Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
a co tu taka pustka, wszystkie wypoczywają???
moja mała zaczyna coraz wcześniej sie budzić, dzisiaj wstała przed 8 po mimo tego że zasnęła ok 21:30 bo dzieciaki pod nami miały imprezkę i mała miała za głośno,ale w końcu padła 🙂
miłej niedzieli dla każdej mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry bardzo!!
Ale mi Was brakowalo!! 🙂) Ale z drugiej strony mimo, ze mialam net to kazdy dzien mielismy tak wypelniony, ze nawet nie pamietalam o kompie 🙂
Wczoraj dopiero wrocilismy, troche przedluzylismy pobyt 🙂) Bylo SUPER!
- hotel 1 klasa, wszystko mielismy dostosowane do Victorka, czysciutenko!! ale to maly, rodzinny hotel wiec dbaja mega.
- Turcy uwielbiaja dzieci i dziecko tam moze wszystko! Victor Ali, bo tak go nazwali nasi znajomi 🙂), showmen byl w 7 muzulmanskim niebie 🙂) bo go wszyscy brali, przytulali, calowali i... na plazy codziennie ktos obcy prosil czy moge go dac aby sobie porobili z nim zdjecia ( w sumie powinnam wolac po 5 e za fotke 😉 ). Tak wiec gwiazdor jest juz zupelnie zepsuty ii przekonany o swej cudownosci 🙂))
-pogoda na szczescie nas nie zmasakrowala, bo jak sie okazalo bylo jakies 10-15"C mniej niz zwykle o tej porze w Antali, wiec bylo 35-40, ktore wszyscy znosilismy spokojnie. Maly tez, z tym, ze ubrany byl tylko w samolocie tam i nazad 😉 tak to praktycznie w samym pampersie albo i bez. Pol walizki jego ubran zupelnie nie potrzebne. teraz jak jest w ubranku, bo tu jest chlodno to sie ciaga za szmaty i nie potrafi sie odnalezc 🙂)
-co do apetytu to tez jadl mniej, przez co troche schudl, ale goraco, zeby ktore juz sa tuz pod skora i tylko czekamy wszyscy az sie przebija maja na to wplyw napewno. Nawet kupilam mu sloiczki z zupka, ktora plul dalej niz widzial 😞 Ratowaly nas banany, te moze jesc na kilogramy. Troche go musze podtuczyc przed kontrola 9.08.: 🙂
- co najpiekniejsze: DZIECKO MI TAM SPALO CALE NOCE! wiec gdyby nie imprezy bylabym wyspana jak nigdy.
- oczywiscie krem z filtrem50+ ale i tak ma nozki i raczki opalone tam gdzie sobie najwiecej zlizywal kremu, buzke tez, bo od tej sliny i wycierania krem nie trzymal sie dluzej niz 5 min. ale no stress.
-w morzu tylko sie troche moczyl ( sol!) ale w basenie ( normalnym, glebokim) plywal jak rekin! 🙂) a jak sie cieszyl!
- my jestesmy bardzo zadowoleni, wypoczeci i opaleni.
Mimo, ze wiekszosc czasu dzieckiem zajmowalam sie ja i moja przyjaciolka to znalazlam moment aby skoczyc na spadochronie, sprobowac kitesurfingu, spedzilismy tez caly dzien na lodzi, gdzie maly spal non stop, bo bujalo dosc mocno a ja moglam ponurkowac! Czyli bylo zajebiaszczo! 🙂)

teraz powrot do rzeczywistosci 🥴 nawet jeszcze sie nie rozpakowalismy 🙂) tylko skrecilam nowy kojec dla malego,teraz to sobie spi jak krol wzdloz i w szerz 🙂) co mu tez bardzo pasuje, bo kreci sie jak oszalaly, jak sruba doslownie, no i zaczal stawac na czworaka, wiec teraz tylko czekamy az ruszy do raczkowania. Siedzi juz sam bardzo ladnie, jak sie zmeczy to sie przewraca, odpocznie i sam sie ciagnie za szczebelki do siadania a jak nie daje rady to krzyczy tak jakby conajmniej sie palilo 😮 🙃

ide czytac posty! 🙂)
POZDRAWIAMY! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo się cieszę Jai_Ho że wypad sie udał 🙂 i maluszek też zadowolony 🙂
my na razie nigdzie nie byliśmy, a to dla tego, ze dopiero się uporałam z ogarnianiem domu po przeprowadzce,jeszcze tylko pranie wykładzin i będzie cacy 🙂
słodkich snów mamusie i dzidziusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂)
Ja dzis jakos sie nie moge zorganizowac, przez te wojaze jakas rozleniwiona jestem a dziecko zepsute na max. bo sie przyzwyczailo, ze caly czas czyjas uwaga jest na nim skupiona i teraz tez sie tego domaga, najczesciej krzykiem 😠 😞 tak wiec biegam od nierozpakowanych walizek do dzieciaka ze szmata w rece, bo kurz wszedzie az pozbijany w ,,koty" i juz jestem zmeczona a roboty nie widac 🙂)
W nocy tez nie bylo latwo, co godzine smarowanie i masowanie dziasel.

Darusia duza buzka dla Saruni za pol roczku!! niech zdrowo i radosnie rosnie 🙂) 😘
Co do Anitka, to w skrocie: miala konflikt z cruella, ta aby sie nie denerwowac odeszla z brzuszka za nia poszly wszystkie marcowki na inne forum, kilka dni pozniej po dramatycznym pozegnaniu odeszla anitek, nikt za nia nie poszedl, to wrocila i stwierdzila, ze jednak jest z nami zwiazana i nic jej nie ruszy, po kilku dniach zalozyla jednak ,,swoje prywatne" forum, na ktorym rzekomo mozna bedzie pisac o wszystkim i o sprawach jak najbardziej osobistych i nikt tego czytal nie bedzie ( o naiwnosci!!) no i porozsylala adres nowego forum do dziewczyn i wiekszosc chyba tam pisze. to tyle. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam nie wiem po co klotnie, ale chyba tak to juz jest jak jest za duzo bab w jednym miejscu 🙂) 😉 nie chce mi sie juz wracac do tej niesympatycznej sytuacji. Ja tam zostalam tutaj i czasem cos skrobne na nowym forum marcowek, zreszta juz niedlugo wiekszosc z nas wroci do pracy, do tego dojdzie bieganie za raczkujacymi dzieciakami wiec i pewnie na pisanie zbyt wiele czasu nie bedzie 🙂 Wlasnie przejrzalam forum styczniowek aby zobaczyc co nas wkrotce czeka i jak tam ladnie czesc dzieci juz wstaje! 😮
Ja juz sie zastanawiam co zrobic z podloga, bo nie mamy nigdzie ani kawalka dywanu a chyba raczkowanie po dechach lub co gorsza upadanie na nie nie bedzie fajne 🥴 narazie maly bawi sie na takim cienkim, duzym materacu na podlodze ale juz dzis sie z niego sturlal i puknal glowa o dechy. 🤨
Ale sa dwa wyjscia albo wszedzie porozkaladamy koldry i poduchy i szlag mnie trafi 😉 albo kupimy malemu kask 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie lasencje!
JaiHo super że wakacje udane - mały na pewno szybko wóci do normalnego planu dnia - u nas były to może ze 3 dni i Domiś się przestawiła

Iwiokej jak ja ci zazdroszczę domu...

Pół roku Sarusi - Darusia gratulacje!! - jej jak czas szybko leci!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
normalnie rewolucja jakaś, aż 2 strony do przeczytania 😁
Jai_Ho mnie sie wydaje żebyś lepiej nic nie kładła na podłogę niech mały sie przewraca do woli i przyzwyczaja do upadków 😁 a z resztą takie mała dzieci upadają na pupę a nie na głowę 😁 😁
aaana nooooooo super Wielkie Gratulacje, to pewnie przez tą zmianę klimatu 😁
Darusia dawno Cię nie było 🙂 i Wszystkiego naj dla Sarci z okazji pół roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ melduje sie ze zyje.
Mamy troche latania, a to dodatki jakies, a to poszukiwania butów , a to garniak, obraczki, fotograf.. itd , szukam tez kiecki na panienski 🙂
u nas w porzadku oprocz tego ze Julia nie chce pic mleka, dzis wypila 30 ml na caly dzien, zjadla pol sloiczka jablka z rózą jakas i pol sloiczka idyka z warzywami i koniec.
Warzy 7700 .

Jai_ho witaj w domu 🙂 super ze wyjazd sie udal.
DARUSIA STO LAT DLA SARY 🙂
Aaaana jeszcze raz gratulacje 🙂

ide spac zajrze jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaaaa! aaana GRATULUJE!!! wyobrazam sobie jaki metlik masz w glowie, ale jaka radosc bedzie w domu!! 🙂) tak wlasnie dopiero wrocilismy do domu i kazde siadlo do kompa i zaczelam od watku styczniowek i tak czytam, czytam i jakos nie pokojarzylam a jak pokojarzylam to ,,zemdlalam". Gratuluje raz jeszcze i duzo sily i zdrowia zycze! 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej Ty nie strasz, ze to przez zmiane klimatu, bo my w tym samym klimacie sie urlopowalysmy 😉 🤪 🙃
A tak serio to dzis w nocy snilo mi sie, ze jestem w ciazy i juz widzialam jak mi sie brzuch rusza 🙂)
Jutro ide po test! aaana a bralas tabletki? wybacz wscibstwo, ale ja mam juz jakas paranoje chyba 🙂
Dodi to faktycznie bardzo malo zjadla, moze w nocy nadrobi, ale poza tym to jeszcze cyca dawalas czy juz zupelnie odstawilas? Co do wagi to jest bardzo ok. przeciez modelka Ci rosnie 🙂

A teraz jest pora spania, wiec DOBRANOC!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

iwiokej..zdjęcia moich tattoo są na NK 🙂
Jai_ho super, że juz po urlopie 🙂 a co do desek to nie moozesz jakiegos kojca wiekszego kupić..takiego w formie płotku abu Victor miał więcej miejsca..i tam jaieś koce wrzucić 😉
http://allegro.onet.pl/item1166858713_duzy_kojec_8_elementow_bramka_skladany_babymaxi.html o takie coś np 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dizękuję!

JaiHo tabletek niet więc to jednak przez ten turecki klimat 😜 - leć po test!!!!

ostatnio jestem meeeega zmęczona więc pisanie na 3 forach (bo przecież jeszcze marcówki 2011!!) trochę mnie dobija więc wybaczcie jeśli nie zajrzę tak często jak dotychczas 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂)
My po super nocy, mimo, ze Vic sie dwa razy budzl to w 5min. pozniej zasypial, ale nie mogl chyba sobie miejsca znalezc, bo najpierw zasnal eleganco w nowym kojcu, pozniej juz tam bylo zle, wiec powrot do lozeczka a nad ranem oczywiscie musialam go zabrac do siebie i w minute sie wtulil i zasnal 🙂
Ja juz sie go chyba nigdy nie pozbede z lozka 🙃 a z drugiej strony wcale nie chce, bo jak on tak sie przyczolga i polozy swoja malutka raczke mi na twarzy, przytuli sie swoim cialkiem do mnie to nawet jak mnie godzine pozniej kopie bezlitosnie to jest super. 🙂
CandyMonka wrzuc tu tez foty, pochwal sie tym co nie sa na nk. 🙂) Pomysl z kojcem dobry, ale juz mamy lozeczko calkiem spore, kojec drewniany jeszcze wiekszy co mial robic za nowe lozeczko, ale skrecilam go poza pokoikiem malego i sie okazalo, ze przez drzwi nie przejdzie 🤪 🙃 a sie boje, ze jak rozkrece i jeszcze raz skrece to sie rozleci pozniej w tri miga, wiec stoi w salonie, do tego caly plac zabaw malego tez w salonie na podlodze, jak jeszcze przyniose nastepnego klamota meblowego dla Victora do salonu T. mnie wysle do czubkow 🙂 Narazie ma tak:
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/5e743ece.jpg[/IMG][/URL]

A wczoraj bylismy jeszcze wieczorem na turnieju tenisowym i troche sie balam, ze w momencie ciszy maly bedzie krzyczal lub stekal, ale zachowywal sie pelna profeska 😉 a najbardziej mu sie podobaly brawa! 🤪 🤪chyba myslal, ze to dla niego, bo sie cieszyl jak dziki 😉

Zyczymy milego dnia i pozdrawiamy 🙂)

A ja ide dalej sprzatac i prac! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikogo nie ma 😞 hmmm... a my dalej sie obijamy 🙂) lazimy z kata w kat z T. maly wlasnie ,,wtrabil" 220ml koktajlu mleczno, kaszkowo, jablkowo bananowego, postekal postekal i zasnal 🙂)
Jakis katar mu sie przypaletal, wiec teraz nie dosc, ze obsliniony po pachy to jeszcze osmarkany 🤔

to jak nikogo nie ma to ide cos porobic...ech! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my po szczepieniu:-) nastepna dopiero w lutym:-) spokoj na poł roku:-) Sarcia dzis zniosła ukłucie dzielnie 🙂
za oknem deszcz jak szlismy do przychodni zmołyśmy całe sarcia miała na wozku folie ale i tak była mokra.... w domku sie osuszyłysmy i teraz taka ulga uff 🙂 teraz sarcia siedzi w leżaczku i sie zabawia...
acha! sarca waży dopiero 6900 ale jest długa wiec chyba mi rosnie modelka i pewnie mamusie przerosnie niedługo bo ja mierze 159 haha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...