Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dodi a jak tam Julka na twojej diecie bez diety 😜 ? pewnie ma się super bo mama w końcu szczęśliwa bo najedzona 😜

Anitek ostatnio znosiłam małą z foteikiem samoch i ledwo doszłam do auta tak mnie ręce i plecy bolały .. jak ty sobie dajesz radę z Olafkiem?? 😮 jak twoje plecy??!!?? ty to dzielna musisz być..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodinko Kochana dzieciaczki z marca wchodza i zabieraja to przeciez oczywiscie i jasne 🙂
podobno sie wyniosly a konta tutaj maja i wchodza...
Dodinko jak Cie moge prosic zabierz mi jeszcze tego ostatniego oklaska i wylacze je tak abym miala "0" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana jakos daje rade choc Olafka nosic za duzo nie trzeba tyle co do odbicia choc ja moge siedziec w fotelu a jego miec w pionie i tyle co przenisc go lub wsadzic do wozka 🙂
a wczoraj do sklepu jechalam po wozek i z Malym na rekach po wozek szlam ojjj ciezko bylo 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalam ze Mamusia z pazdziernika 2010 urodzila coreczke w 24+4 😞 wazy nieco ponad 700gram...ale oddycha na szczescie sama sa w bardzo dobrek klinice w Niemczech!!!
Modlcie sie za Maje Kochane!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana my lecimy na Teneryfe tam nie ma upalow, ceny przyzwoite i w tej czesci jeszcze nie bylam
ma blekitne oczy to fakt ale na zdjeciach z basenu moze to jeszcze dodatkowo efekt wody

chce byc dobrze zrozumiana!! nikogo nie bronie ale Anita takie teksty sa dobrym zapalnikiem do sporow olej to bo znowu cos sie komus nie spodoba! czy te oklaski sa takie wazne????? "spotykamy" sie tu by pisac o naszych maluchach a jak ktos chce sie bawic w zlosci to szkoda jego czasu! i mysle ze nie warto prowokowac a czase nie wiele trzeba! lubialam pisac z cruella i nikt mi tego zabronic nie moze ani ja nikomu nie moge kazac jej lubiec to jest indywidualne "upodobanie" osoby ale dajcie sobie juz na wstrzymanie bo naprawde sie rozsypiemy!-to moje osobiste zdanie i nikt sie nie musi z nim godzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi oczywiscie ze moglas z nia pisac ja nikomu tego nie bronilam.
Dla mnie to dziecinada ze zakladam nowe konto i ktos tu włazi i kradnie oklaski... nikt glupi nie jest i wiadomo ze to sprawka ktores z nich!!!
do tego wszystkiego nie zycze sobie zeby ktos mnie publicznie na NK i na innym forum obrazal!!! nie potrafie tej baby zniesc doslownie!!!
Piszac na NK ze wdala sie w pyskowke ze mna i przez to odeszla aby potwierdza ze jest wrednym babskiem!!! na Krakowie pyskowki tez prowadzila...juz taki jej charakter...
jak to pare osob stwierdzilo w koncu sie ktos znalazl (ja) co napisal o niej prawde i nie mogla tego zniesc to sie wyniosla stad proste!!!

I Prosze zakonczym temat tej osoby bo jest mi ona absolutnie do szczescia nie potrzebna!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj "klusek" tez jest ciezki!! przestalam ja nosic w foteliku, wkladam ja do wozka albo na rekach zanosze do auta tam fotelik jest juz na stale nie mam na tyle sily zeby ja nasic! kolano mi wysiadlo a i moj kregoslup cierpi dodatkowo mam problemy z rwa kulszowa ktorej obciazanie nie pomaga niestety!! chyba mnie czeka seria badan i zabiegow po wczasach 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zle mnie zrozumialas mnie nie chodzilo o to ze mi ktos zabronil z nia pisac!! i rozumiem ze skoro Cie obrazala to ze mialas jej cos do powiedzenia ale mnie chodzi o to co pisalas wczsniej tzn ze marcowki itd olej to bo to sa prowokacje a wlasnie bzdura jest zakladac konta zmieniac cos itd lepiej zapobiegac niz leczyc!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moj fotelik rowniez jest na stale w aucie. Bo zakupilismy nowy i jego juz sie nie da mocowac na stelaz.
Olaf w nim jak ksiaze siedzi hehe 🙂

Sibi zazdroszcze wczasow ☺️ ☺️ ☺️ tez bym sie gdzies wybrala...
no ale trzeba poczekac do przyszlego roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi napisał(a):
zle mnie zrozumialas mnie nie chodzilo o to ze mi ktos zabronil z nia pisac!! i rozumiem ze skoro Cie obrazala to ze mialas jej cos do powiedzenia ale mnie chodzi o to co pisalas wczsniej tzn ze marcowki itd olej to bo to sa prowokacje a wlasnie bzdura jest zakladac konta zmieniac cos itd lepiej zapobiegac niz leczyc!!


Napisalam tak ze zlosci 😜 😜 😜

i zaraz jak tylko ktos zabierze tego ostatniego oklaska wylacze ta funkcje i bedzie spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez juz lada chwila bede musiala kupic nowy fotelik bo z tego wyskoczy ale dopiero jak wrocimy bo ten jeszcze zabieramy na wczasy a jak wrocimy to spokojnie poszukam

a ja nie wiem co zabrac, jak sie spakowac, jak wszystko pomiescic, jak Marcelina zniesie lot,jak sie bedzie tam zachowywac itd
ja bedzie wszystko ok i w sierpniu cos trafimy znowu to raz jeszcze dupsko w morzu zamocze 😎 😜
glowa mi peka 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Anitek widzę,że podjęłaś sensowną decyzję z powrotem 😉
Witaj znowu 😜
Oj, oj no tylko 4 dni jeszcze,a dzisiaj się dowiedziałam,że u nas w kościele kupuje się jakieś dary tj wino,świecę i coś tam jeszcze nie wiem co, muszę się dowiedzieć, a ksiądz nic nam nie powiedział 🤢

Iwiokej dużo zdrówka dla Amelci, ma się biedna z tym uszkiem, dobrze,że przynajmniej ją nie boli.
Sibi jaką spacerówkę bierzesz do samolotu, można każdą?

A moja mała już taki łobuz i cwaniak,że brak słów. Też nie chce jeździć na leżąco, czasami biorę ją na ręce, ale jak tylko odłożę, to wrzask niemiłosierny, jakby jej nie wiadomo jaką krzywdę robiono 😮 Na przewijaku, czy macie nie poleży spokojnie, odrazu się obraca na brzuch i stęka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus ja mam to samo z Marcelina i nie wiem czasem co juz robic!!!!!!!!!!!!
ja biore parasolke bo wiekszego mi nie pozwolili niestety ale dobre i to, dodatkowo biore fotelik samochodowy zeby miala jak w samolocie siedziec (dla niej nie ma miejsca) i tam na miejscu jak auto wypozyczymy to zeby bezpiecznie i wygodnie jezdzila

wyjazd z dzieciakiem to mega wyzwanie logistyczne!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nam na 3 os przysluguje 40 kg bagazu tzn 2x20kg a sam wozek wazyl by przeszlo 12 i to byloby liczone jako jedna torba a we 3 sie do jednej walizki nie spakujemy z pieluchami, sokami, mlekiem, sloiczkami, butlami itd ja nie wiem czy samej Marcelinie jedna walizka wystarczy a ja musze sie jakos z mezem scisnac 😞 😞 i zabrac tylko to co potrzebne bez "zbednych" rzeczy dla kobiet nic nie jest zbedne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ;-)

My po badaniach, mama ma podejrzenie zapalenia błony śluzowej żołądka i przepukliny rozworu przełykowego cokolwiek ma to znaczyć także nie za ciekawie.

Mała marudzi przez ząbek, ehhh...biedna krzyczy w niebogłosy
Iwiokej biedna Amelka
Jai_Ho w wózku na brzuszku 🤪 hehe nie wpadłabym na to
Super, że Victorek i Domiś aaany tak ładnie już chcą siadać ;-))))
Sibi masz rację taki wyjazd to naprawdę niezłe wyzwanie logistyczne!! Współczuję, ja bym się chyba w tym wszystkim nie połapała ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Infinity napisał(a):


Mona stresior jest???

Kl


Jak narazie, to zero stresu, a szkoda bo może bym schudła trochę 😁 😜 Pewnie w piątek mnie weźmie, bo wtedy sporo załatwiania mam. Na 7:30 spowiedź 🤪, na 14 odbiór sukni, muszę dobrać jeszcze naszyjnik i kolczyki, a na 16 paznokcie 🙂

Mała wykąpana i leży w łóżeczku,bo już tak marudna była, ze nie szło z nią wytrzymać. Ogląda sobie miśki i jak narazie spokój ciekawe na jak długo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...