Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aaana no ja tez wole miec Malego z przodu bo wiadomo nawet jak sie zakrztusi czy cos to moge sie zatrzymac i natychmiast wyciagac a nie gonic na tylnie siedzenie 😉
ale te lusterka to super sprawa dla tych co poduszek wylaczyc nie moga. zalezy od auta.
a jakie macie?
bo u Nas jest kontrolka kolo deski rozdzielczej i z boku od pasazera wkladam kluczyk i wylaczam wiec moge wlaczac i wylaczac kiedy chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam, no więc tak ,badanie masakra tam mnie nastraszyli ze to że tamto że normalnie prawie mi serce wyskoczyło jak wjechałam do tego tunelu, no i bez ruchu 20 minut a tu sikać się zachciało wzdychnąć głębiej, to noga swędziała...
Wyniki będzie do tygodnia czasu a gdyby się okazało ze coś słabo widać to będę powtarzać ale wstrzykną mi kontrast . 😲 😲 😲 😲

Co do wożenia Amelii jeździmy z przodu tyłem do kierunku jazdy.

Aaaana ja też wolę ją mieć koło siebie bo czy smoka czy cokolwiek jakoś łatwiej.
No ale jak dzieci będą ważyły kole 10 kg to trzeba będzie z tyłu posadzić bo następne foteliki są już przodem do kierunku jazdy 🙂
U nas to pewnie za rok będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf jakis taki pobudzony po tym szczepieniu ze polezal sobie z Nami w salonie i dopiero teraz go polozyslimy do lozeczka 🙂 cos tam sie kreci ale zasypia biedak juz taki zmeczony.

Ja tez uciekam do Mezus wola na film i zimne piwko 😉

do spisanka jutro 🙂

Spokojnej nocki 🙂

Buziaki dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla mnie bomba, zreszta u nas jest dom raczej otwarty 🙂) Victor juz sie cieszy na kumpli i laseczki 😉 😜 U mnie nie ma zadnego kluczyka z boku 🥴 ani nigdzie a do servisu zanim sie wybiore to maly juz bedzie przodem jezdzil 🙂) Zreszta takie sprawy to do T. naleza a zanim on to zalatwi to maly juz bedzie mial swoje auto 😁
lece ...,,spac" pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehee no tak u nas to jeszcze z 4 kg...
dzięki dziewczyny za podpowiedż bo ja taka ciemna masa czasem jestem... 😮
Iwiokej ano stara już stara - za botoxem się rozglądam 🤪 😜

uciekam bo coś mnie z brzuszka wyrzuca co chwię 😠

spokojnej przespanej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagladam jeszcze do Was film jakas lipa taki nudny 😞
idziemy kapu i nyny 🙂
Aaana z tymi kg no coz Olaf ma prawie 9,3kg i dzis chcialam kupic fotelik 9-18kg i pan powiedzial ze absolutnie NIE bo dziecko najpierw musi swobodnie siedziec i nie zaleca sie kupno takiego fotelika przed 1 rokiem zycia.
A na pyt co jesli Olaf osiagnie wage ponad 13kg zanim osaignie roczek pan powiedzial ze wazniejszy jest wiek a nie waga i ze jesli chce taki fotelik kupic to mam poczekac minimum do 8 miesiaca zycia kiedy dziecko swobodnie moze siedziec. napisalam maila do maxi cosi bo wlasnie z tej firmy chcialam kupic fotelik maxi cosi pearl i potwierdzili oni slowa pana ze sklepu.
Wiec kupilam fotelik 0-13kg tyle ze w porownaniu do tego co mialam teraz jest on o wiele wiekszy i szerszy wiec Olaf ma luksus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej napisał(a):
mnie tez coś z forum wyrzuca na stronę gł.

mnie tez wyrzucalo na strone glowna przy kazdym odswiezaniu i juz nawet ktos poruszyl ten problem i admin nad tym pracuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo ja mam toyote auris i tam jest od strony pasazera opcja wylaczenia ale tylko i wylacznie mozna wylaczyc przednia poduszke pasazera nic poza tym.
i wtedy na desce rozdzielczej pojawia sie info ze moge bezpiecznie umiescic fotelik dziecka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny 🙂
u Nas nocka trochę piszcząca chyba na zęby ale smoczek pomagał 🙂
teraz kima sobie jednym okiem a ja czekam na moj jeżdżący sklep z pieczywem i lece bo bułeczki 🙂
Dzis pogoda lipna bo coś dużo chmurek jest 😞
Rodzice niedługo przyjeżdzaja a popoludniu gości mamy 😁
aaaaahhh
do spisanka 🙂

co do fotelików to ja mam od 9-18 kg ale on ma taką funkcję że dziecko może w nin leżeć tak jak w tym co mamy do 9 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
ale mialam sny 🤢 jakies wypadki esz to przez ten temat fotelikowy wczoraj.
Zaraz podjedziemy do sklepu po fotelik bo polecili mi na stronie britaxa ktory jest wlasnie od 0-18kg 🙂 🤪

A pozniej uciekamy nad morze pogoda przepiekna 🙂 slonko cieplutko 🙂 ale dzis sie smaruje kremem z filtrem od stop do glow 😉
Zycze Wam milego dnia 🙂
Buziole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heej ;-))

U nas nocka też przespana Iwiokej śniłaś mi się! hehe Miałam Ci wczoraj składać życzenia urodzinowe i zapomniałam to śniło mi się, że za Tobą chodzę z kwiatami a Ty mi uciekasz ciągle i nie mogę Ci tych kwiatków wręczyć heh
To masz chociaż wirtualnie! Wszystkiego naj naj kochana, spóźnione ale szczere! ;-)))))
[URL=http://img265.imageshack.us/i/598ym.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7919/598ym.jpg[/IMG][/URL]
Iwiokej:
tak czasem "myślę" że chciała bym Was wszystkie poznać osobiście, wtedy dopiero by się poznało każdej "charakter" i dopiero wtedy by można było ocenić jakie na prawdę jesteśmy

Ja jestem zajebista!!! hehe i do tego skromna ;-))))))))
aaana:
JaiHo jakiś zjazd lutówek?? uważaj bo my z monk mamy rzut beretem

a no mamy ;-))) tylko ja nie moge zapamiętać...Szwecja czy Dania ☺️ hehe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Noc rewelacja!! ale to dlatego, ze ja padlam przy tv w sypialni a T. siedzial jeszcze dlugo i ... w nocy 2x nakarmil malego!! Jak sie zerwalam o 3:30 to odrazu w stresie co z dzickiem, ale skoro T. sie zajmowal to poszlam dalej spac 🙂) i tak spalam z przerwami do teraz 🤪 nie wiem co sie chlopu poprzestawialo 🙂) albo czuje sie jak winny, ze sobie jedzie a ja nie 🙃

CMonka ja w Dani siedze 🙂) tez blisko 😉

a malego woze na twardziela z tylu, z tym, ze on zasypia wraz z uruchomieniem silnika, czasem go wkladam wczesniej i zapuszczam motor i zanim pozamykam drzwi to on juz spi. nie jezdze z nim tez dalej niz 60 km 🙂) a i to zjezdzam na pobcze sprawdzic czy wszystko ok. 🙂) w pon. sama sprawdze poduszke 🙂)

zostalo mi jeszcze 5 tabletek a juz dostalam okres 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
U Nas kolejna noc do bani, ale da się przeżyć, choć oczy podpieram zapałkami żeby coś widzieć 😁
Mały cwaniak obudził się o 4tej i koniec spania, On sobie gadu gadu a ja nerw, że spać nie idzie.. Teraz biedne zmęczone dziecko nadrabia wczesny poranek 😉 🙂

Za to chatę mam już wysprzątaną, M. w pracy, a po południu jedziemy na działeczkę do szwagra 🙂

Dziewczyny bardzo się cieszę, że mogłyśmy się tu spotkać, i gdy tu zaglądam to czuję jakbym Was znała od dawien dawna 🙂 tak miło na duszy..

A czy Nasza Mona dziś za mąż "idzie"??

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!!
CMonka nie musiałaś tak biegać 😁 ale serdecznie Ci dziękuję:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
a ja średnio wyspana bo teść u nas spał, a on nocny marek i do 3 tv oglądał a mnie ch... strzelał,
a małą spała pięknie od 20 do 6 rano 150ml. mleka i dalej spanko później pobudka 10 i 120ml. ale wypiła by więcej więc teraz znowu się obudziła i czeka na butle, zaraz idę jej zrobić
miłego dnia dla Was , a u nas pogoda lipna beż słońca i 15 st. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz koncze sprzatanie, teraz chwila przerwy na kawe 🙂) Victorek dosypia w naszym lozku rozlozony na wszystkie strony 🙂)
Zorganizowalam mu plac zabaw na podlodze, zanim nie kupimy jakiegos kojca, bo dzis maly znow niebezpiecznie blisko krawedzi kanapy podpelznal, on juz unosi dupke i sie odpucha i jak pingwin na brzuchu sie przemieszcza, dzis go wyczailam 🙂) ale jeszcze nie bardzo wiem jak to robi gdy jest na plecach 🙂)
Martus milego pobytu na dzialeczce, co do mony124 to chyba wlasnie dzis ma slub, ale nie bylo jej juz jakis czas tutaj, moze zalatana.
iwiokej, trzebabylo korki cichaczem wykrecic 😉 🙂)
U nas pogoda zas do niczego, ale przymierzam sie do koszenia, wiec moze choc troche tlenu z malym zlapiemy a nie bedziemy sie wypuszczac daleko bo moze lunac w kazdej chwili.
MILEGO WEEKENDU DLA WSZYSTKICH! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!! 🙂
Dziszejszej nocy wole nawet nie komentowac 🥴 nIe wiem co sie porobilo z moim dzieckiem????????? ale ja juz wymiekam 🤨 Prawie cala noc nie spalam. Maly byl marudny strasznie i na nogach bylam chyba ze 100 razy!! Nie mam juz sil. ☺️
Boze duziewczyny co ja bym dala za taka 1 nocke przespana. Zazdroszcze wam 😉
Ale co te dziecko biedne winne??? Moze na te zabki???
Iwiokej kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!! Spoznione ale szczere!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia doskonale Cie rozumiem, ja dzisiaj jak przespalam noc bez wstawania to az uwierzyc nie moglam 🙂) Jeszcze troche 🙂)!
Nie wiem jak Ty ale ja jeszcze nie potrafie spac w dzien np. popoludniu, czasem jak zasne nawet to budze sie jak pijana i fatalnie sie czuje 🥴 wiec wole nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai Ho ja tez nie potrafie spac w dzien.moze nikt nie uwierzylby ale cala ciaze nie zdarzylo mi sie zdrzemnac w dzien i nawet odkad urodzilam Sebastiana tez nie. 🥴 Moja siostra szczegolnie mi sie dziwi zreszta wszyscy i mowia ze jestem nie do zdarcia. 😉 . Po prostu jestem taka dziwna i juz. Wiem ze teraz powinnam wykorzystac ze maly jak zwykle odsypia chociaz godzine temu wstal i juz znowu spi ale wole zajac se czyms i jakos zleci. Ciekawe jak dlugo wytrzymam??? Mam nadzieje ze nie poprzestawialo mu sie dzien z noca???? 🤪Tak to przynajmniej wyglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas jest chyba tylko jedna pora, taksamo spi w dzien jak i w nocy z tym, ze w ciagu dnia ma dluzsze pobudki, ale pewnie dlatego, ze ma towarzystwo, zaraz gadam do niego itd. wiecej atrakcji niz w nocy i dlatego noca z nudow jak sadze szybciej zasypia 🙂) zreszta troche mu sie nie dziwie jak ma sie odnalezc jak tu od miesiaca biale noce robi sie ciemno po 23 i o 3 juz widno 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...