Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No Olaf 10dni starszy no ale dostal predzej kaszke i wszystko bylo okej wiec mysle ze Amelce rowniez nic nie bedzie. Zreszta tak jak pisalas kiedys Matka zna dziecko najlepiej i wie co dobre 🙂
trzymam kciukasy za marchewke i mega kupke po niej 🤪
Stare ale jare to fakt 😎
Cruella mam pyt 😜 bo tak sie zastanawialam czy imie Amelki wynika z tego ze Jest Agnieszka Andrzej Adrian no i Amelka 😁
wszyscy na A 😁
A.A.A.A Machowscy 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no rozwalacie mnie tekstami w dupe ptaki łapać albo dragi łamać, nie mam pytań 🤪 🤪 🤪

Anitek strzał w 10 , imię wybierał Adrian u musiało być na A bo my wszyscy na A a ja chciałam Zosie no ale nie na A heheheh.
Chłopiec miał być Antoś 🙂 też pomysł Adriana

a dokładnie tak się podpisujemy na kartkach Świątecznych hehehe.
A mamy też wspólny email więc jak piszemy do kogoś to podpisujemy się zwykle A. M heheheh niech sobie dochodzą które A napisało 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Dziadek luzak na maxa 😁

JaiHo mam pyt :P bo Ty masz swoj zaklad fryzjerski nie?
bo mam taka odzywke
Clairol Nice'n Easy ColorSeal Gloss do blond i to jest na 3razy miedzy farbowaniami i wlasnie nie jest napisane czy nakladac na swiezo umyte wlosy i mokre czy na suche.... pozniej trzeba splukac ciepla woda to napisali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi
Monka Moze jeszcze nie dostaniesz, karmisz cycochem więc moze jeszcze nie czas, u mnie jakos na okres sie nie zapowiada,a jak tam pomysł z przestawianiem Nadii na butelkę ??
Bo ja mysle ze jakos niedlugo chcialabym jakos powoli Julce próbowac dawac butelkę, juz troche mam dosc tej diety, a Ty pewnie mnie rozumiesz hhe

Odwlekam tą butlę jak mogę, lubię w sumie karmić ;-) Dieta rzeczywiście męcząca bardzo, czasami mam chwile zwątpienia ale za każdym razem gdy słyszę, że schudłam bardzo to nabieram siły ;-))))
A co do zdjęcia z NK to wczoraj sukienka znaleziona i ubrana była ;-) fotka na NK jest z przez kilku dni ;-)


Ja nie wiem czy to może zbliżone roczniki naszych dziadziów czy co ale mój lubi mówić "wygląda jak pół dupy zza krzaka'' ;-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czyli od dawien dawna swiat sie kreci wokol dupy 🙂))

anitek, cholera, nie znam tych kosmetykow, ale najkorzystniej bedzie jak polozysz odzywke na umyte , osuszone recznikiem wlosy, jak masz bardzo zniszczone, to zawin wlosy z odyzywka w turban z recznika i podgrzej lekko suszarka. potrzymaj w cieple jakis kwadrans ( taka domowa mini sauna na wlosy).

moje dziecko nauczylo sie, za wystarczy jak zakaszle to ja jestem i teraz udaje, ze kasze, bo widze, ze wymusza i tak mnie wola 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo to taki odswiezacz koloru miedzy farbowaniami.
cholerka ze tez nie napisali na opakowaniu 😠
dziekuje za rady 🙂
Candy a to trzeba sie starac o to? tu sie jest rezydentem po roku czasu automatycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek;
Candy a to trzeba sie starac o to? tu sie jest rezydentem po roku czasu automatycznie.

trzeba im wysyłać jakieś papiery i czeka się na nią do 6msc ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella Ty wariatko 🙂 żeś mi całą ksiązke kucharską napisała, łap wirtualnego oklaska 🙂
dziekuje kochana ,dziekuje 🙂
ja w te 1,5 godz co mnie ue bylo, ogarnelam chate, zostalo jeszcze odkurzanie i podlogi i gotowanie, spacer z małą na zakupy i ćwieczenia .

Jai-Ho katar przechodzi, chociaz wczoraj ubrałam małą w sam kaftanik bo bylo 20 stopni, i lekki kocyk miala do polowy i am wrazenie ze cos znowu dzis gorzej ,ale przegrzewac dziecka nie mozna.

Ja tez Julce nie czyszcze tego wosku, tylko to co ewentualnie wystaje to przetrę.

CMonka ja tez lubie karmic, fajnie by bylo gdybym jeszcze mogla wszystko jesc , to bym sie nie wachała i karmila nawet do roku chyba 🙂

mała spi i spi, dała mi troszke luzu rano, co se obudzila to znowu kimnela, ale teraz ja budze na cyca i ruszamy na zakupy.

Cruella na pewno zrobie jajka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
mały kima w leżaczku, muszę wykorzystać czas i się ogarnąć.
Wczoraj wypiłam lampkę wina i miałam wyrzuty, że nie mogę Małego cycem w nocy nakarmić 😞

Dodi masz przepis na jajka faszerowane (naprawdę super szybko)
8 jaj
pęczek naci pietruszki
5 plastrów szynki
majonez, sól, pieprz

Jajka ugotować na twardo, przeciąć na pół, żółtko wydłubać do miski. Do żółtka dodać drobno pokrojoną pietruszkę i szynkę, wymieszać z majonezem posolić i popieprzyć do smaku. Następnie nadziać tym farszem jajka 🙂

Anitek prawda, że te cholerne aventy ciekną. A ja myślałam, że źle zakręcam 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi z szybkich przystawek jeszcze mam przepis na taką sałąteczkę
Słoik selera konserwowanego
25 dag szynki
25 dag sera żółtego
majonez
Pokroić wszystko w kostkę i wymieszać z majonezem i gotowe. A naprawdę smaczne 🙂

Idę prostować włosy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus masz linki z fotkami jak je zakrecac... choc u mnie niestety nie zawsze sie sprawdzalo bo trzeba jeszcze wziasc pod uwage sile z jaka sie zakreca butelke bo przeciez smoczek sie wtedy przesuwa.
http://mecrunchy.blogspot.com/2008/01/solution-to-avent-bottle-leak.html
http://www.ehow.com/how_4560480_prevent-avent-bottles-leaking.html

powieksz sobie tylko fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też idziemy jutro na roczek i czekam na kuriera bo ma dziś przywieźć prezent oraz łóżeczko turystyczne 🙂 już się ie mogę doczekać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella a co kupilas 😜
bo ja laptopa do zabawy hehe 😜 takie bylo zyczenie 😉
a lozeczka wlasnie ogladam 🙂
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/4f5460c9.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/e77505b3.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/583fd8e5.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/b14d4548.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...