Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

i co z Bobem i Iwiokej 😮 ufo porwało ...

Dodi uszy jamnika mówisz hehe ..nie będzie tak źle myślę 😉 Trzymam kciuki za Wasze nowe karmienie, na lepsze Wam to wyjdzie 🙂
aaana za późno już na porządki 😜

Moja się przed chwilą obudziła z placzem dopiero co ją uspokoiłam ehh 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pranie do wywieszenia ale mi się nie chce..w sumie to nie mam gdzie bo się nie zmieściło w łazience a na balkon nie chce małej rzeczy wieszać.

Mi się coś wydaje, że nie tylko Cruella przeszła na inne forum... szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamy
widzę, że tylko 6 osób stara się by Nasze forum nie umarło 😞 co się dzieje z resztą dziewczyn?? Mam nadzieję, że ich maluchy zdrowe i niedługo dziewczyny wrócą 🙂

My znowu dzień w biegu, Igor już od godziny smacznie śpi. Kupiłam Mu krem z filtrem 50 żeby biedaczek nie poparzył się od słońca.
Miałam iść porobić resztę porządków w ogródku ale zaczęło pizgać porządnie i chyba będzie padało.

Dodi kurde to się narobiło. Dobrze, że jesteś tak troskliwą i odpowiedzialną mamą i szybciutko reagujesz. Powiem Ci, że dobrze że postanowiłaś przejść na sztuczne mleczko. Ty się przestaniesz męczyć i Julka również. Julka dostała już od Ciebie to co najbardziej wartościowe. I pękam z podziwu, że tyle wytrzymałaś na diecie by karmić Małą 🙂

Aana, ta nieznośność Domi to chyba skutek upałów.
Ja czasami jestem umęczona Synusiem, co nie zmienia faktu, że kocham Go ponad wszystko 🙂 dziś obudził się znowu o 4tej, więc u mnie wqrw na maksa aż M się obudził i pyta dlaczego tak się złoszczę?! mówię Mu, że jakby od 4rech miesięcy wstawał non stop co 3-4 godziny do Małego to też by był wkurzony. M wymiękł, powiedział pośpij sobie ja się Nim zajmę 🙂 i się wyspałam 🙃

Candy Monka nie strasz mnie tu duchami 🤪 Nadinka piękna panna, nie widać miedzy nimi różnicy wiekowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka widzę na foto że Nadi dużym dzieciaczkiem jest, nie? miesiąc różnicy? 🤪 tyle że to Nadi wygląda na starszą 🤪 piknie się prezentuje w nowym wózku 🙂 daje radę tak siedzieć - nie kolebie się na boki? ja dzisiaj po południu zamontowałam spacerówkę ale jeszcze nie jeździłyśmy.. boję się że moja mała Domi wypadnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada 😞

Dodi powiadasz uszy jamnika 😁 to chyba JaiHo rzuciła ten tekst. Napewno cycki Ci opadną gdy przestaniesz karmić, ale bez przesady 🙂

Wiecie co mi przyszło do głowy... że Nasze lutowe mamy uciekły na inne forum. Ale z drugiej strony nie chce mi się w to wierzyć 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś doszło do mnie właśnie takie info, że jedna z nas tam jest ..no cóż przykro trochę
aaana no właśnie Nadi jakaś wielka mi się wydaje..King KOng mi rośnie 🤪
A Twoja spacerówka nie ma pasów?? Nadi jeszcze leci na prawy bok, co chwilę ją poprawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka leje a nie pada, ale i tak mam nadzieję że to chwilowe. Dobrze, przynajmniej nie muszę stać jak kołek z wężem w ogródku i podlewać tych wszystkich chaszczy 😁

Tzn, że oprócz Cruelli jeszcze ktoś sobie poszedł.. chyba domyślam się kto.. ale cóż..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...