Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej
tak czytam co piszecie o wprowadzeniu pokarmów i staram się zapamiętać ale nie daję rady. Pewnie jak zaczniemy podawać wszystkie np. marchewki itd to temat powróci 🙂

a ja wqrwiona, pożarłam się z M., dobrze że pojechał do pracy i nie muszę Go oglądać! do wieczora mam nadzieję, że mi minie.

Iwiokej a jeszcze nie tak dawno pisałaś, że coraz rzadziej tu piszesz i zaglądasz, bo wypisujemy za dużo intymnych rzeczy, a ten kran przy dupie...jestem rozwalona tym tekstem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA nie widzialam jeszcze takiej miny u mojego dziecka!!!!!!!!!!!!!!!
taka skwaszona 🤪 🤪 🤪 ale do drugiej lyzeczki juz buzke otwieral i nawet sie usmiechal do mnie 🙂
no to ciekawa jaka kupka teraz bedzie 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dam znac na pewno 😜
choc po takiej ilosci powinno isc gladko 😉
Sibi Olaf od malego dostawal witaminy z lyzeczki i espumisan wiec jest nauczony do lyzeczki 🙂
u Nas upal!!! jest tak goraco ze szok!!! a ja z tym palcem dupa blada 😞 nigdzie nie wyjde dalej 😞 zaraz na balkon idziemy...
wlasnie w takie dni jak te chcialabym mieszkac w domu z ogrodem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/27878da7.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/740c0415.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/e3070a61.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe jaki umazany moja tak samo wyglada a tez zaraz bedzie sie opychac 😜

wlasnie dzwonil B. ze od jutra ma urlop bo zalane fabryki i nie maja dla kogo robic 😮
a dzis mu chirurg chciala dac jeszcze l4 ale on ze strachu przed zwolnieniem poszedl do pracy i przez to bedzie mial 2 dni mniej urlopu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W apartamencie niestety 😞 szukamy domu bo chcemy kupic ale tu cos znalezc to masakra 😞
uciekamy na balkon bo jest ponad 20stopni i slonko 🙂
poopalam sie troszke 😉
do pozniej ) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly spi na balkonie hehe 😉 biore jakas ksiazke i ide poczytac obok niego 🙂
Cruella no wynajmujemy i miesiecznie 800euro nas to kosztuje a rata kredytu ok 1000e wynosi wiec jaki sens jest placic obcemu tyle kasy jak mozemy placic za swoje...
a wrocic raczej nie wracamy do PL za 2lata chcemy sie starac o irlandzki paszport i mam nadzieje ze sie uda 🙂
Olaf dostal z racji tego ze urodzil sie tu i oboje bylismy tu 4lata w chwili narodzin dziecka wiec chociaz on bedzie mial; z gorki mam nadzieje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze z laptopem hehe 😉
jestem uzalezniona 😉
No lepiej lepiej tylko ze tutaj chata z 3-4sypialniami kosztuje 350tys euro i jak pomysle ze mam za takie cos wydac tyle kasy ojjjj 😞
bo te chaty to wszystko na szybko stawiane i wierz mi ten apartament w ktorym mieszkamy ma 2lata i juz sciany pekaja wszystko zrobione niby luksusowo aczkolwiek na odpierdziel...
mamy tanio bo wynajmujemy od Meza szefa bo inaczej to by nas to kosztowalo ok 1000e...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita myslalam ze ty mieszkasz w UK!
w sierpniu wybieramy sie na rocznice slubu do irlandi mieszkaja tam znajomi B. i nas zaprosili tyle ze narazie czekamy na promocje biletow

chcialam isc na spacer bo dosc ladna pogoda a Marcelina juz 3 raz od rana spi 🤔 ale jak wstanie to pojdziemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho napisał(a):
Dodi, raczej nie zbrzydlas jako tako, tylko jestes zmeczona, pewnie nie masz juz make up tak dopracowanego jak kiedys, fryzury ulozonej itp. i stad wrazenie, ze zrobilas sie brzydsza a wcale tak moze nie jest 🙂) Julka podrosnie, Ty sie ogarniesz i bedzie git! 🙂) a juz planujesz rodzenstwo dla cory? 🙂




he he dobre pytanie jak narzie dam sobie spokój z braciszkiem, moze za 3-4 lata ( ja jeszcze mam 24 🙂 wiec czas jeszcze jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...