Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sibi no to gratulacje dlaMarcelinki
u nasnocka dzisiaj jakas taka dziwna sara co chwile sie budziła ale za to zafundowała mi spanie do 10 🙂 teraz znow spi a ja obijamsie w łożku pod kołderka i z laptopem na kolanach,..... mam takiego lenia od kilku dni ze hohoh... deszcz za oknem wiec chyba nici ze spacerku....
w ogole od kilku tygodni mam takie "parcie" na kolejne dziecko ze hej...... juz bym chciała .. tak mi serce podpowiada ale rozum mowi NIE...NIE TERAZ-ZA SZYBKO....kurcze nooo..... :-(
ale rzeczywiscie chyba poczekam az sarcia troszke podrosnie pojde do pracy ... przynajmniej bede miała zapewniony urlop macierzyński bo wiadomo zawsze cos....
ale kurczaki ja tam bardzo już bym chciała rodzeństwo dla Sarulki 🤪 🤪 🤪 🤪 wybijcie mi to z głowy haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w ogole zapomniałam wam napisać ze ostatnio maluje sie maluje i odłożyłam tusz do rzęs obok na łożku ja patrze a Sarulka otworzyła go spirale do buzi naookoło cała czarna i sie smieje do mnie ...wystraszyłam sie jak nie wiem co poszłam z nia do łazienki i wypłukałam jej buziunie woda .... na poczatku sie wystraszyłam ale dzisiaj mi sie z tego smiac chce , na szczescie nic jej nie było po tym smacznym czarnym kąsku ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez czujnie spie i tak własnie wczoraj wieczorem z Mariuszem gadałam ze mimo to sie wysypiam..... w ogole Sarcia czesto sie w nocy budzi ale jak sobie przypomne czasy gdy miała miesiac albo dwa i budziła sie w nocy z 3 razy i potrafiła niespać 2 godziny i ja musiałam ją nosić albo zabawiać zeby nie płakała to teraz to mam normalnie raj..............i dzięki Bogu ze to już mineło hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny Wy to macie naprawdę raj 😜 😜 😜to dlatego chce Wam się drugiego dziecka 😜Julcia idzie spać o 21 (albo póżniej) ,budzi się o 3 i śpi do 7 🙂potem zasypia około 10 więc jak dla mnie to już koniec spania 🥴obowiązki wzywają 🙂
Gratulacje dla Marcelinki 😘zuch dziewczynka i oby tak dalej 😜
Sibi przyszedł dzisiaj fotelik 🙃jest super 😁a rowerek jest poprostu prześliczny ,Julcia już na nim jeżdzi 🤪ma oparcie takie jak w chodziku ,ma guziczki z głosem zwierzątek ,melodyjki ,cały dzień się nim bawiła ,nawet sama przy nim stała 🤪jest taki śliczny że sama mam ochotę na nim pojeżdzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej

renata a jaki wzielas zestaw kolorystczny?
ja nadal czekam na przesylke ale dopiero wczoraj wplacilam pieniadze wiec mysle ze moze do czwartku przyjdzie
mnie glownie zalezy na foteliku bo w tym jej ciasno juz troche

jesli chodzi o drugie dziecko to mimo iz jestem wyspana i mala nie dala mi w kosc to nie spieszno mi do drugiego 🥴 nie wykluczam ale na pewno nie teraz moze po 30-stce

od wczoraj ekserymenuje z jedzeniem malej i narazie jej pasuje-wczoraj miala koktajl mleczny z owocami, dzis kisiel mleczny z owocami i bardzo jej to wszystko smkuje 🙂 nie wspomne o indyku w cukini z fasolka 🙂 musze znowu cos wyszukac...
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie! 😜
Sibi 🤪to Ty też zamówiłaś ten fotelik 🤪 😜nie wiedziałam 🙂fotelik mam niebieski ,pasuje do samochodu,Julcia dzisiaj będzie próbować bo mamy wyjazd,napiszę czy była grzeczna 😉.Rowerek jest różowy,zrobie foteczki na spacerku,wygląda jak różowa landrynka 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
u nas noc beznadziejna 😞 małą zanęła o 20 ale obudziła sie o 4 z kupą wiec musiałam ja przewinac, dałam jej hrebatke i mleko, no i sie rozbudziła 😞 zasnela dopiero o 6 😞 i obudziła się o 9 , a teraz zasnęła o 12 mam nadzieję ze trochę pośpi bo jestem padnieta i chcę trochę odpoczac
renatko rowerek super 🙂 moja jeszcze nawet sama nie siedzi wiec zaczynam sie martwic, bo to chyba już czas i chodzi do tyłu nadal 🤢 sama nie wiem 🤢
miłego dnia, mała płacze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
iwiokej ja tez czasem mam ochote cos napisac ale jak widze ze od dawna nikt nic nie pisal to siedze cicho 😜 😉 kolejny raz to napisze.... Cmonka, nikos, bob (nie pamiętam kto jeszcze) to jednak 3 osoby mniej!

musze sie pochwalic 😎 😎 dzis rano mialam oficjalne wazenie!!!! 54,300 i rozmiar 34 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 wchodze w rzeczy ze szkoly podstawowej 😜 moja 5-cio letnia chrzesnica chodzi w moich ciuchach 😎 jednak sie da!!!!!!!!!!!! ale teraz mam nowy problem bo wiekszosc ciuchow wisi 🤢 a tam trudno 🙂

dziewczynki jesli chcecie zaoszczedzic pieniazki a przede wszystkim zdrowie dziecka polecam przygotowywanie deserow samemu!!!! ja robie tak od ponad tygodnia i Marcelinie bardzo to samkuje a i portfel odczuwa ulge!! przykladowo: 4 jogurty dla dzieci "misiowy jogurcik" kosztuja o 9-10 zl a zrobienie 4 porcji deseru zawsze inny to koszt ok 5 zl! i tak: jogurt naturalny maly = 2 desery! 1 deser to: np 2 biszkopty+ 1/4 jablka+1/4 banana wszystko zmiksowac w blenderze! - pycha i zdrow!; mozna dodawac owoce ze sloiczka gdzie przykladowo jeden sloiczek maly to 2 desery; mozna gotowac kisle, budynie; koktajle itd jakbyście chcialy przepisy to piszcie 🙂 polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u nas noc ok.spałyśmy razem bo tatuś poszedł do drugiego pokoju.,.. znowu sie pożarliśmy .... nie wiem co sie dzieje ostatnio nie mozemy sie dogadać.... ehh:-( ale na cały pazdziernik wyjezdza na poligon nie bedzie go miesiec , moze troszke zatesknimy i znowu bedzie dobrze.... 😞 😞

ale jaka nowość!!! MAMY DRUGIEGO ZĘBOLKA hihihih:-) jedynka na dole teraz są dwie 🙂 hihi
ja daje Sarci już danonki 😮 😮 😮 wcina jak nie wiem.....
Sibi jak dorobie sie blendera to pewnie bede robic sarci takie deserki, teraz mama ma mi w weekend przywieźć bo ona nie używa a tylko szafe jej zagraca, wiec juz nie moge sie doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia u mnie to samo jesli chodzio relacje z mezem!! masakra ale powiem ci tak wszystko mija i to oni janczesciej pozniej sie kajaja 😉 przed nami! wiec sie nie martw. a ile wy jetescie ze soba? powiem ci ze ja bym chciala zeby moj na jakis czas wyjechal i zobaczy jak to jest byc samemu!

dostalam te rzeczy z allegro co Wam wysylalam liki sa rewelacyjne a kombinezon z krowa najlepszy

lece na zakupy do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...