze skurcze ustawaly. ale zeby z glowka na wierzchu???? boze!!! powinny wyciagnac to dziecko bo moglo dojsc do niedotlenienia.... moze wlasnie od tego problemy z oddychaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia o matko taki poród a oni ją do domu puszczają,,kurde co za typy a jakby jej się coś stało. Dobrzy są!!

Co do ulewania to moja też ulewa ciągle ;/ mam 10 śliniaczków i te 10 w dzień idzie, wieczorem je piorę i następnego dnia mogę znowu użyć ;-))) choc zminiam jej w sumie częściej niż 10 razy bo niektóre mniej ulane odkładam do przyschnięcia i zakładam jeszcze raz tego samego dnia ;-))

A dziewczyny mam pytanko.
5 czerwca moja kumpela ma ślub, to jest kuzynka mojego ex. Dostałam zaproszenie na ceremonię w Kościele ale tam nie pójdę bo nie chce spotkać mojego byłego jak i jego rodziny. Chcę do niej podejść z prezentem tylko właśnie niem wiem czy wcześniej czy po ślubie?? I co mam kupić, bo kwiaty to za mało/ Jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia w Holandii tez wychodza do domu 8godz po porodzie dla mnie to jest conajmniej nienormalne!!!
CandyMonka troche dziwne ze zaprasza Cie kuzynka ex.... Hmmm moze ex chce Cie spotkac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek no wlasnie nie mam tych slinaczków, ale kupie moze jutro,wiem ze u nas w Carrafourze sa za grosze po 3 sztuki pakowane. Dobry pomysł.

Darusia porod faktycznie dziwny, ale Ci lekarze tez jacys porąbani, jak główka na wierzvhu to juz powinni pomóc wyjsc dzidzi, najgorzej przeciez główke urodzic jest.

Julka kima u mnie na kolanach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek dla mnie to dziwne jest ze tak szybko wyszła bo to bardzo dobry szpital jest . z pierwsza córeczką siedziała w tym szpitalu 3 dni a mała i ona były zdrowe z tym ze rodziła prawie 30 godzin... moze to zalezy od tego iletrwał poród? z pierwszym dzieckiem bardzo go sobie zachwalała kazda kobieta lezy sobie w swoim pokoju. łozko normalnie jak w sypialni takie duze mozliwosc nocowania męża i takie tam a teraz nie wiem co im odjeb.. moze nie mieli miejsc?;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia Matka karmiaca ma pierwszenstwo i powinna sie nie zgodzic na wyjscie!!!
Dodi kup te sliniaki ja takie tez mam i sa super 🙂
Candy jesli nie idziesz na slub mysle ze kwiaty i karta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki to będzie karta i kwiaty ;-))
A kuzynka zaprasza mnie bo 3mamy się razem, ona ma córcie straszą miesiąc od Nadii i mieszkamy blisko siebie ;-)

ok lece się ogranąc ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilismy z urzedu miasta, Igor nadzwyczaj grzecznie sie zachowywał 🙂 w piatek jak bylismy odstawil cyrk i szybko rwałam do domku 🙂

Wsadzilam Igorowi czopek i czekam za kupka 🙂

Monka kartka i kwiaty, i mysle ze po slubie, bo przed jest duzo latania 🙂

Hehe Anitek dobrze ujelas temat z uszami 😜 ze byc moze to kolejny skok wzrostu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u Nas pogoda sie zrąbała 😞 Zaczeło kropić i słońce zaszło. Ale My juz po zakupach 🙂 Mały się buja bo jeszcze może - waga 9 kg jeszcze nie przekroczona wiec luzik 😁 Chuśtawka daje rade 🙂
Obiad mam od wczoraj wiec dzisiaj troszkę luzu 🙂 Burdel w domu nie mały ale nie chce mi sie sprzątać.

Eh Anita Olafi śliczny 🙂 i jaką czuprynkę ma 😁 Boski !
Moj taki łysol 😁

Martuś gratulacje dla Igorka 🙂 Wysportowany chłopak 🙂 Moj chyba ma za ciężką dupsię 😁

lece pranie zdjąć bo pada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...