Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Melduje ,że żyję 😉
Mam dobre wieści 😜Juleczka jest zdrowa 🙃Byliśmy dzisiaj u prywatnego doktorka ,wybadał ją i powiedział ,że nie ma żadnego napięcia mieśniowego 🙃jest bardzo ruchliwa ,nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu ,mówił ,że jest troszkę napięta ,ale jest to związane z emocjami tzn.kiedy sie denerwuje to kręci nóżkami ,ale to nic takiego .Dał jej witaminkę E działa na prawidłowy układ mięśniowy .Robił jej też USG bioderek ,sprawdził też ząbki i powiedział ,że trzeba jeszcze troszkę poczekać,dziąsełka są spulchnione a ząbków nie ma 😞witaminkę D ma przyjmować 2 kropelki dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobietki
tak własnie zaglądam co tu u Was..moje cukierki śpią a ja siedze po nocach..
mój maly nie cierpi zupek..ani moich ani słoiczkowych.Za to lubi owocki ,cyce i kaszkę mleczno-ryżową bananową lub malinową.Ma już dwa ząbki,gryzie mnie aż krew sika 🤪
ale kocham Go ponad życie!!!!
Za kilka dni mój starszak kochany idzie do zerówki...Boszzz trzeba będzie rano wstawać 😠
Pozdrawiam gorąco,trzymajcie się !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry...
dluuuuuuuuuuuuuugo nas nie bylo
brak czasu.... bylismy na wczasach, pozniej bylam troszke u rodzicow a teraz zalapalam sie na 1/2 etatu do pomocy i jak wracam d domu to nie wiem w co rece wsadzic do tego wszystkiego mam problemy ze zdrowiem i jezdze po szpitalach i przychodniach na badania

Marcelina zdrowa i silna choc nadal leniwa 🤨 wazy juz 9200 i ma 80 cm je wszystko i wszystko jej smakuje choc ma pewne ograniczenia w zwiazku ze swoja waga....

jutro jedziemy na wesele-pierwsza tak powazna impreza Marcyni 😉

obiecuje ze bede sie czesciej odzwyac ☺️

ps. prosze o skrot co sie u kogo dzieje
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Sibi 😜
Jak widać na forum zostało nas niewiele,napiszę Ci w skrócie to co pamiętam więc tak
Jai Ho-Sebastianek ma 4 ząbki ,raczkuje ,grzeczny i silny chłopczyk,ostatnio jai Ho nie daje znaku życia ,ale myślę ,że niebawem sie pojawi 😜
Nikoś ma 2 ząbki i gryzie mamusie 🤪 😁 😜
Darusia 89-Sarunia ma chyba jednego zabka ,ale mogę się mylić.
Moja Juleczka jest szczerbata 😜
Ogólnie nasze brzuszkowe maleństwa są zdrowe i silne ,chyba wszystkie juz siedzą 😜
Dodi-przygotowuje się do ślubu:woohoo 😁odinko szczęścia na nowej drodze życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renato tak jak piszesz moja królewna ma jednego zabeczka 🙂
musze sie pochwalić!!! zdałam egzaminy jestem pełnoprawna kosmetyczką 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
z częście teoretycznej 70 %
z praktycznej 90 %
ze tak powiem- ale jebłam
jestem happy i nie spodziewałam sie az tak wysokich procentów
sara dzis marudna !!!!!!!!!!!!!deszcz pada i nawet na spacer mozgu nie mozna przewietrzyc. chyba dzis umrę..............................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renato tak jak piszesz moja królewna ma jednego zabeczka 🙂
musze sie pochwalić!!! zdałam egzaminy jestem pełnoprawna kosmetyczką 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
z częście teoretycznej 70 %
z praktycznej 90 %
ze tak powiem- ale jebłam
jestem happy i nie spodziewałam sie az tak wysokich procentów
sara dzis marudna !!!!!!!!!!!!!deszcz pada i nawet na spacer mozgu nie mozna przewietrzyc. chyba dzis umrę..............................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia nic dzisiaj nie piłaś? 😜 😉To chyba z tego szczęscia dwa razy to samo 😁
no kochana wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Napisz coś więcej ,jak wyglądał egzamin praktyczny?Interesuje mnie bo moja córunia idzie na studia (kosmetologia )za 5 lat odnowi mamusie i mamusia będzie jak mowa 😁
Nie umieraj jeszcze 🤪dziś możesz popić a jutro będziesz umierać 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
ale jestem zakręcona nie mogłam spać dzisiaj w nocy, co chwilę o czymś myślałam, no i te niedzielne chrzciny mnie chyba stresują, jak by to był mój ślub, a co do Ślubów to byliśmy u księdza i mamy termin zapisany na 18 czerwca, w moje urodziny 🙂 nieźle, co prawda to dopiero za rok ale już mam stresa
miło dziewczynki ,że powoli wracacie i wiem że teraz to mamy bardzo mało wolnego czasu, ale trzeba będzie wszystko poukładać, ja od dzisiaj na wychowawczym , czyli zero kasy z mojej strony 😞
zapomniałam wam ostatnio podziękować za życzonka dla amelci na pół roczku, więc teraz bardzo dziękuję 🙂 małą nadal ma kaszelek , ale katar juz ustąpił, nie wiem czy się cieszyć czy się martwić, ale lekarz mi mówił, że to ustąpi
miłego dnia mamusie, ja też postaram się częściej zaglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej żyje!!!!!!!!!!!!!!! 😜Nie ma się czym stresować ,niedziela szybko minie ,oby tylko Amelcia była zdrowa.Powiem Ci co ja robiłam jak Julcia miała katar i zaczęła kasłać-całą noc parowałam wodę z rumiankiem i amolem i po jednym dniu ustąpiło, jest wilgotne powietrze i dziecku lepiej się oddycha .U mnie to zadziałało.Masz urodziny tak jak mój mąż 🤪,tylko rocznikowo pewnie się nie zgadza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie !!!!!!!!!!
Po chrzcinach 🙂 było super Ami dzielna, chociaż ciut popłakała w kościele bo była bardzo zmęczona, ale już po polaniu główki wodą Święcona, wstąpił w nią anioł bo sie uspokoiła i po chwili zasnela 🙂
Darusia słusznie zauważyłaś, a mi jakieś dzieciaki zabieraja olaski, ale mnie to bawi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙂 🙂
oki popisze resztę jutro bo konam ze zmęczenia
słodkich snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!!!!!!!!!!!!
Może nasz brzuszek tez ma problemy z brzuszkiem? 😉to od nas zalezy czy wróci do zdrowia 😉
Dodi moja juleczka miała biegunkę ponad tydzień ,robiła ponad 20 kupek dziennie 😞lekarz przepisał gastrolit do picia i jakiś lek na biegunkę ,kupuje się to bez recepty(chyba dikloflor albo coś podobnego,nie pamiętam w tej chwili)jeśli to na ząbki to niewiem czy coś na to można poradzić.Julka też ostatnio robi więcej kupek niż zwykle ,może wkońcu te zęby wyjdą 😜
iwiokej myślałam ,że tylko mnie giną oklaski 😁 😁 😁 😁moje są zablokowane to teraz ktoś ma zabawę z Tobą 😁 😁:lol 😞dzieciaczki)Super ,że chrzciny się udały 😜mówiłam ,że nie ma się czym stresować 😉
Sibi co z Marcelinką jest nie tak ,że musisz iść do neurologa? 🤔
Co z naszą Jai Ho? 🤔nie pisze od jakiegoś czasu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski.
Ja też wpadam tylko podpisac listę, bo czasu nie mam. Rano byłam z zębem u dentysty, później z małą do babci, a jeszcze później do koleżanki i tak zleciał nam dzień na wałęsaniu 😉 Jutro miałam jechac do koleżanki, ale zadzwoniła kumpela z Wrocławia, że przyjeżdża, więc do tamtej pojadę w środę i tak leci ten czas niestety, a w przyszłym tygodniu już wracam do pracy 😞
Czy któraś też już wraca do pracy, czy tylko ja? 🥴
Darusia gratuluję wyników!!!
Iwiokej mam nadzieję, że Amelcia do tej pory aniołek 🙂
Renata moja Milenka też ostatnio częściej kupy wali, więc może też na zęby, choc nam się nie spieszy 😉
Dodi, a może Julcia tą biegunkę też ma na ząbki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!
ostatnio nie mam czasu sie wykichać 😞 mała coraz mniej śpi, ale nie dzisiaj zaskoczyła zasnęła wczoraj o 19:30i obudziła sie o 9:30 byłam w szoku że przespała tak pięknie noc bo ostatnie kilka nocy nie spała spokojnie pojękiwała i raz to nawet sie obudziła i dostała mleko i herbatkę i spała dalej, kupek tez wiecej, ale ostatnio dostaje duzo nowych rzeczy do jedzenia to może też od tego ,albo też na ząbki, bo nawet dyda nie chce do spania wypluwa i ryczy jak ma dyda, sama już nie wiem, ale je już biszkopty, chrupki kukurydziane, jogurty od 6m-ca bobo-vity bananowe bardzo jej smakują, bo kaszki nie cierpi, a i dawałam jej danonki truskawkowe i też ich nie lubi, chyba woli rzadszą konsystencje bo kaszka i serek dość geste
Dodi nie martw sie tymi staczkami jak nie są za częste dawaj jej dużo pić i dicoflor na unormowanie flory bakteryjnej
nikoś nie opuścimy cie przynajmniej będziemy sie starały bardzo 🙂
renatko ja domyślam sie kto mi je zabiera 😉
Sibi z Marcelinką na pewno wszystko ok bądź dobrej myśli, ale napisz co sie dowiedziałaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
oj cos kiepsko u nas z tymi postami.... rok temu o tej porze to bylo min 10 str do nadrobienia a teraz nie ma 10 postow

Mona ja juz pracuje od jakis 3 tyg na 1/2 etatu i mam mozliwosc pracy z dzieckiem 🙃 a ze Marcelina to istny aniol to pieknie sie ze wszystkim wyrabiam i nawet mam jutro dzien wolnego 😎
wizyte do neurologa mam ustalona na sobote, nie ma jakis konkretnych wskazan a jedynie moja niepewnosc i obawy przed zaniedbaniem, dlatego ide zeby ja poogladali zobaczyli czy jest tylko leniwa czy jest cos nie tak
u nas zebow 0! od ok 2 tyg podaje jej camilia z boiron na zabkowanie i chyba pomaga bo jest mniej marudna i jedyne co to gryzie wszystko co w lapki dostanie-a pielucha najlepsza 🙂
ze spaniem nic sie nie zmienilo nadal sypia jak sypiala, w ciagu dnia tez jest ok (spi wlasnie trzecia godzine)

u mnie niestety ze zdrowiem gorzej bo mam bardzo zle wyniki z tarczycy i problemy z noga co moze swiadczyc o "kontuzji" kregoslupa ale na rezonans mam czekac do stycznia 🥴 wiec troche sobie jeszcze pocierpie 🤢 no coz zycie 😉
trzymajcie sie dziewczyny w ten paskudny, deszczowy dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...