Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Martus smiesznie bo niby jablko jest jednym z pierwszych produktow hehe 🙂
no ale pewnie tyle ile ludzi tyle opini 🙂
Co do karmienia Olafka to on lezy w kolysce i jedna reka trzymam mu butelke i on sobie pije 🙂
kolyska jest na podwyzszeniu poza tym Olaf tak uwielbia pic 🙂
w lozku rano tez tak pije lezac na podusi 🙂
na rekach jedynie wypija wieczorna butle po kapieli lub jak gdzies jestesmy 🙂
a do tego nawet gdybym chciala go wziasc na rece to nie daloby rady bo jestem poparzona od slonca 😠
ech Maly ma 37,8 😞 kurde mam nadzieje ze nie przekroczy 38stopni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anitek też Mały dostaje butle jak leży np w łóżeczku ale tak w ciągu dnia to raczej biorę Go na ręce i karmię, co mi absorbuje dwie rączki i pisać nie mogę. Myślałam, że może opracowałaś jakiś sposób trzymania Olafa na rękach i karmienia Go plus komp, dlatego pytałam 🙂
No, z tym jabłkiem bardzo dziwnie, mam słoiczek marchew z jabłkiem, dziś Igor go posmakuje 🙂 aby czekam za M., żebyśmy mieli oboje radochę z Jego pierwszego posiłku innego niż mleko 🙂

A ta temp Olafkowi wzrasta??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja go tak karmie czesto 🙂 i np jem z nim sniadanie wtedy albo cos robi bo czasem jak tylko odejde od kolyski jest ryk 😉
a tempka rano byla 37.6 pozniej 37,4 a teraz 37,8
Maly kaszle troszke i wlasnie nie wiem czy go cops nie lapie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie karmie go oczywiscie tak dlatego zeby pisac hehe 🙂 poprostu on tak lubi byc karmiony gierki wtedy kladzie sobie na kolyske raczki rozlozone i jest mu wygodnie 🙂
i czasem tez zasypia tak przy butli hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor też od czasu do czasu pokasłuje, tak jak by wymuszał ten kaszel, ale temp nigdy przy tym nie miał.
Nie pozostaje Ci nic innego Anitek, jak obserwować Olafa, a jak coś to do lekarza.

Ja zmykam do fotografa wywołać kilka fotek Małego 🙂

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzwonie do Meza bo zabral dzis auto bo sluzbowy na serwisie i nawet auta nie mam 😞
a autobusem nie dam rady z moja opalenizna 😞
kurde no 😞
Maly marudzi.... 😞 uciekam go poobserwowac. A moj lekarz od 14stej jest bo wlasnie dzwonilam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaana dałam najpierw marchewkę przez dwa dni a dziś jabłuszko oczywiście wszystko ze słoiczka 🙂

Martuś ja mam opracowaną technikę na rękach, otóż siedzę na krześle przy stole jedną nogę zakładam jakby po turecku , robi się z nogi wtedy kołyska tam na podusi kładę Amelię jedną ręką piszę a drugą karmię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella napisał(a):
Anitek gorączka u takiego maluch jest powyżej 38,5 ale obserwuj go a może lepiej popołudniu idź go pokaż 🙂

On nigdy nie mial tak ze przekraczal 37 a tu juz 37.8 wiec ewidentnie jest cos nie halo...
Mam zadzwonic po 14stej do lekarza i wtedy sie dowiem czy ma miejsce......
a Maz nie odbiera 😠 bo tam telefonu uzywac nie moga wiec pewnie dopiero na lunchu sie odezwie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czytam o goraczce i jest napisane ze prawidlowa to do 37.5 pozniej do 38stopni do stan podgoraczkowy a od 38stopni to goraczka.
ech lepiej dmuchac na zimne...tym bardziej ze Olaf wlasnie spi a to juz od rana druga drzemka gdzie zazwyczaj byly 2 w ciagu calego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/zdrowie-dziecka/9-pytan-o-goraczke_35948.html
tu kilka pytan i odpowiedzi...
oby Wam nie byly potrzebne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂

Wszystkie Naj Naj Naj Naj 🙂 dla Was - bo to Nasz pierwszy Dzień Mamy 🙂 😘 😘
To dla Was 🙂


U Nas nocka spokojna, ja juz po wizycie u fryza 😁
Oto moje blond włosy 😁


a tak ogólnie to wszystko ok 🙂
Słonce swieci ale jest dość chłodno. Mały spacer ma juz zaliczony bo był z Tatusiem kiedy Mamcia sie fryzurowała 😁

a tu Fifiol w kąpieli 😁
oczywiscie odpowiednie części ciała mama wycieła 🙂


Anita -co do panienskiego to ja nie miałam i mieć nie będe bo nawet nie mam komu go wyprawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia wloski super 🙂
a powiedz no mi na czym Fifol lezy?
bo szukam czegos do wanny dla Olafka ale takie plasitkowe znalazlam tylko i to jakies takie twarde mi sie wydaje 😞
ech jak on sie cieszy haha a te szyneczki jakie ma fajne 😁
co do panienskiego ja moge wpasc haha 😜
Klaudia wyslij mi na maila adres 😜
[email protected] 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Mezowi zeby kupil zwykly termometr bo ja mam tylko ten na podczerwien. A on ma zajawki ze czasem pokazuje wynik i np jest 0,5stopnia roznicy 🤢 🤢 🤢
oczywiscie moj rteciowy nie przezyl w szufladzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek o gorączce pisze co mi moja mówiła pediatra, ja mam absolutny zakaz czytania internetu hehehe, przez lekarkę pisałam już kiedyś o tym 🙂

Klaudia super włoski, będzie przepiękną panią młodą 🙂
Czy Fifi dziś świętuje czy w inny dzień??
Bo jeśli dziś to wszystkiego najlepszego dla niego z okazji imieninek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech wykopalam kserowki ktore dostalam od mojej lekarki i tam jest napisane o tak
Gdy temperatura narasta powyzej 38 - 38,5'C zastosuj zasade zegara i ponizej jest obrazek z zegarem i jest 12 paracetamol 14 nurofen 16 znow paracetamol 18 nurofen itd.
i badz tu madrym 😞
czyli mam sie stosowac do temperatury 38stopni czy 38,5 ???
do d...y
i napisane jest jeszcze zeby nie obnizac temperatury poniezej 37,5 (to akurat oczywiste)
ale zeby podac np jeden czopek badz lyzke paracetamolu jesli jest tempka od 37,5 - 38,0
zwariowac mozna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce dziecka faszerowac paracetamolem...
Maz wlasnie dzwonil mowil ze moze uda mu sie wyrwac predzej to wtedy razem podjedziemy do lekarza a jesli nie to aby auta mi podrzuci i kupi termometr.
Cruella a w dupce to trzeba zawsze odjac 5kresek tak? na oliwke wkladac ten termometr? 😞 Boze nie lubie takich rzeczy robic dziecku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitka - dziekuje 🙂 Chcesz adres domowy ? Zaraz wyśle 🙂
A Filip leży na takim leżaczku jest plastikowy ale ma takiego wyściełanego misia jakby i jest dość miekki 🙂
tu coś podobnego
http://allegro.pl/item1045053226_lezaczek_do_kapieli_dla_dzieci_super_nowosc.html tylko nie wiem czy ten ma to coś wyściełane z miekkiej gąbki.

A Fifi miał juz imieninki w kwietniu 🙂

Titinka - wszystkiego Naj dla Ciebie bo masz podwójne święto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia tak domowy 🙂

a o tym lezaczku wlasnie czytam i jest
Anatomiczny kształt leżaczka oraz miękkie wykończenie pod główką i pupą zapewniają wygodne podparcie dla dziecka podczas kąpieli. Leżaczek pasuje do większości standardowych wanien, a dwie przyssawki na jego spodzie pozwalają na stabilne umieszczenie go na dnie wanny.
Maksymalna waga dziecka: 8 kg
Maksymalny wzrost dziecka: 70 cm
a Olaf ma 8,5kg i 69cm wiec juz za duzy na to jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...