Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejjj
u nas troszke dzis marudnie. chyba jej górne ida tak mi sie wydaje a ten dolny juz wyszedł na masa jak sie cieszy to tylko taka perełka sie swieci 😁
Sarulka juz prawie raczkuje narazie stoi tylko na czterech ale jeszcze nie rusza sie z miejsca hehe
ale jestem zadowolona bo w koncu polubiła jazde wozkiem , nigdy nie potrafiła wysiedziec dłuzej niz pol godziny niespiąc a od kilku dni tak ja wszystko naokoło interesuje ze doszła do wniosku ze wszystko dookoła jest jednak interesujące 🤨 🤨
tak własnie sobie tez myslałam ze jeszcze rok temu był tutaj taki ruch a teraz.....
ja zagladam codziennie ale rzadko kto pisze wiec nie bede prowadziła monologu 🤨 🤨 🤨
co do jedzenia to mam małego żarłoczka nie dosc ze zje cały słoiczek obiadku to potem jeszcze z nami do stołu siada i je z nami nasz obiad.... 🥴 🥴 🙂 ale ciesze sie z tego bo wole jak je niz miałabym sie wkurzac ze nic nie chce jesc.. no i dodam ze wszystko je narazie pochłania co sie da hehehe 🙂 🙂
oki lece ja usypiac bo mała pchełka marudzi paa:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!
Faktycznie na brzuszku jakis zastuj sie zrobil 😲
U nas jak do tej pory zabkow brak!!!!a dziaselka spuchniete. 🥴 Sebastian dzisiaj jakis marudny ale mam nadzieje ze to jednorazowo i jutro bedzie lepiej. Pogoda w ostatnich dniach do bani wiec nie wychodzimy a pewnie maly chcialby sie przewietrzyc wiec jutro planujemy dluuuugi spacer. Wieczorami od kilku dni dostaje butle mleka z kaszka i strasznie mu smakuje!!!!!!!!! 🤪 Wypija ja w mgnieniu oka ale chociaz wypija do dna to przed samym spaniem wieczorem nie obejdzie sie bez cyca 😜 Biedaczek musi z nim zasnac ale przyznaje sie ze bardzo to cieszy mamusie 😉
Sibi wrocilas juz do pracy???? SUuper ze Marcelinka taka grzeczna. 🙂 A przynajmniej wyrwiesz sie z domu a i zarobisz przy tym. Kurcze wspolczuje wynikow badan ale bedzie dobrze zobaczysz. Zycze wiec duzo duzo zdrowka!!!!!!!!!!
Darusia gratuluje wynikowi!!!!!!!!!!!!! 😉 🤪 Zdolna dziewczynka!!! Moze kiedys skorzystam z twoich uslog kosmetycznych kto wie???? kto wie?????? 😉 🙂 Nie znasz dnia ani godziny!!! 🙃 😁
Przesylam duzo buziakow dla wszystkich lutowych dzieciaczkow 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 7 miesiecy temu Sarcia była juz na swiecie 3 godziny!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 boze jak ten czas leci....
u nas nocka spoko sarulka budziła sie ze 3 razyale i tak jest luzik wysypiam sie bo budzi sie po 9...
w ogole taka noce sa zimne a dzis to na prawde przeginka wstałam do sarci w nocy a ona zimne pyty jak lody!!! 🥴 🥴 😞 😞 😞 szybko ja do swojego łozeczka i ja ugrzałam... biedaczka.... dzisiaj wyciągne jej juz grubą kołderke....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia 😜Juleczka też z nami dzisiaj spała 😜ostatnio coś budzi się w nocy i marudzi a ja wstaje i przykrywam bo kopytka zimne jak lody 🤪
moje dziecko w końcu bawi się w łóżeczku 🙃 😁 🙃pół godziny sama 🤪jak na Juleczkę to bardzo długo,mogę w tym czasie posprzątać 😁Podziwiam te dziewczyny ,które zaczynają pracę 😜
Dziewczyny jeśli jeszcze nie opuściłyście łóżeczek niżej to zróbcie to nawet jeśli wam się wydaje ,że jeszcze za wcześnie.Julcia nie umie przekręcać się z brzuszka na plecy a potrafi złapać się za szczebelki i wstać 🤪 🤪 🤪najpierw z pozycji siedzącej wstaje na kolana a póżniej się podnosi.Dobrze ,że moja mama to zauwazyła bo wypadła by z łóżeczka 😲
Ząbków nadal nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi -dużo ,dużo zdrówka 🙂musisz to jakoś przetrwać .Mnie też boli kręgosłup chociaż nigdy wcześniej nie miałam takich problemów,wydaje mi się ,że to po znieczuleniu ,miałam cc 🤨czasem w nocy nie moge się ruszyć a szczególnie jak Juleczka rozpycha się na naszym łóżku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!
no dzisiaj znowu moje dzieciątko jak zasnęla wczoraj o 19:30 to dzisiaj wstała o 9:30 🙂 a ja w miarę wyspana
moje dziewczę zjadło dzisiaj kaszkę ryżową ale czysta z dodatkiem owoców ze słoiczka banan i owoce leśne, lubi te owocki i pewne dla tego zjadła i kaszkę z tym 🙂 albo usłyszał że mamusia na nią narzeka że nie chce jeśc 😁
renatko to teraz będziesz częściej do nas zaglądać skoro zaczął sie rok szkolny 🙂
Andzia miło że do nas zajrzałaś, ale coś Jai_Ho do nas nie zagląda 😞 i Bób już o nas zapomniała i wiele innych dziewczyn, chyba że one poszły sobie na "inne" forum 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia co ty masz z tym suwaczkiem same ukośne kreski coś ci chyba źle skopiowało 🤢
u nas też brak ząbków, i jak marudziła tak przestała, a w domu mamy 21 st. bo właściciel wczoraj przepalił bo napełniali grzejniki i sprawdzali czy wszystko dział, ale sie cieszę bo było juz 20, ale mała śpi pod gruba kołderka i jest jej bardzo ciepło a jak chodzi czy leży na podłodze to zakładam jej dodatkowe skarpetki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to ja nie wiem... mozna by było napisac do niej smsa ale ja nie mam numeru 😞 😞 😞
ja to w ogole jestem neutralna na te kłotnie .....dla mnie to troche jest głupie bo tak długo razem i jednak niektore niewytrzymały, coz kazy ma inny charakter ale moim zdaniem te kłotnie były niepotrzebne ...... ale coz zwisa mi to powiem szczerze ja nie lubie sie kłocic i nie bede czasem lepiej sie zamknac w odpowiednim momencie.... mi smutno bo bardzo zżyłam sie z tym forum i z lutówkami , szczerze nie mam w moim miescie zadnych kolezanek bo mieszkam tu pol roku a od kad sara sie urodziła to nie mam czasu na nawiazywanie kontaktów nowych wiadomo.... a tutaj zawsze mogłam sie wygadac mam nadzieje ze jeszcze sie rozkreci "luty 2010"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia 100-lat dla Sary

Renata ja tez mialam cc ale u mnie to sprawa bolu nogi i glowy, podejzewali nawrot boreliozy ale na szczescie nie ma 😎 dzis mam wizyte u endokrynologa to zobaczymy co sie dowiem

ja mam nr do Bob i moge napisac ale nie wiem czy jest sens jak zuna za stosowne sie odezwac to tak zrobi
jesli moge byc szczera to Anita mi grala na nerwach i to bardzo, zawsze wszystko wiedziala najlepiej i na wszystkim sie znala, ale zostawialm to dla siebie i nie mialam nigdy w zamiarze "mieszac" cos w naszym forum
Jai_ho mi bardzo brakuje bo lubialam jak pisala.... powiem tak ja nawet nie szukalam tych innych for (forow 😜) i tak mam malo czasu na pisanie tu

Andzia wrocilam do pracy bo troche nie mialam wyjscia i chcialam

jak czytam o tym jak sie rozwijaja Wasze dzieciaki to martwie sie bardzo o moja bo najstarsza a najbardziej "zacofana" 😞 mam nadzieje ze jest z nia wszystko ok i to wy a raczej wasze opowiesci mnie zdopingowaly do pojscia z nia do neurologa....
w weekend nie bede miec czasu zeby napisac co sie dowiedzialam ale w pon sie odezwe na pewno
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi-no jak możesz? 😉Marcelinka to śliczna dziewczynka i wcale nie "zacofana" 😜Kto powiedział ,że musi robić to samo co inne dzieci?Moja jest bardziej ruchliwa ,ale nie może wszystkiego jeść 🥴Też czytam jak inne jedzą już serki a moja tylko okropne pepti i marchewka 🤔,ale przyjdzie czas i wszystko się wyrówna.Mam tu taką sąsiadke młodsza od Juleczki o 2 tygodnie i ona też jeszcze nie siedzi,leży jeszcze w gondoli ,ale jest od Julci dużo większa.Nie ma co się przejmowac na zapas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi nie marw sie kochana ..... na pewno z nia wszystko ok dzieci różnie sie rozwijają np victorek jai-ho juz prawie raczkuje a jest od sarci tydzien młodszy......a mówią ze dziewczynki szybciej sie rozwijają. albo mojej kuzynki dzidzia jest z tego samego dnia co sara a na brzuszek sie tak rzadko przekreca ze prawie wcale a wszystko jest ok.... spokojnie nie martw sie na pewno przyjdzie jej czas 🙂 a co takiego jeszcze Marcelinka nie potrafi robić???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie Sibi wszystkiego najlepszejszego dla Marcelinki bo też ukończyła niedawno 7 m-cy 🙂
a moja też sama nie siedzi tylko sie przesuwa tyłem jak raczek i kula się, też nie raczkuje jeszcze do przodu, ale na wszystko przyjdzie czas, a dzisiaj dałam jej troszkę jogurtu z zotta owoce leśne bo ja jadłam i jej też dałam ale jej smakował, a w tym samym czasie dawałam jej deserek banan i owoce leśne bo go lubi bardzo to nie chciała aż tak jak mój jogurt 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mała śpi od 18 i aż boję się pomysleć, czy i o której sie obudzi 🤢, mogła by już spać na noc, ale mamusia marzyc sobie może 😁
Darusia ale dawałam jej Danonki i one też są słodkie, a ich nie lubi, sama nie wiem, ale fajnie to wyglądało jak sie rwała do mojej łyżeczki, a jak ja jadłam to sie na mnie darła 😁
o i aaana też nie zaglada 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marcelina je wszysto zupki, dania, jogurty, owoce, twarozki itd obiady jej sama gotuje dzis jadla cielecine ze szpinakiem, ziemniakiem i fasolka, na jutro jest w menu schab z pieczenia wolowa z cukinia, pietruszka i blokulem 🙂 uwielbiam jej gotowac
czego nie robi.... latwiej wymienic co robi 😞 dzis pierwszy raz przekrecila sie z pleckow na brzuch ale to chyba przez pomylke jej wyszlo, bawi sie nogami, i siedzi sama chwilke i tyle! nie obraca sie, jak sie ja polozy na pleccach to tak lezy, nie raczkuje, o stawaniu mowy nie ma!, nie przekreca sie z brzucha na plecy, nie ma zebow jedyne co robi perfekcyjnie to gada 😎 i na szczescie jest usmiechnieta i widac ze szczesliwa jedynie dzis odstawila cyrk bo sama nie wiedziala co chce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...