Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejka
u nas dzis dzionek miło 🙂 byliśmy na zakupach w centrum handlowym 🙂 tatus troszke nas obkupił 🙂 zajżałam do hm i znalazłam taka kamizelke dzinsowa dla małej normalnie cudo!!!
A JAKIE SZCZESCIE ZE MAM SUKIENKE I NIE MUSZE KUPOWAĆ. KIEDYŚ KUPIŁAM SOBIE MAŁĄ CZARNA I ANI RAZU JEJ NIE UBRAŁAM 🙂 WIEC TERAZ JA [OCHRZCZE]. W SUMIE DO CHRZTU TRZEBA TYLKO KUPIĆ KOSZULE DLA mARIUSZA I CZAPECZKE DLA SARY W RAZIE CZEGO JAKBY POGODA NIE DOPISAŁA 🙂 POZATYM MAM JUZ STRESA PRZED TYM WSZYSTKIM ZROBIENIE JEDZENIA ITD... EHHHH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć,

aaana faktycznie rzadko bywam, ale ostatnie dni poprostu mnie rozwalają. Nie ma czym oddychać, nic mi się nie chce, no a po za tym codziennie rano jeździmy do teściowej (przynjamniej na obiadkach zaoszczędzam 😉 no i wracamy dopiero wieczorem. Stąd moja nieobecność w wirtualnym świecie 😉

Mołej nocki dziewczynki, buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny! 🙂
Ja tak kontrolnie, bo akurat mam chwile na oddech. Victor jest niemozliwy i bardzo nieznosny. 😞
Wyje non stop, nawet jak spi to wyje 🤢. T. ma grype zoladkowa od 2 dni i umiera, a przynajmniej tak sie zachowuje, wiec biegam od jednego do drugiego albo z jednym na rece do drugiego i najlepiej abym jeszcze pioro w dupie miala do zamiatania przy okazji.
Do tego wczoraj zostawilam tylko na chwile Victora na lozku, zabarykadowalam go koldrami i poduszkami i pobieglam najzwyczajniej sie wysikac i nie wiem jak on to zrobil ale spadl z lozka na podloge na glowe. 😞 🤢 dlugo nie plakal, ale przeokropnie. Serce mi peklo. Jemu zostal guz na czole. Chcialam jechac do szpitala aby sprawdzili czy ok. ale po chwili juz sie usmiechal, zjadl troche, pobawil sie, wiec chyba nic powaznego.
DZIEWCZYNY, PEWNIE TO WIECIE, ALE NIE ZOSTAWIAJCIE JUZ DZIECI NAWET NA MOMENT NA LOZKU!

iwiokej u nas tez bez apetytu, jak podliczylam wczoraj malego to razem z zupka wyszlo jakies 500 ml jedzenia. Nie zmuszam. Czekam, moze sie poprawi!

Pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie !!!
właśnie ja tez juz małej nie zostawiam wolę ją do łózeczka włozyć bo ona w kilka sekund potrafi zrobić tyle obrotów aby spaśc, nasze skarby rozbrykały się na maxa, my do chrzyu mamy już wszystko kupione, dzisiaj byliśmy pierwszy raz w kościele na mszy z małą, baliśmy się że po chwili postoju zacznie wyć, a tu anioł ani jednego jąknięcia rozglądała się do okoła z zaciekawieniem dopiero na sam koniec jak już były ogłoszenia duszpasterskie to zaczęła sie wiercić, bo była zmęczona, a w drodze powrotnej słodko spała 🙂
miłej niedzieli
i buziaki dla Victorka na poprawę nastroju 🙂:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJKA NIEDZIELNIE 🙂
uMoja sarcia tez dzis marudna ehhh ale chyba przez pogode bo najpierw był upał a teraz wiatrzysko takie i burza wiec cisnienie.....
my sarcie zabierzemy pierwszy raz do koscioła w sobote dzien przed chrztem pojdzie z nami na nauki nie wiem jak sie nazywaja ale ks. kazał przyjsc wraz z chrzestnymi hehe zobaczymy jak zareaguje... moze ja zaciekawi a moze bedzie płakac i nie bedzie lubiła chodzic do koscioła ...za mamusią 🙃 🙃 🙃 🤨 🤨 🤨
jai ho mi juz sara tez spadła jak bylismy na urlopie u mojej mamy wyroo dużo i w dodatku spała ... obudziła sie na podłodze z wielkim płaczem.... ehhh i od wtedy mam nauczke...

tak w ogole to ja z Mariuszem nie możemy isc do spowiedzi ani do komunii ehhh tak nam batmanek powiedział bo żyjemy w grzechu (nie mamy Ślubu) i dopiero bedziemy mogli tozrobic po ślubie ale to sobie jeszcze poczekamy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej , u nas upal jak cholera 😞
wczoraj bylismy na 18 stce u siory M, nawet spoko bylo, pojedlismy dobrych rzeczy, mala na pocaztku byla nie pewna bo tyle ludzi , a potem dusza towarzystwa i przechodzila tylko z rąk do rąk, mielismy troche oddechu 🙂

jesli chodzi o sprawy slubne, to dzis mialam miec przymiarke sukni, ale prezelozyli ją na środę , w rode mial byc odbior obraczek ,przelozyli na 24 , wiec narzie w miejscu to stoi.

Moze i dobrze bo w srode mam urodziny i mala konczy pol roczku wiec Julka do sasiadki a my na kolacje wieczorem 🙂

lece odebrac dowod Julce 🙂 i spadam po licencje do kosciola 🙂

milego dnia mamusie

p.s moja sie nadal nie przezuca na brzuszek , ledwo co jej sie uda na boczek wiec ja stresu narazie nie mam bp lezy jak kloda na plecach, troche sie stresuje, chyba pojdziemy znow do rehabilitanta,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba sie udalo, sorry, za nienajlepsza jakosc 😉 to jest sprzed tygodnia, teraz juz tak moze sie bujac bez konca, ale jeszcze nie ruszyl 🙂)
'
dzis u nas nawet ok. Victorek nie jest najgorszy, wlasnie zasnal, ja jestem tak zmeczona ( do tego pogoda jak w pazdzierniku juz wywoluje u mnie depresje), ze nawet nie mam sily sie denerwowac na cudowne ozdrowienie T. wieczorem jak wpadli znajomi z prezentami dla Victorka oraz na to, ze dzisiaj ni z tego ni z owego zaczal piec chleb!!! w dopiero co posprzatanej kuchni!! Dla mnie chleb si epiecze jak juz absolutnie nie ma sie nic innego do roboty, czyli nigdy, a tym bardziej nie je sie goracego na chory zoladek, ale....

Dodi kiedy dokladnie jest Wasz slub? Ale widze, ze Ty tak wszystko na spokojnie, stres Cie nie dopada jeszcze? A co do Julki, to zobaczysz jeszcze zatesknisz za czasem jak tylko spokojnie lezala 🙂)

Darusia to i tak dobrze, ze Wam nie robil problemow z ochrzczeniem Sary, bo i o takich cyrkach czytalam, jak rodzice bez slubu byli 🙂) Ech wy wstretne grzeszniki! 😉)))) 🙂)

iwiokej dziekujemy 🙂) i chyba idac tropem Twojej Amelii jak maly bedzie niedobry to go bede zabierac do kosciola 🙂) 🤪 cholera 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪renata, raczkuje to za wiele powiedziane ale pelza juz na calego w przod i w tyl, no i staje na czworaka i sie giba ale jeszcze nie ruszyl 🙂)) zreszta chyba bardziej podoba mu sie przebieranie nogami jak jest w pionie i sie go tryma pod paszkami 🙂) wtedy ma mine krola przestworzy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
byłam z małą u lekarza bo się zaziębiła ma czerwone gardełko, ale na szczęście obyło sie bez antybiotyku 🙂 bo czujna mam zauważyła ze córeczka coś pokasłuje i dawałam jej cebion 3 razy dziennie, no ale sam cebion nie pomoże na chore gardełko, mam nadzieję że szybko jej przejdzie 🙂
a ja poszłam Twoim tropem Jai_Ho i zabieram małą w różne miejsca bo tak jak zauważyłaś maluchy w domu sie nudzą a poza domem wszystko jest ciekawe 🙂
Victorek słodziachny 🙂 mama może być z synka dumna 🙂 a chwile te gorsze sie szybko zapomina 🙂
u nas dzisiaj upał a ja właśnie w ten upał musiałam jechać autem bez klimy 😞
mała cała mokra w samych cienkich bodach, a też tak jak Vic sie buja ale jeszcze pupy nie podnosi, a raczkuje na razie perfekt do tyłu 😁 no i kulanie to na okrągło , jak ją kładę na plecki to nie zdążę jej odłożyć dobrze i już jest na brzuszku, no i wtedy chodzi po całym pokoju i liże wykładzinę:P 😲 😜
Dodi nie martw się na wszystko przyjdzie czas, Julcia wygląda na zdrową śliczną dziewczynkę, tylko pewnie jest z niej leniuszek, więcej kładź ją na brzuszek a dookoła dużo zabawek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 dla Amelii i niech gardelko sie szybko leczy 🙂) A co do lizania podlogi to u nas to samo a ja biegam jak oszolom na zmiane odkurzacz, zmiotka i mop kilka razy dziennie, ja nie wiem skad sie tak nosi, przeciez jest nas tylko 2 doroslych i nikt w butach w domu nie chodzi a paprochow, kurzu i moich wlosow, niestety, non stop na podlodze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się dziewczyny rozpisały 😁
Dodi nie martw się ,nie wszystkie dzieci raczkują i nie wszystkie lubią leżeć na brzuszku.Moje starsze córki nie raczkowały ,ale chodziły już w 10 miesiącu.Julcia też nie lubi na brzuszku ,potrafi przekrecić się na brzuszek ,ale z powrotem to już nie .Woli siedziec a ostatnio spodobało jej się chodzenie ,tylko ,że to jeszcze za wcześnie ,jak chcę ją posadzic to tak prostuje nogi ,że na siłe muszę sadzać.Myślę ,że wcześniej bedzie chodzić niż raczkować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
od ostatniego posta moje fantastyczne 😉 dziecko nie zawylo ani razu! swiat znowu jest piekny 🙂) bawil sie , smial, jadl jak kon ( 250ml gestej kaszy, calego sredniego banana, 150ml wody, 220 mleka z chyba kleikiem ryzowym, nie wiem co to jest T. znowu nie umie mi przetlumaczyc na ang. a ja nie znam tego slowa, w kazdym razie wyglada jak krochmal, jest juz z mlekiem i od 6 m-ca 🙂) i jeszcze 80ml. mleka na zasniecie 🙂)

Dodi, szukajac zupelnie innego tematu trafilam na poradnik P. Zawitkowskiego ( ja jestem zwolenniczka jego metod) w ktorym m.in. pokazuje -zdjecia i opisuje jak rozruszac troszke maluszka 🙂 moze Ci sie przyda i dasz rade sama z Julka pocwiczyc. Z tej strony wejdz w poradnik-srodek to jest dok. w pdf
http://www.wczesniak.pl/poradnik-opieki.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dzieki dziewczyny 🙂

Renata moja Julcia nie przeklreca sie nawet na brzuszek, ani spowrortem,czasem na bopk jej sie uda, ale juz sama siedzi za to, chwiejnie bo chwiejnie ale siedzi 🙂

a Vic super, sprawny , i jaki smieszny przy tym wszystkim, duma mamy 🙂
Amelii duuuzo zdrowka, i pozdrowionka dla wszystkich lutowych dzieciakow.
Ja przed slubem zero strtesu, moze przyjdzie w dzien przed 🙂
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😜Wpadłam na chwilkę ,może póżniej uda mi się napisać coś więcej (korzystanie z komputera w wakacje graniczy z cudem 😜)Julcia wczoraj skończyła pół roczku 🤪dzisiaj jedziemy na szczepionkę ,zobaczymy ile niegrzeczny dzidziuś przytył 😉
Do póżniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszstkiego najlepszego dla Julci z okazji pół roczku!!!!!!!!!!

u nas nocka dzis ok. dzis spałysmy razem we dwie 🙂 Mario na służbie znów ns zostawił 😞 ale cały dzien była u mnie mamuska moja i jakos czas zleciałnocka tez ok nawet nie pamietam ile rzy sarcia sie budziła bo cyca daje jej na spiku. 🙃 🙃 🙃 🙃 teraz zasypia predzej ale budzi sie juz o 8 i troche sie niewysypiam... ale teraz znow spi a ja ziewam... nie kłade sie bo i tak nie zasne... nie potrafie zasnąć w dzien....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Darusiu dziękuje w imieniu Julci 😜Twoja Sarcia budzi się o 8? 🤪moja robi mi pobudkę o 6 🤪i chce siew bawić 😁a ja zasypiam,ciągnie tatusia za włosy i biedny tatus musi wstawać 😜szkoda ,że nie umiem wstawic zdjecia ,mozna się pośmiać ,poranny budzik za darmo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!! 🙂)
Noc ok. o 5:30 jedzenie i zabawy pol godz. i spalismy jeszcze do 8 🙂) Victor jakis spokojniejszy sie robi, albo kombinuje co tu zrobic, bo wrzaski juz nie dzialaja na rodzicow tak jak na poczatku 🙂) 😉
Poza tym pogoda do dupy, zimno i szaro i pada...
Syn chyba czuje, ze idzie zima i zaczyna gromadzic zapasy, ile on zjada od wczoraj 🤪 jak sie nie opanuje to niezly misiek zaraz bedzie 🙂) A najchetniej kaszki i to dosc geste, juz dzis od 5:30 zjadl 150ml mleka i teraz na zasniecie UWAGA: 270ML KASZKI 🤪 ja oszalalam, najpierw zjadl 170ml i jeszcze wolal, dorobilam na szybko 100 i wciagnal wszystko i podejrzewam, ze jakby bylo wiecej a on by nie zasnal to dalej by jadl.

renata duza buzka 😘 dla Julki a wlasciwie 6x 😘 za kazdy miesiac. 🙂 ROSNIJ ZDROWO JULECZKO!
zdjecia wkleja sie najprosciej tak:
1. idziesz do strony www.fotoo.pl
2.na niebieskim tle masz 4.PLIKI i uzyj standardowego wgrywania zdjec klukasz na to.
3. pokaze Ci sie biale okienka za nim bedzie DODAJ klikasz na to
4.otworzy Ci sie panel z tym co masz w kompie i z tego wybierasz plik na ktorym macie zdjecia. Otwierasz go i wybierasz zdjecie ktore chcesz. Po kliknieciu na wybrane zdjecie w podluznym pasku pod zdjeciami ( nadal jestesmy w Twoich dokumentach ze zdjeciami) pokaze Ci sie nazwa zdjecia ktore wybralas, klikasz na otworz - jest po prawej stronie obok podluznego paska z nazwa zdjecia.
5. teraz masz to juz ( u mnie jest bialymi literami, moze byc tez tak u Ciebie wiec sie przyjrzyj 🙂) w tym okienku na fotoo, gdzie bylo DODAJ klikasz na niebieski WGRAJ
6. JAK PRZEWINIESZ TROCHE MNIEJ WIECEJ W polowie powinnas zobaczyc miniature zdjecia i linki, na samym dole masz : HOTLINK DLA FORUM, kopiujesz go i wklejasz w oknie tu na forum.

POWODZENIA! 🙂)

daj znac jak po szczepieniu.

Fajnie macie, ze czasem moze wpasc do Was mama.

ide cos porobic 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
u nas była w nocy burza i chyba przez to mała źle spała, bo zasneła dopiero o 22 i obdziła sie o 4 i wypiła 180ml. mleka, i po chwili znowu jęczenie prawdopodobnie chciało sie jej pić, bo było parno i wypiła sporo herbatki i zasnęla z powrotem i spałą do 9:30 mam nadzieję ze nie bedzie dzisiaj byrzy bo nie da sie znowu spać, no a teraz znowu śpi od 11
100latek w szczęściu i radości dla Julci z okazji ukończenia 6m-cy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzisz Dodinko Twoja Julcia już siedzi a nie chce się kulać, może nie sprawia jej to przyjemności, za to moja jeszcze nie siedzi sama, za to sie kula, każdy malec jest inny i nie powiedziane ze to źle 🙂 buziaki dla Was 🙂
miłego dnia dla mamusiek i dzidziusów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...