Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

O babcia własnie zadzw, że zaraz przyjedzie z dziadkiem ;-)) idę poszukam jednak jakiejś sukieneczki na przyjęcie gości;-)))

Do wieczorka! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka popołudniowo
u nas nuda straszna zaraz spadam naleśniki robić bo mi sie tak chce od tygodnia i nie moge sie zeb rać a dzis zrobiłam odpoczynek i nie robiłam obiadku tylko Mariusza nakarmiłam bigosem ahh ja niedobra kobieta 😁
tak w ogole mam pytanko do karmiacych piersia mamusiek.. Jak z wasze dieta? jecie juz wiecej czy dalej sie ograniczacie? bo ja jem wszystko oprocz mleka i fasoli aha no i oczywiscie czekolady mlecznej bo Sarcia ma uczulenie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wlasnie wrocilismy ze spacerku pogoda extra!!!!!!!!!!!!!!
slonko ja w krotkich spodenkach i koszulka na ramiazkach a co pokazalam swoja bladz 😁 mialam wrazenie ze swiece z daleka 😁 🤪
Zaraz zabieram sie za obiadek 😉
Dodi Julcia ale modnisia no no no 😁 i ten jezyk hahaha 😁
Candy ale Nadia ma tam krolestwo az dziw bierze ze spac nie chciala predzej 😉
Darusia ja nie uwazam zeby dziecku stalo sie cos bo dalam 4lyzeczki warzywka 🙂
to ze dziecko skonczy 4miesiace jeszcze nie oznacza ze moze dostac wszystko co od 4tego miesiaca 🙂 kazda Mama zna swoje dziecko i wie kiedy jest gotowe na takie rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
U nas dzisiaj też słoneczko świeci i cieplutko na dworze, więc zaliczyłyśmy spacerek, po którym Milenka spała ponad 3 godz. 🙂
Kolega namawia nas żebyśmy kupili dom naprzeciwko niego, bo jest akurat do sprzedania w atrakcyjnej cenie i trochę się napaliliśmy, ale jak pomyślę, że mam sprzedać swoje mieszkanko to troszkę mi szkoda i wygodni troche jesteśmy, bo taki domek trzeba będzie jakoś samemu ogrzewać, ale korci mnie 60 arowy ogródek 🙂 Narazie mamy czas na zastanowienie, bo sprzedawać bedą dopiero na jesień, więc troszkę czasu na za i przeciw będzie 😉
Darusia ja karmię piersią i też jem wszysko, oprócz grochu, fasoli, kapusty, chociaż jak trochę w sałatce się znajdzie to zjem 😉
Monka, a jak materiał tej moskitiery nie jest bardzo gniecący? Bo ja też się czaję na pościel z moskitierą, ale właśnie obawiam się żeby ten materiał zabardzo się nie gniótł, bo prasując napewno ją spalę 😜 Kupowałaś może na allegro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Meza jeszcze nie ma mial pracowac do 6stej a tu cisza...
Maly zjadl i teraz bawi sie z kumplami w kolysce 😉
Sibi mi tez szkoda tych wszystkich ludzi i zwierzat 😞
taka tragedia znow 😞 i pomyslec ze pewnie 3/4 z tych ludzi jak nie wiecej nie ma wogole ubezpieczenia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mona ja tez mam moskitiere i jej nie prasowalam z tego co pamietam , mam taką ( to raczej baldachim) ale bedzie zdawało egzamin na komary .
http://www.allegro.pl/item1037348150_mamo_tato_6_el_posciel_100x135_baldachim_szyfon.html

CMonka a co to za serial??

Darusia ,ja trzymam ostra diee cały czas, ostatnio troche kusze sie tylko na ciastka zbozowe i owsiane, lub wlasnej roboty, takto miesko pieczone lub gotowane, kasze, ryze, marchew, buraki, jabłka, banan czasem ,kisiel, biszkopty, pieczywo, wedlina drobiowa, dzemy to tyle co jem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyle ze prawda jest taka ludzie nigdy sie nie naucza i nawet po tej tragedi sie nie ubezpiecza


Dodi ja bym nie wytrzymala takiej diety!!! malo jej ale dziwacznie 😉 - podziwiam !! i lap oklask za taka dietuche 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi_W napisał(a):
bylam na wale, stoi policja, jest masakra, a ma sie podniesc jeszcze o 180 zm woda 😞 mówia ze ponoc wał nie pusci, ale kazą byc w pogotowiu w razie czego. 3 majcie kciuki za Dodi.

Wiem Dodi u nas juz w nocy wyłączają wodę i jutro też nie będzie;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dODI - trzymajcie się - będzie dobrze mieszkasz na 2gim piętrze więc luzzz
Cruella a jak tam u Ciebie? woda już opada?
Sibi a co z Twoim okiem bidulo??
Anitek to jak przylecieć z samoopalaczem? 😜 ja już zaczęłam smarowanie żeby w weekend "bladzią" nie świecić
CandyMonka ano skończyłam 3dychy dizsiaj 😞 i tak się składa że mój mąż też 😜 więc razem świętowaliśmy w ulubionej restauracji i później kawiarni 🙂 w tym czasie Młoda z babcią - mimo filtra 50 i parasolki spalona na mahoń!! 😞
aha CMonka byłaś u jakiegoś dupologa?? czy u internisty z d..ą? coś mądrego doradził?? bo ja chyba też muszę się wybrać ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aż się łzy do oczu cisną jak widzę te biedne zwierzęta 😞 Ludzie stracili całe majątki, straszna tragedia.
Dzięki Dodi w sumie nie wiem czy się różni baldachim od moskitiery dla mnie ten materiał wygląda tak samo 🙂
Trzymamy z Milenką kciuki za całą Waszą rodzinkę 😜 Napewno będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana WSZYSTKEIGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN
Na pocieszenie powiem Ci ze życie zaczyna się po 30tce i ja jestem tego najlepszym przykładem hehhe.
A na marginesie dziękuję za komplement 🙂

U nas woda opada, ale co z tego jak co chwile ulewy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem 🙂

Aaana [rcolor=]STO LAT[/color] w zdrowiu i radości!

A My dziś jak wyszliśmy z domku o 14stej tak wróciliśmy o 20stej. Byliśmy na spacerku a potem siedzieliśmy na naszym a'la ogródku 🙂 biegałam tylko co 2 godziny zrobić butlę 🙂
Mały ładnie już śpi, pewnie dlatego, że "odcycał" się przed spaniem za wszystkie czasy 😜

Dodi i jak z tą wodą??

Mona nie ma co ukrywać, wygoda w blokowiskach jest 🙂 Ale mieszkać w swoim domu to bajka 🙂 choć w Waszym przypadku zastanowiłabym się nad tymi 60arami, bo to cholernie dużo i nudzić się tam napewno nie będziecie 😉My jesteśmy w trakcie załatwiania pozwolenia na budowę 🙂 za 2miesiące chcemy kopać fundamenty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...