Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Andzia a co do zywosci to nam teraz przebranie sie zajmuje dobry kawdrans, raz,ze maly nogi non- stop w gorze i je trzyma, wiec zdjecie i zalozenie pieluchy jest akrobacjami nie z tej ziemi a i tak ma zawsze byle jak ja zalozona, ubranka jak sciagam czy zakladam musi lapac od srodka za co sie da i tak trzyma, ze nie da rady zdjac 🙂) a tak poza tym, to nie wierzga nogami i macha lapkami tylko jak spi, a tak to caly czas zasuwa 🙂) o tyle dobrze, ze jak juz cos dopadnie to sie tym sam bawi i nie marudzi, jak mu sie znudzi to jest zawsze oblozony zabawkami i siega sobie po cos nowego, ale ostatnio wlasne nozki sa najlepsza zabawka 🙂) no i brakuje mu jakies 5 cm do wlozenia do buzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andzia a co do zywosci to nam teraz przebranie sie zajmuje dobry kawdrans, raz,ze maly nogi non- stop w gorze i je trzyma, wiec zdjecie i zalozenie pieluchy jest akrobacjami nie z tej ziemi a i tak ma zawsze byle jak ja zalozona, ubranka jak sciagam czy zakladam musi lapac od srodka za co sie da i tak trzyma, ze nie da rady zdjac 🙂) a tak poza tym, to nie wierzga nogami i macha lapkami tylko jak spi, a tak to caly czas zasuwa 🙂) o tyle dobrze, ze jak juz cos dopadnie to sie tym sam bawi i nie marudzi, jak mu sie znudzi to jest zawsze oblozony zabawkami i siega sobie po cos nowego, ale ostatnio wlasne nozki sa najlepsza zabawka 🙂) no i brakuje mu jakies 5 cm do wlozenia do buzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff.. jak gorąco ;-)))
siedzimy w domku przy otwartym balkonie ;-) byłyśmy na spacerku ale cienia nigdzie nie ma wiec szybko uciekłyśmy 🙂

Anita3105 nie przejmuj sie moja tez jeszcze sie tak nie przewraca ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana no nie wiem jak tak może to być w ogóle!! Skandal!!

Ja właśnie wrocilam ze spacerku w GDY 😉 słoneczko, ciepełko..bajka!!
mała się podłaczyła pode mnie a ja foty bede zgrywac 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My odpoczywalismy dzis na dzialce 🙂 Gril musial byc wiec smaaakooowaaalooo!!!
Sebastian dzis wykonczony. Wykapalam go i padl przy cycu ale pewnie niedlugo sie upomni o reszte 😜 Teraz pije pyszny,tlusty koktail truskawkowy!!!! 🤪 PYCHOTKA.
Dziewczyny te karmiace mlekiem modyfikowanym na ile wam wystarcza paczka mleka???? 🙂 😮
Candy Monca super ze niedziela sie udala 😉 Poprosze o zdjecia!!! 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
u nas niedzielka spoko spacerek do Powsina sie udał 😁

Jai_ho gratulacje dla synka 🤪

co do przekrecania to mój umnie tylko na edna strone ale wrócic z powrotem to juz nie i tak czasami beczy na tym brzuchu z buzia w podłodze 😜

a co do mleka to mi starcza 800 g na tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, chcialam do was wpasc wczoraj jeszcze ale padl mi laptop juz konktetnie kaput zrobil monitor, uprosilam dzis mojego M.zebysmy pojechali obejrzec cos, i mi kupil malego laptopika samsunga 🙂 dziwnie sie pisze bo mala klawiaturka ale jest super, miesci mi sie do torby he he, ale dobra cena wiec bardzo nie jeczal ze oszczednosci ruszamy.
Kikos nie bylo duzo ludzi w salonie, luzik byl. Powiem powiem o Tobie ale musisz mi podac swoje nazwisko panienskie he he
Jutro jade jeszcze do salonu na kijowska i jak tam nie znajde jeszcze czegos fajniejszego to bede szyc tam.Ceny faktycznie przystepne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie a w czym spia wasze maluchy w takie pogody jak teraz???? Zostawiacie je w bodziakach czy cos jeszcze na nozki??? Ja czasem sie martwie ze jak sie odkrywa to moga mu stoy zmarznac ale chyba za bardzo sie przejmuje???? ☺️ Pozniej wstaje co chwile i sprawdzam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej gratulacja dla Victora!
Andzia nie wiem ile mleka - nigdy nie liczyłam właściwie 🤔

a ja padam na cyce - musieliśmy z mężem w 48 godz a właściwie ok 35 wyremontować !! i wyposazyć mieszkanko bo jutro miał się wprowadzić lokator 😮 a klucze dostaliśmy dopiero wczoraj po 18 😮 do tego ja wcześniej mieszk nie widziałam więc nawet nie wiedziałam jakie meble można kupić 🙃

Domiś była w ten weekend nieco porzucona a raczej podrzucona babci raz jednej raz drugiej i faktycznie tęskniłam ale nie powiem - źle mi nie było 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski
ja dzis pierwsza 😜

Dodi na nk masz moje pańeńskie nazwisko 😜

dzis plan dnia:
1) spacer
2) rehabilitacja na 13:00

a słuchajcie mam pytanko ja juz wprowadziłam mojemu zupke jarzynowa i robi mi kupki takie dziwne takie ciemne konsystencji plasteliny wasze maluchy tez takie robia?? bo sie troszke obawiam ze mu to jedzonko nie służy hmmm 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaa Dodi jak bedziesz jechać Radzymińska tam do Ząbek to jeszcze wzdłuż Radzyminskiej jest tez taki nowy salon sukien ślubnych ale niestety nie mam adresu
to jest jak jedziesz w strone Marek i po lewej stronie masz Dom Kultury Zacisze i Szkołe a po prawej stronie jest ten salon tylko tam trzeba wjechac w taka zatoczke (jesli autem) za kładka dla pieszych
a jak busem to przystanek TUŻYCKA z Wileniaka dojedziesz np. 190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamy
po weekendzie oki, mieliśmy gości z Częstochowy 🙂 w sobotę był grill i piwko 😜

A dziś upał i jeszcze raz upał. Do tego dostałam pierwszy po porodzie okres, boli mnie brzuch, krzyż i leci jak z cebra 😞 M. cały dzien w pracy a ja z Małym zastanawiam się co robić..

Andzia nam puszka mleka (800gram) wystarcza na ok 5-6 dni. Z tym, ze Igor pije jak chce, ile chce więc dużo mleka trafia do zlewu 😮

Co do kupek po zupce, u nas tez kupa plastelinowa 🙂 za to jabłuszko bardzo Igora przeczyszcza. Dziś Igorek jadł jagody z jabłuszkiem 🙂 czekamy na efekty w pampersie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus mnie tez wczoraj bolal brzuch. Na dzialce juz lekko czulam a przed spaniem tak rozbolal ze myslalam ze tez dostane okres!!!!! 🤪 A nawet bylam pewna bo co inego??? 🥴Pierwsze co pomyslalam to ze Sebastian sie obudzi na cyca a ja sie zwijam z bolu wiec wzielam tabletke. Rano obudzilam sie bez bolu a okresu brak wiec chyba nie tym razem 😉
U nas tez straszny upal a dzien spedzilam na robieniu "nic" chodze po domu i mysle czy gdzies wyjsc ale w taki upal sama nie wiem. 😞 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...