Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aaana pod Twoim postem jest moja wypowiedz, ze Julka budzi sie z placzem i jej nie moge uspokoic nawet tuląc na rekach, cos w tym jest , moze jakis skok rozwojowy ??

My bylysmy na krótkim spacerze, bo wyszlam okolo 15 , i zaraz zaczelo padac 😞 teraz juz znowy slonce, na 18 mam odbiór fotek to moze jeszcze wyjde.
A wogole u mnie w pracy jest dzis wizytacja z Francji i wpadłam na chwile a tu kurde jakis francuz zaczal do mnie nawijac po angielsku, oczywiscie moja szefowa wygadala sie ze ja tez tam pracuje tylko teraz na macierzysnkim, nie mógl sie nadziwic Julką, i gadal cos do mnie, a ja jakies podtawowe slowa tylko do niego, zamiast do widzenia do czesc hi hi , ale lipa 😞 ha ha

A wlasnie mysle o chrzcinach to juz niedlugo w sumie 11 lipca, Wysłałam dzis M. po odbiór zastawy ( tylko polowy w sumie ) i 400 zł poszlo sie jeb.... , musze kupic jeszcze jakies ładne obrusy,pozyczyc drugi stóół, krzesła, i kurde bede stac pzy garach ze dwa dni, bo rodzina M. nie bardzo toleruje kupne ciasta i jakies wynalazki tłuste, cikawe co ja ugotuje na 15 osób, nawet takiego garnka nie mam. Same wydatki 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a propos chrzcin y ustalilismy, ze jezeli zapraszamy wiecej osob niz tylko najblizsza rodzina i chrzestni to zamawiamy katering z lekkimi przekaskami i juz, impreza na dworze. 🙂 Jakby nie bylo sa to chrzciny dziecka a nie dzien wyzerki dla gosci. 😜 a tak poza tym to wlasnie sie dowiedzialam, ze tu chlopcow do chrztu ubiera sie w ...dlugie sukienki!!! 🤪 🤪 ja sie chyba wylamie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
ale upał dzisiaj, a nasze dzieciaczki odczuwają to jeszcze bardziej 😞
a co do chrztu to zapraszam na moje aguagu dodałam dziś fotkę małej w sukience jaką bedzie miała na chrzciny jest jeszcze do niej bolerko i 2 czapeczki do wyboru i takie jedwabne galoty
no i muszę uciekać bo mała sięobudziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej malutka jest suuuper!! jaka wesoła!!
Dodi właśnie przeczytałam o tym krzyku - tylko że moja ma tak już od jakiegoś czasu jeszcze sprzed upałów - budzi się z przerażeniem 🥴 budzi się w tym samym miejscu w którym ją kładłam więc tu nie chodzi o inne otoczenie po przebudzeniu.. nie wiem skąd taki strach u niej 😞
a co do gotowania itd to jeśli rodzina M. nie toleruje kupnego to niech sama upiecze i ugotuje 😜 w życiu bym się nie pieprz.. z gotowaniem dla takiej gromady!!
u nas chrzcinami miał się zająć A. bo to jemu na tym zależało tak więc pewnie Domi nie będzie ochrzczona 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana moja też tak czasem ma zaczyna płakać przez sen jak by miała jakiś koszmar, czasem wystarczy jak pogłaszczę ją po główce, ale czasem jak zacznie krzyczeć to muszę ją na ręce wziąć i dopiero po jakimś czasie jej przechodzi i śpi dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
ja już po zakupach, na moje nieszczęście wzięłam ze sobą mojego "niedorozwiniętego" brata 😠 ale udało się kupić dwie bluzeczki i spodnie 🙂 jutro c.d. okupienia mojej wielkie pupy 😜

Dodi, niezła jesteś, że chcesz uszykować imprezę na 15cie osób, sama i to z małym dzieckiem u boku! A to, że rodzina M. ma kaprysy na dobre jedzenie to powinnaś mieć gdzieś. Tak sobie głośno myślę..
Juleczka śliczniutka, widzę że trzyma zawzięcie ulubioną małpkę lutowych dzieci 🙂 mata też taka znajoma 🙂

Muszę w końcu to napisać, dziewczyny karmiące tylko piersią, podziwiam WAS bardzo, za to że tak długo wytrzymujecie na "cycu" 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej, witam wieczorową porą 🙂

Dodi i Iwiokej dziewczyny świetne 🙂

Misiek chyba też nie za bardzo lubi upały bo do południa było spoko a po południu kiedy robi się u nas w domu parówa to zrobił się nieznośny, krzyczał, prężył się 😞

co do chrzcin to je też będę musiała szykować wszystko , no chyba że mi mama pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękujemy dziewczynki za miłe słowa 🙂
Dodi bób i Martuś doskonale wiemy, że każda mama widzi w swoim maleństwie Najpiękniejsze i najcudniejsze bo to prawda każde maleństwo jest cudne i urocze na swój sposób 🙂 a lutowe maleństwa najpiękniejsze 😁
moja mała też trochę dziś marudziła, ale znośnie chyba przez to że od kilkunastu dni się wyspała, bo zjadła wieczorem całe mleko i zasnęła po 21 a obudziła się po 9 rano, a przez tą chorobę to nie przesypiała całej nocy bo katarek ją budził 😞
a soczku jabłkowego to na 100 nie lubi bo wczoraj dostała z łyżeczki tej samej co leki to myślałam że źle sobie kojarzy ze pluje, a dziś z butli też nie chciała, oby nie była niejadkiem po tatusiu, bo urodę ma, a apetyt mogła by mieć po mnie bo ja zawsze jadłam wszystko co mi do buzi włożono ( bez skojarzeń 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nieskromnie przyznam że u nas 15 osób to an obiad niedzielny i tez sama szykuję choć na chrzest będę leniwa i wynajmiemy lokal, w domu goście będą siedzieć do wieczora a w knajpie obiad deser i do domu, 🙂
Wiem ze bezczelne ale cóż, któraś tu mądrze napisała że chrzciny to nie wyżerka dla rodziny 🙂

Amelia też ciężko żyje na ten upał, ja dziś koło domu miałam 42 stopnie, masakra.
Jutro nie wychodzimy aż do popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej Amelia piękna dziewczynka, a jaka duża już 🙂
U nas jest niby parasol a nawet on przy 42 stopniach nie jest w stanie załagodzić, jutro będziemy sobie leżały w salonie przy drzwiach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej ;-)))

My już po sniadanku, mała teraz gada na macie, a ja się powoli ogarniam.
Jednak wczoraj nawiedziły mnie kumpele, miło było pogadać, namawiają mnie na powrót do UK..ehh juz sama nie wiem. Mówiły też, że jestem chudsza niż przed ciążą 🤪 hehe
Dzisiaj na 12 wpada mój ex...

U nas upał, chyba zostanę z małą do południa w domku i potem wyjde tak gdzieś o 15 może, chce przeczekać tą największą gorączkę.

Klaudia widziałam po opisie na gg, że to już 1 dzień 🤪 🤪
Dodi & aaana ;-) może to też Wam ząbki idą.. moja tak właśnie się też budzi z krzykiem. U nas to przez ból dziąseł.
Jai_ho
a tak poza tym to wlasnie sie dowiedzialam, ze tu chlopcow do chrztu ubiera sie w ...dlugie sukienki!!! ja sie chyba wylamie

hehe, kochana nie łam się, przełam się i wybierz sukienkę, problem z gajerkiem z głowy ;-)

a tu proszę Nadi i jej cwaniacki uśmieszek ;-)))) :
[URL=http://img823.imageshack.us/i/15365645.jpg/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/850/15365645.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendoberek!!!
My (tzn.ja bo Sebastian odsypia zarwana noc 😉 ) juz od daawna na nogach. Wstalam o 6.00 ubralam sie,pomalowalam czyli doprowadzilam sie do ladu no i posprzatalam 😜 A wszystko przez jednego chlopa ktory mial przyjsc wymienic licznik z wody. Na szczescie juz poszedl wiec postanowilam do was zerknac. 😁
U nas nocka beznadziejna. Pierwsza polowe nocy maly zrzedzil a jak juz zasnal do porzadku i ja zreszta tez to obudzil mnie huk burzy!!! 😲 Oj byyyla burza byyyla. 😮 🤢 No a pozniej wczesna pobudka a maly spi w najlepsze.
Przyszedl mi list z firmy HIPP ze od 19 tygodnia moge podawac do mleka kaszke. Jedna jest w dzien a inna na dobranoc. A u mnie cyc i z kaszki nici!! 😁
Dziewczyny co myslicie o mleku polskim BEBIKO????? Bo kazdy mi mowi ze jade niedlugo do Polski to moge sprobowac mu dac czy mu pasuje i kupic 3 kartony do domu bo niby sa lepsze niz tu. Sama nie wiem. Moja siostra przywozila Bebiko z Polski bo dzieciom bardziej smakowalo. Faktycznie w smaku tu sa okropne mleka ale dziecko sie przeciez przyzwyczaja??
No nic. musze dzwonic do D.do pracy i poczytam co tam pisalyscie mamuski!! 😉
POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry my w domku od wczoraj ale mialysmy szczepionke i ja bylam u lakarki mojej! u mnie znowu nie tak jak powinno byc ze zdrowiem :| znowu masa lekow ajjjj

upal okropny i caly czas siedzimy na dworze!!!!!!!!!!!!

obcielam wlosy!! na krotko!!! nawet bardzo-pozniej wkleje zdjecie a narazie uciekamy na spacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Candy Monca Nadia jest po prostu przesliczna!!!! 🤪
Fajnie ze sie spotkalas z kolezankami 🙂 ja to juz nie wiem kiedy widzialam moje ale juz niedlugo 😉
Co do powrotu to ty sa musisz przeanalizowac wszystkie za i przeciw. Pewnie latwiej bys miala wracajac ale z drugiej strony rodzinka bedzie daleko. Kurcze sama wiem jak to jest i wiem tez ze zawsze sa te dwie strony 😆 Musisz czuc gdzie czujesz sie lepiej. Ja strasznie tesknie za Polska no ale..
No i maly sie obudzil 🙂 Spioszek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski!
CMonka Nadi jest cuuuuuuudowna!!!!
hm... ciekawe co ex powie ... 😜

Sibi Ty też się sypiesz po ciąży?? myślałam że tylko ja.. jeszcze trochę i kupię sobie takie pudełko na leki ja mają babcie - z podziałem na dni i godz... 😞
wklej foty fryzurki!!!!!!
\
no właśnie - upał - czy wychodzicie z dzieciakami bo ja trochę się boję że mała się zagotuje..

Iwiokej widzę że nasze maleństwa są mega podobne - moja też długa i chuda -ta sama waga i te same wymiary 😁 - tylko u nas też ciekawe po kim 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...