Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂)
Dodi trzymaj sie tej lekarki i z dala od tych wszystkich eksperymentatorow i szamanow wykonczyliby Ciebie i dziecko. Super, ze malej nic nie jest (A NIE MOWILYSMY!!! 😁 😁 ).

aaana fotka super! 🙂

A u nas wszystko spokojnie, tak sie z malym po kapieli wyglupialam i on tak sie smial az piszczal a pozniej az sie zmeczyl i sie denerwowal, bo chcial sie jeszcze wyglupiac a nie mial silki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai ho no trzeba jak najszybciej ale jak tu zostawić takie maleńkie dziecko.
Wiem że tata dałby sobie radę ale ja chyba psychicznie nie zniosłabym rozłąki. W ogóle mam problem bo nie wiem jak z pracą, nie jestem w stanie jej z nikim zostawić, matko wpadam chyba w obsesje własnego dziecka 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u nas tak samo, Andrzej pociesza że poradzimy sobie finansowo do końca roku na pewno a potem się zobaczy.
Chciałabym z doskoku zająć się firmą męża może tam coś by mi się udało dorobić bez specjalnego angażowania niani.
Nasza niania niestety nie da rady być na pełny etat a tylko jej ufam, a już wczorajszy filmik mnie po prostu wytrącił z równowagi i nie oddam na pewno dziecka nikomu obcemu, a nawet jeśli któs znajomy to kamera na bank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
Wreszcie udało mi się tu zajrzeć 🙂 Kurcze nawet jak wieczorem wygospodarowałam chwilkę to musiałam coś zrobić i nie miałam kiedy poczytać tego co pisałyście 🙂 Teraz pewnie nadrobię z 3 strony wstecz 😞
Rany wiecie co-mam dość pogrzebów jak na ten czas 😞 Najpierw moja babcia,potem wujek,wczoraj babcia mojego G. a dzisiaj brat koleżanki 😞 Babcie to niesamowite przeżycie ale ten pogrzeb dzisiaj to szok 😞 przecież ten chłopak miał dopiero 19 lat 😞 Zginął śmiercią tragiczną na ścigaczu 😞 Oby nasze dzieciaki nie miały takiego hobby 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pochwalę wam się nowym zakupem dla Filipa 🙂
Ponieważ mały od soboty swoje leżenie na boku udoskonalił o przewrót z plecków na brzuszek a nawet turlanie to zyskałam obawy aby go samego zostawić bez kontroli by coś mogło się stać 😞 A,że często jedziemy gdzieś do kogoś to zazwyczaj śpi pokątnie 🙂 Dlatego zakupiliśmy kojec i łóżeczko turystyczne w jednym 😁 Strasznie jestem z niego zadowolona a Filip zachwycony 🤪

http://www.allegro.pl/item1074203888_lozeczko_kojec_holiday_baby_dreams_wysylka_0z.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella naucz sie czytac ze zrozumieniem 🙂
to jest zwykly szampon do mycia wlosow blond a nie plukanka wiec nie powinna farbowac.w PL kupilam rowniez szampon z czarnej porzeczki i nie farbowal.a skoro ktos w sklepie informuje ze nie farbuje no to tak powinno byc, jestem klientem.
To tak samo gdyby ktos Cie zapewnil o czyms a po zakupie okazalo by sie ze cos jest nie tak...
wiec mialam prawo sie wkurzyc. Do tego wlosy mam fioletowe jakies 🤢 ale trudno umyje z 2razy i bedzie ok.
Co do kluczy to liczysz na czyjas inteligencje ze ktos daje Ci w reke pek z kluczami no i wypadaloby ich nie zgubic co nie?
przewaznie Maz odpinal ale ostatnio dostal kilka kluczy dodatkowych i je ma razem bo jest taki brelok ze musialby wypiac kilka kluczy. a koles potrzebowal klucz do vana klucz do serwera i klucz do skrzynki wiec wiadomo luzem to niebardzo.
A tam byl nasz klucz do domu wiec moja reakcja jest normalna!!! w domu mam wszystko nigdy nie wiesz z kim pracujesz tak do konca!!!i jesli sie nie znajda te klucze to trzeba bedzie zmienic zamki do tego pilot od bramy ktory kosztuje 150e...
z lozeczkiem napisalam ze mogli nie wystawiac bo to tak samo gdybys chciala cos kupic na allegro a za chwile dostalabys info ze niestety nie ma tego na stanie i nie bedzie wiec po co wystawiac cos na sprzedaz?ja rzecz rezerwuje a za chwile info ze tego nie ma...
Wiec to Ty wrzuc na luz i napij sie herbatki 🙂 moze nigdy nic takiego Ci sie nie przydarzylo i tego nie rozumiesz...
Zreszta podarowalabys sobie ten komenatarz choc kto wie Ty masz wszystko idealne wiec mozesz nie rozumiec takich problemow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry my jak zwykle chwilowo
Marcelina właśnie sadzi kupe 😜 na szczescie dzis obudzila sie normalnie ok 7 nie wiem dokladnie bo mnie obudzilo dopiero jej gadanie o 7.03 😜 jezu jak ja sie ciesze ze nie ma problemu z zasypianiem wczoraj po mleku z kaszka i 10 min grania karuzeli sama zasnela 😆

dzis jedziemy do mojej siostry na urodziny - tort, grill i dobre winko 😆 🤪
jutro lekcja plywania 🙃

widzialam ze pisalyscie nt. rozmiarow i wagi moja wazy 8200 ale "schudla" bo zaczyna miec wiecej luzu w pieluszkach i ubrankach, jakis czas temu nie miescila sie w 68 a teraz do wiekszosci moge wrocic!! fakt ze je znacznie mniej jak wczesniej o robi sobie przerwy nawet 5 godzin ale za to duzo pije! Pysie tez ma mniejsze i widze je jej chyba nawet lzej jest!

dobra ja uciekam bo mam sterte prasowania a jeszcze musze do banku i sklepu jechac a o 15 wyruszamy

zyczymy milego i slonecznego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂

puki co jeszcze w dobrym nastroju bo piękne bezchmurne niebo za oknem ale właśnie pocieszyli mnie w tv że po południo ma padać 😞 😞 😞 więc możliwe popsucie nastroju

Sibi a jak tam sytuacja domowa bo nic ostatnio nie napisałaś z czego mogła bym wyjażyć czy jesteś w domu czy u rodziców, dalej trwasz w postanowieniu o rozwodzie? czy może dogadaliście się?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, my pobudka od 8, cyc, kupa i tak w kółko 🙂
dzis mam gosci o 19 wiec znowu musze cos przygotowac, ale tym razem sie wysilac nie bede.
Jutro jedziemy do zjajomych znowu tych co maja fabryke adrenaliny, i poszalejemy sobie na qadach,poplywamy po jeziorku i zrobimy grilla, moze sauna tez 🙂
ale umowilam sie z kolezanka ze robimy jakies sałatki , wiec znowu dojdzie roboty.
W poniedzialek M. ma wolne i jedziemy do mojej rodziny z zaproszeniami, i do kosciola wyjac dokumenty niezbedne do slubu.
wczoraj znalazlam podobna sukienke slubna do tej co mi sie podoba wiec moze sie uda, za tydzien w week jedziemy szukac i mierzyc.
Uciekam przewinac mała. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, my pobudka od 8, cyc, kupa i tak w kółko 🙂
dzis mam gosci o 19 wiec znowu musze cos przygotowac, ale tym razem sie wysilac nie bede.
Jutro jedziemy do zjajomych znowu tych co maja fabryke adrenaliny, i poszalejemy sobie na qadach,poplywamy po jeziorku i zrobimy grilla, moze sauna tez 🙂
ale umowilam sie z kolezanka ze robimy jakies sałatki , wiec znowu dojdzie roboty.
W poniedzialek M. ma wolne i jedziemy do mojej rodziny z zaproszeniami, i do kosciola wyjac dokumenty niezbedne do slubu.
wczoraj znalazlam podobna sukienke slubna do tej co mi sie podoba wiec moze sie uda, za tydzien w week jedziemy szukac i mierzyc.
Uciekam przewinac mała. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, my pobudka od 8, cyc, kupa i tak w kółko 🙂
dzis mam gosci o 19 wiec znowu musze cos przygotowac, ale tym razem sie wysilac nie bede.
Jutro jedziemy do zjajomych znowu tych co maja fabryke adrenaliny, i poszalejemy sobie na qadach,poplywamy po jeziorku i zrobimy grilla, moze sauna tez 🙂
ale umowilam sie z kolezanka ze robimy jakies sałatki , wiec znowu dojdzie roboty.
W poniedzialek M. ma wolne i jedziemy do mojej rodziny z zaproszeniami, i do kosciola wyjac dokumenty niezbedne do slubu.
wczoraj znalazlam podobna sukienke slubna do tej co mi sie podoba wiec moze sie uda, za tydzien w week jedziemy szukac i mierzyc.
Uciekam przewinac mała. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi możesz zrobić łatwą a zarazem pożywną sałatkę z makaronem:


makaron rurki 400 gram ( ale mogą być też świderki)
4 jajka
2 pomidory
puszka kukurydzy
1 papryka( najlepiej zielona)
pęczek szczypiorku
2 plastry( ok. 1 cm) jakiejś szyneczki drobiowej
3 łychy majonezu ( może być więcej lub mniej)


makaron al dente, jajko ugotować na twardo i pokroić w kostkę , w taką samą kostkę pokroić obranego ze skórki pomidora ,szyneczkę i paprykę, wsypać kukurydzę i posiekany szczypiorek dodać majonez, wymieszać, najlepiej zrobić dzień wcześniej żeby się przegryzło i schłodziło

ja ostatnio zrobiłam z kolorowym makaronem, wyglądała super a smak 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo Dzien Dybry 🙂
U Nas nocka lepsza od poprzednich odziwo 🙂 Moze cos w powietrzu wisiało 🙂
Dzis wypróbowalismy mleczko z kaszką i Synia mina była conajmniej dziwna ale wypil 60 ml 🙂 jak na początek to chyba nie źle 🙂

Dodinka cieszę się ze z Małą wszystko ok 🙂
co do sałatek to mogę podać Ci przepis na proste sałatki a jakie pyszne 🙂

1. Sałatka chińska
2 zupki chinskie najlepiej firmy Vifon ( złoty kurczak)
2 piersi z kurczoka
sałata pekińska
papryka czerwona
majonez
Wykonanie
Pierść panierujesz i smażysz jak schabowego. Pozniej po wystygieciu kroisz w kostkę. Pozostałe składkinki też w kostkę kroisz.
A zupkę zalewasz tak jak do zjedzenia łącznie z przyprawami i po zrobieniu się makaronu odcedzasz i makaron wzucasz do sałatki a zupkę wylewasz 🙂 Dodajesz do smaku sól , pieprz i magi jeśli lubisz. Majonez i mieszasz wszystko razem 🙂
Pyszooootka 🙂
2. Sałatka z brokułem
1-2 brokułów
15 dag sera żółtego startego
5 jajek
1 papryka czerwona
5 ogórków konserwowych
majonez smietana kwaśna
Wykonanie
Brokuła delikatnie gotujesz ale żeby był taki pół na pół. Jajka na twardo. Pozostałe składniki w kostkę kroisz a z brokuła odrywasz te korony. Układasz warstawmi - kolejność dowolna. Ważne aby na górze było polane wymieszanym majonezem ze śmiatana i posypane żółtym serem 🙂


i wuala 😁 😁
ale jestem teraz głodna 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...