Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a tak na zmiane tematu
Marcelinka spala do 9 😎 😎 😎 od 21.30 bez przerwy 😎 😎 😎 😎 😎
kochane dziecko
teraz sie buja na tronie a ja licze na to ze kupe zrobi zeby moc spokojnie jechac do rodzicow bo to niestety spory kawalek a jeszcze musze odwiedzic apteke ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sibi rozumiem Cię dokładnie, byłam 5 lat z takim samym chujem! Cały czas liczyłam, że się zmieni przejrzy na oczy jak się poświęcam i zacznie mnie kochać... głupia byłam! Dziękuję Bogu że jednak się nie hajtneliśmy ( a tak do tego brnęłam) bo pewnie teraz też bym się rozwodziła. Dla mnie takim bodźcem na zerwanie tej chorej miłości było to że poznałam kogoś innego, dla Ciebie jest to że masz dziecko. Walcz o Wasze szczęście, należy Wam się!! Z doświadczenia wiem, że takie typy jak on nigdy się nie zmianią!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tez długo spała, ostatnio Cruella pisała coś o wpływie pełni..a pełnia właśnie się skonczyła to i może nasze dzieciaczki znowu zaczną się wysypiać ;-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh moja nie ma problemu ze spaniem kochane dziecko wczesniej jak 7 nie wstaje 😎 😎 😎 wiec i ja jestem codziennie wyspana

dobra kochane bo ja z domu nie wyjde a musze jeszcze siebie spakowac

jak bede u siostry to dam znac ze zyje 😉

milego weekendu i lonecznego przede wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!!! Na poczatku Sebastianek baardzo wam dziekuje za zyczonka z okazji jego 4 miesiaczkow!! 😁 Bardzo cieszy sie ze ma takie ciocie 😁
Jeszcze nie czytalam co dzis pisalyscie oprocz posta Sibi.
Sibi kochana na prawde ci wspolczuje. Jak czytam co piszesz to tak jakbym slyszala moja przyjaciolke tutaj. Co do slowa a oczywiscie duuuzo wiecej ale po tym co piszesz to pewnie jest jeszcze gorzej(jak u niej) ale takich rzeczy to nawet nie da sie opisac. 🥴 Ona ma 1,5 roczna coreczke i nie wie co ma robic. Wie bo ciagle jej powtarzam ze jesli juz podejmie decyzje to moze na nas liczyc ze ja przyjmiemy i pomozemy stanac na wlasne nogi. Wiem z mezem ze to moze dlugo nie potrwac ale ona nie ma na tyle sily zeby odejsc bo nie wie co zrobic zeby bylo dobrze,bo to w koncu ojciec jej dziecka a i ciagla ma nadzieje ze bedzie lepiej. nawet jak juz czasem jest lepiej to za chwile wali sie dwa razy bardziej. Staram sie jej pomoc jak moge chociaz mieszkamy masa kilometrow z tad. Ach dlugoby opowiadac. Trzymaj sie Sibi i badz dzielna. Masz dla kogo zyc i o tym musisz zawsze pamietac. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka a wracając do snu to naprawdę uważam że pełnia ma tu wpływ, moja tez śpi super ja nie ma a jak tylko księżyc w pełni mamy noce z kalendarza.
A że ja wiedźma jestem ( stąd nick) to głęboko w to wierzę 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi zuch dziewczyna z Ciebie 🙂 Trzymam kciuki za Ciebie 🙂 i pamietaj że zawsze chociaż na odległość ale Ci pomożemy 🙂 !!!!

jak tak czytam o tej całej sytuacji to aż ciarki mnie przechodzą. Też z Meżem mamy róznice zdań i nalezymy raczej do sprzecznych charakterów tylko ja umiem przyznać że niektóre powstałe kłotnie są przeze mnie bo ja taki trochę psycholek jestem :P Az wstyd sie przynać :P No ale dajemy rade i co najważniejsze kochamy sie i Naszego Fifiolka 🙂

Monka Ty tam sprzataj sprztaj bo u mnie też bałagan wiec zapraszam do mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ja się u siebie wyrobić nie mogę 🤪 🤪 spoko jak wkońcu mi się uda to wpadnę;-))
Cruella, ja się z Tobą zgadzam ;-)) i również w to wierzę ;-)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie w telewizji widziałam że ktoś wymyślił przyssawki na szklanki w kształcie duszków, żeby na imprezie nie pomylić szklanek, poszukałam zaraz tego na allegro i nie ma ale znalazłam lepsze z tym ze raczej na babską imprezę, dziecku niestety nie kupię hihi http://www.allegro.pl/item1049282550_przyssawki_willy_na_wieczor_panienski_ty99718.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kochane 🙂
na chwilke tylko
lot extra!!! Olaf zasnal po wejsciu na podklad i obudzil sie jak go ubieralam po ladowaniu 🙂
przy starcie i ladowaniu mial smoczek w buzi wiec byl spokojny 🙂
Pogoda extra lato lato lato 🙂
Bylismy u ksiedza przed chwila usmialismy sie na maxa 🙂
Slub na 2012 hehe 😁
Uciekam do fryzjera 🙂
Oooo dzis konczymy 4miesiace 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Buziaki dla Was i Dzieciaczkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olafek duzo buziakow i usmiechu rosnij zdrowy!! 🙂 😘 super, ze podroz ok. delektujcie sie sloncem, tylko sie nie spal znowu na raka 🙂))))

Sibi moj @ : [email protected] pisz smialo.

A u mnie wlasnie przyjechali spece doprowadzic ogrod do stanu uzywalnosci, bo mi sie jakies trujace chwasty tak rozplenily, ze nijak z tym walczyc, narazie kosza pozniej beda truc to swinstwo. A syn oczywiscie spi na dworze w najlepsze 🙂

bob kapcie super!!! tylko pewnie chu...owo sie w nich chodzi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂
My juz po spacerku 🙂 Zamawiam własnie parasolkę do wózka bo przecież dziś taka piękna pogoda i słonko mojemu Misiowi zaglądało w budkę. Jeju aż się rozpłakał. Także szukam 🙂

Bob kapcie rewelacja 🙂 ale potwierdzam słowa Jai_Ho pewno hujo** się w nich chodzi 😁
czego to teraz nie wymyślą 🙂

ah ah gdybym nie była poparzona leżałabym na słoneczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ HEJ ;-))

My cały dzień na dworze ;-)))) opaliłam się troszkę ;-) a no i byłam u fryzjera, fryzura prawie bez zmian, ale przynajmniej nie mam już rozdwojonych końcówek ;-))

Bób kapcie super! hehe
Jai_Ho

bob kapcie super!!! tylko pewnie chu...owo sie w nich chodzi
😁 😁 😁 😁 padłam
Anitek super, że lot dany!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
I nigdzie nie bylismy, w sumie to dopiero ,,ogrodnicy" pojechali 🙂 ale trawnik jak sie patrzy 🙂).
Dziecko grzeczne, wesole, przejadac sie nie przejada, ale nie zmuszam, zglodnieje to zje. Trudno. Za to ladnie zjadl prawie cale male jablko tarte 🙂.
Teraz pora na nasz obiad 🙂) znowu ,,ryba wplywa" 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Ho ja lubię jak rybka wpływa...
Mojej też nie zmuszam choć dziś zmieściła w sobie że ho ho.
Zjadła zupkę i jabłko tarte plus oczywiście mleko bez zmian czyli tyle samo ile jadła nie jedząc zupek i innych cudów hihiih.
Natomiast po kąpieli już była baaardzo śpiąca i tu niestety trochę w nią wmusiłam ale zjadła 160 ml 🙂
Monka no telepatia normalnie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
winogrona jeszcze nie dawalam, ale dojdziemy i do tego 🙂) Narazie jablko w kazdej postaci i teraz przy obiedzie maly tak nam patrzyl w talerze ( a jak chcialam dac mleko to nie 🙂 ) ze rozgniotlam troszke mlodego ziemniaczka i mu dalam tak z widelca 🙂) Zdziwienie, pozniej nie wiedzial co z tym zrobic ale szybko zalapal, ze ziemniaczki sa ok 🙂) i buzia otwarta non stop, ale dalam mu jakies pol lyzeczki by bylo, troche sie balam na wieczor nowe wprowadzac a poza tym dopiero ,,zapoznajemy" sie z jablkiem 🙂). I tak wczesniej zaczelam niz planowalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...