Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej 🙂
No wreszcie się udało 🤪 Od kilku dni zaglądam tu systematycznie(bo pogoda mało spacerowa i jak Fifcio śpi to mam chwilkę)śledzę co piszecie ale sama nie mogłam się włączyć do dyskusji bo coś mi blokowało okno z wiadomością i nic nie mogłam naskrobać 🤢 Na szczęście się udało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również zażywałam Cilest ładnych parę lat i było ok.Nie przytyłam a i cera się poprawiła(tak piszą na ulotce i tak było).Teraz znowu mam zamiar zacząć zażywać.Piszę mam zamiar,bo miałam w minionym miesiącu zacząć ale coś mi się pomerdało i przypomniałam sobie o pierwszej pigułce w 3 dniu cyklu.Więc jestem mało dotykalska 😁 a do mojego mówię "bez gumki nie podchodź"!!!
Pomijając fakt,że kiedyś marzyłam aby mieć jedno dziecko i krótkim odstępie czasu następne 😉 Ale to chyba jeszcze nie ten czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie chyba padnę ze szczęścia,
Moje dziecko zaczęło dziś gaworzyć i trzymać sama grzechotkę, pięknie wystawia rączki aby ją chwycić, z różnym skutkiem oczywiście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to gratulacje dla Amelki 😁
Mój mały ostatnio nauczył się nowych sztuczek 😁-leżenia na boku i bierze coraz większy zamach nóżką-chyba szykuje się do obrotu oraz niesamowicie zadziera główkę jak do siedzenia,a że mu się nie udaje usiąś to po pewnym czasie się denerwuje
Gadać to gada od jakiegoś czasu a grzechotka póki co to go nie interesuje,bo kiedyś jak nią machnął koło ucha to tak się wystraszył,że jest do niej niechętnie nastawiony.
Za to uwielbia lwa-maskotkę która w każdej kończynie ma coś innego(szeleszczący motylek,gryzak,kwiatuszki i lusterko)-edukacyjna zabawka z Biedronki za jakieś 7zł 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski,
my dizsiaj b aktywnie - 1 godz na cmentarzu z młodą (jest blisko i ma równy chodnik więc co - dzieciak i tak nie widzi heheh) no ale poźniej wyrzuty sumienie że tak dzieciaka po cmentarzu wożę już któryś dzień z rzędu więc poszłam do lasu ... na 3 godz!!! marszobiegu!!! po górach i dołach moren czołowych ... wróciłam padnięta ale młoda niestety wręcz przeciwnie 😁 więc poszłam smażyć się na balkon a Domiś w cieniu ćwiczyła łapanie grzechotek 🙂 ale oczywiście było jej mało więc wietrzyłyśmy (już w domq) dupkę i oczywiście zalał mi kocyk... esz... no ale w końcu padła... na 15 min!! 🙃 My już w rampersie tak u nas ciepło dzisiaj!! 🙂 oki lecę bo się budzi - karmienie i jeszcze wizyta u pradziadków!! pozdr!

aha Dodi nie przejmuj się też mam wilgoć bo nowe budownictwo i Domiś jakoś żyje !! po prostu dużo wietrzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek już sama nie wiem czy to zastrzał, czy wrastający paznokieć, ale chyba wrastający paznomeć, bo boleć mocniej i ropieć zaczęło właśnie po mocnym wycięciu na okrągło tego boku paznokcia co ropieje.
Moją małą to już ciężko przebrać, nic nie może leżeć na przewijaku, ani wisieć w zasięgu ręki, bo Milenka tak się wygina i wyrywa, żeby coś ściągnąć, wszystko ją interesuje, strasznie wzrok ma rozbiegany i tylko szuka co tu nabroić 😉
Właśnie przywieźli materac i mam dylemat, czy dziecko powinno bezpośrednio leżeć na tej powierzchni gryczanej, czy kokosie, bo nie wiem którą stroną mam ułożyć ten materac? no głupia ja ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wystawiłam małą na balkon zamiast spaceru z powodu zepsutego wózka, wyglada jak smerf hi hi
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/cac81772.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/8bd40eb8.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja dziś zwariuje moja Amelia ma chyba skok rozwojowy, przed chwilą już nie wytrzymałam i popłakałam się ze wzruszenia, słuchajcie ona pierwszy raz śmiała się do Adriana na głos, tak jak na tych reklamach te dzieciaczki hihhiih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella zazdroszczę - ten śmiech musi łapać za serce.. 🙂
mona mieszkam w gdyni nad morzem 🙂 na balkonie miałam dziś 28st 🙂 qurcze młoda była zawsze w cieniu więc jej nie posmarowałam filtrem a teraz ma wokół ust biały ślad po smoczku 🤢 a poliki brązowe!! nie wiedziałam że w cieniu tez można się opalić 😮
Dodi Julka śmiechowo wygląda w tej czapeczce!! hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Dodi stroisz ta swoja Juleczke pieknie a ona do tego jest taka ladna 🙂)
cruella brawo dla Ameliuszka za postepy i w dodatku takie radosne 🙂) a Adrianek chyba tez w 7 niebie, ze sie do niego tak chichrala ( ja tez wyje jak Victorowi cos wyjdzie nowego 🙂) )
co do opalania, to wlasnie tez nie posmarowalam malego, bo jak zobaczylam slonce to ja na szybko w galoty jakies, maly jeszcze w pizamie i jazda 🙂) no i myslalam, ze jak w budzie to go nie zlapie a zlapalo troche, za to ja wygladam jak Pocahontas ☺️ 🤢 teraz to juz z mega czerwonym nosem. 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella gratuluje 🙂 niesamowite chwile 🙂 sama wiem po sobie hehe 🙂 az lzy leca 😉
co do Olafka paznokci to ma obcinane 2razy w tygodniu i sa krotkie 🙂 ech to pewnie jakas jego zajawka 😉
A tu link jak rozmawial ze mna 30min temu hehe 😁
http://anitek85.wrzuta.pl/film/9fJyoZG0U0I/gadula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella brawa dla Amelci 🙂 Ja też aż się popłakałam jak Milenka pierwszy raz się do mnie śmiała, cudowne uczucie 🙂 zresztą każdy nowy wyczyn strasznie mnie wzrusza 🙂
Aaana właśnie tak myslałam, że w Gdyni, ale jakoś mi się wierzyć nie chciało, że w PL dzisiaj taka ładna pogoda. Ach ta Gdynia, wiem, że się powtarzam alllleee bardzo Wam zazdroszcze tego morza 🙂 😉
Anitek widzę, że Olafek też bardzo dobrze po mużyńsku mówi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowne uczucie, nie wiedziałam że jestem aż tak sentymentala.
A przy kąpieli jeszcze tatusiowi pokazała piękny śmiech 🙂
Matko jaka ona jest wspaniała, jestem śmiertelnie zakochana heheheh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella dla takich chwil chce się żyć 🙂 my z M. też chichoczemy nad Małym aż do łez jak puszcza do Nas uśmieszki, a te z głosem.. poprostu radocha nie do opisania 🙂

A My po odwiedzinach u prababci i 1,5miesiąca młodszej od Igora kuzynki 🙂 Maluda znowu wycałowana i wylelana na maksa. Biedny padł od razu po kąpieli z butlą w buzi.
Czaję się dziś by wypić piffko 😜 trochę się boję, że się udyndam 😁 no i obejdzie mnie karmienie Małego więc cały czas się zastanawiam..
Poza tym boli mnie krzyż i brzusio, tak jak na okres.Cóż może w końcu go dostanę.
Co do tablet, ja brałam 3 lata Yasmin i byłam bardzo zadowolona, wszystko zależy od organizmu i jego hormonów.

JaIho podałam Małemu herbatkę koperkową i efekt był natychmiastowy - zrąbał się na swoim ulubionym leżaczku a potem u prababci na kolanach 😜 grunt, że pryty przestały Go męczyć.

Dziewczyny na co podajecie Cebion? co to takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus Cebion to witamina C, ja nie podaje, tutaj nie ma takiego zalecenia, jak zapytalam, powiedzieli, ze nie ma takiej potrzeby, bo w cycu jest wszystko co trzeba a pozniej mleko modyfikowane tez zawiera wit.C. no i ja jakos wierze lekarzowi i nie daje nic poza witamina D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia ja, że sama nie wpadłam by podać Mu ten koper 🤨 tylko espumisanem Go ciągle zakrapiałam, który jak widać wiele nie pomagał. W każdym razie dziękujemy ciociu Aneto za pomoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy wasze lezaczki maja plasko na pleckach czy sa jakos profilowane?, bo ja juz nie wiem, czy Vic nie lubi lezaczka ot tak, czy poprostu mam zly lezaczek, bo on polezy w nim 2 min i juz chce aby go wyciagnac, jak go dam przed tv to wytrzyma 8 min. 😉 a czasem chcialabym go miec blizej, albo zmienic mu otoczenie i sie nie da 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...