Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jeszcze na chwilę 🙂, Igor wypił 120ml kaszki i śpi. Mnie też czekają przynajmniej 2 pobudki i kilka zrywów z łóżka by Go przykryć albo poprawić bo Mały lubi sobie postękiwać a ja wtedy wstaję bo nie wiem co się dzieje 😮

Andzia ja też blokowa dziewczyna, a dom to moje marzenie od zawsze... i myślę, że taras i własny ogród wynagrodzi mi trudy jego utrzymania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martus zgadzam sie z toba w 100 procentach!!!!!! 😁 😉
A ja tez 2 czasem 3 pobudki w nocy i kilka na smoczka jak mu sie wspomni 😮 Da sie przezyc 😉 To ja uciekam bo wiele mi nie zostalo do wstawania wiec zycze milej spokojnej nocki!!!!! Buziaki i do jutra!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek 🙂

U nas nocka z dwiema pobudkami 🙂 o 2 mała obudziła się na cyca a ja słyszałam coś dziwnego w łazience, stukanie, pukanie, małej wanienka sie ruszała 🤪 masakra ..obudziłam mame aby poszła sprawdzić ( sama się bałam ;-) ) ale nic nie było..DUCHY kurde mam na chacie DUCHY hehehe
A ok 5 sotałam smska od kumpeli która pojechała do szpitala rodzić chyba 🙂 termin ma na 2ego lipca, ale już od kilku dni jej słabo i ma biegunkę..może dziś ją w końcu ruszyło 🙂

Pogoda u nas piękna, widac że jest ciepło tylko wije dość mocno 🙂
Zjem śniadanko, prysznic i idę na spacerek 🙂 dalej walczyć z bladością ;-)

O tak wygląda moje ogłoszenie z wózkiem:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/dla-dziecka/wozek-deltim-leo-2w1-gondo...

Dodi Ty to masz power! Ja wróce ze spaceru i nie mam siły na nic ... 🤢
Martuś kurcze jak sobie pomyślę o Twoim domku to aż mi się cieplutko na sercu robi 🙂 jak fajnie 🙂 jesteś pewnie mega szcześliwa 🙂 ja też całe życie w bloku i też tak sobie marzę o domku.. może kiedyś ..jak znajdę bogatego męża hehe ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej witam na chwilę i spadam bo Domi nieznośna - spać nie chce, bawić się nie chce ... czasem mam jej dosyć... ostatnio często... eszzzzzzzzzzzz 😠

CMonka e tam bogatego męża - nie ma co liczyć na facetów - sama zarobisz! a co!

Domek też mi się marzy no ale najpierw muszę na niego zarobić - ale jeszcze troszkę - najpierw Domiś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!
My tez sie meldujemy . Dzis 2 pobudki i chyba 10 szybkich na smoczek ale i tak nie ma zle. W nocy sie mozna rozpuscic!!! 🤪 chociaz caly dzien u nas wzystko pozaslaniane.
Sebastian na szczescie jak narazie grzeczny ale zeby nie zapeszac bo dzien dluugi. My juz jestesmy ubrani i wybieramy sie zaraz do sklepu po jakies ciacho dla tych gosci. 🤢 Moze jakies miesko tez wezmiemy. No i napisalam raz takiego dlugiego posta i mi sie skasowalo. Pozniej napisze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wyszłam, mała śpi cały czas 🙂
Ja wykąpana, w domku posprzątane, pomalowałam sobie nawet paznokcie 🙂
A teraz depiluje brwi 🙂
Dogadałam się z kumpelą, że jednak przejedziemy się nad morze 🙂 też ma córeczkę miesiąc starszą od Nadii, Olimpię 🙂

aaana współczuję wojny z Domiś, to pewnie przez ten upał. Może zostaw ją na chwilę babci a Ty sama zrób sobie troszkę przerwy i odpocznij. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
u mnietez kilka pobodek dzisiaj 😞 nie wiem co sie salo Filipowi ale byl nieznosny 😞
Teraz siedzi w foteliku i grucha sobie 🙂
idziemy zaraz na spacerek 🙂

Martus jak ja Ci zazdroszcze tego domku 🙂 Marzy mi sie aby usiasc na swoim ogrodzie albo patrzeć w żar wlasnego kominka 🙂 aj aj aj niestety brak środków 😞 dobrze zechociaż wlasne mieszkanie mam 🙂

Monka - ogloszenie wyszło super 🙂 Ja mam taką spacerówkę jak Ty w swoim 2w1 dlatego nie kupię narazie 🙂
chociaż kusi kusi 🙂

Maz pojechal po czesci do naszego auta rozwalonego 😞 Ej ej i kurde mialam 3 tys zaoszczedzic i dupa 2700 czesci wyniosą 😞 Eh 😞 szkoda słow !
Maż baluje bo urodzinki i imieninki miał a ja się modlę aż wkoncu skończy sie ten pijący miting bo od urodzin Filipa ciągle coś 😞

Aaana - nie martw się figura 🙂 "jest dobrze tak jak jest 🙂


buzka ide na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mialam cos napisac i zapomnialam,
ogloszenie super tylko foty jeszcze i mysle ze pojdzie 🙂
ja mam wqrwa 😞 kolezanka od poniedzialku trabi ze wpada dzis, ja wczoraj chate wysprzatalam, upieklam zapiekanke pomidorowa z serem.Dzis od rana o odkurzaczem, a ona sie nie odzywa,dzwonilam 2 razy i cisza, i 2 smsy napisalam. Nie lubie czegos takiego, juz drugi raz tak zrobila 😞 takto inaczej bym dzien zaplanowala,inna kolezanka proponowala spacerek i jakies male zakupki i lody , a ja odmowilam 😞 mam MAGNUMA w lodowce i zaraz go uderze.
Mala wieczorem tez byla nieznosna ale tlumacze to przez upal .
U nas upal nigdzie terraz nie idziemy, moze potem.
Siedze w pizamie i nie wykąpana.
W piatek i sobote mamy kurs przedmalzenski juz pisalam chyba, i nie wiem co zrobic z mleczkiem, jakiec cyce takie miekkie i nie moge zbytnio odciagac bo mala potem wrzeszczy jakby jej za slabo lecialo? mam 2 porcje po 150ml a potrzeba jeszcze 3 nie wiem..macie jakis pomysł ?
Pierwszy raz zostawiam Julke z kims innym, cholera caly dzien od 8 do 21 mam 3 przerwy w tym jedna na obiad godzinna , mam blisko wiec wyskocze na jedno karmienie najwyzej.
mala kima chwilowo wlasnie, a ja lece po loda do lodowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia co do apetytu ja odkąd moge jem wszystko i cviagle mi malo 🙂
MARTUS ja tez marze o domku 🙂
Aaana Domis moze tez przez upal niegrzeczna.
Monka milego spacerku 🙂P
Klaudia szkoda ze musisz wywalic kase, znam ten bol , my w niedziele musielismy kupic laptopa dla mnie bo nam padl tamten, a ten jest maly i sie kiepsko pisze na nim, juz kilka postow napisalam i mi sie zamknely i od nowa polska ludowa ...ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Ja wpadłam tu na chwilkę,bo mój synek jeszcze śpi a ja zrobiłam już wszystko co chciałam w wolnym czasie 🙂
Rany jak ja lubię takie momenty gdy on śpi i mogę coś zrobić,ale to niestety rzadko się zdarza,bo Filip w ciągu dnia mało śpi(ucina sobie drzemki 15min)
Bardzo złości się jak jest śpiący i nie może zasnąć.Co z tego,że staram się go uśpić skoro się nie udaje zbytnio.Musiałabym samochodem jeździć przez cały czas albo wózkiem(choć i z wózkiem różenie bywa,bo w gondoli już nie wyleży a sapcerówka jeszcze odpada-wożę go od pewnego czasu w foteliku samochodowym)
Na szczęście po kąpieli i butli nocnej śpi do 6-7 rano 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titinka moja tez ostatnio drzemki, nie pamietam kiedy spala dluzej niz 30 min w dzien, w nocy co 3h cyc.
Kurde usiadlam do odciagania mleczka , jakos leciec nie chcialo, mama plakala bo sie obudzila i dupa wyszla z tego.Zrobie drugie podejscie , potem ide wreszcie sie wykapac i moze wijde troche gdzies w cien na lawke, nie chce mi sie w domu siedziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski

u nas noc spokojnie mały chyba juz pwolutku przyzwyczaja sie spac sam w łózeczku 🙂
rano bylismy na zakupach kupiłam mu zupki, deserki i soczki 😜

a teraz mały spi w wózku a ja sobie odpoczywam w cieniu na lezaczku jejciu jak fajnie 🙃

aaa tak wogole dzis zaczełam 2 faze mojej diety i dzis jadłam warzywa normalnie miód w gębie na snaidanko zrobiłam sobie sałatke ale tak duzo mi sie zrobiło ze jadłam na raty a poza tym chyba skurczył mi sie zoładek 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej 🙂

Ja tak szybciorkiem na chwilke i znikam, spacer udany 🙂 🙂 piekna pogoda morze wiaterek i frytki hehe czego chciec wiecej 🙂
Dzis musze sama robic obiado bo mama dluzej w pracy.
pozniej wszystko opweiem buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam do Dodi odpisała, ze juz wracaja ze szpitala, mala ma zapalenie jelit najprawdopodobniej przez mleko krowie. Dodi napisze Wam dokładniej jak wróci.
Biedne są 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi pewnie piła a Julcia ma uczulenie. Chce przejść na mleko modyfikowane, moim zdaniem u niej to jak najlepszy pomysł. I tak długo ją karmiła na tej diecie. Dała jej już co najlepsze w tych najważniejszych miesiącach. Nie ma co się tak już męczyć, tym bardziej że ta dieta wykańcza zdrowie Dodinki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże a mnie suszy strasznie i gardło boli ehh.
Mała znowu płakała przed zaśnięciem teraz padła dopiero.

A tu Nadi z koleżanką Olimpką starsza o miesiąc, mój kafarek nadrabia hehe 🙂
[URL=http://img706.imageshack.us/i/sam0914kopia.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/6128/sam0914kopia.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wrocilysmy
a wiec tak , dzis zauwazylam u Julci male pasemka krwi w kupce, potem juz bylo wiecej , zywa czerwona krew, z 4 cm na 4 taka plama w pampersie, pojechalysmy do szpitala dzieciecego, po usg brzuszka i badaniach okazalo sie ze Julcia ma zapalenie jelitka spowodowane ALERGIA POKARMOWA na mleko krowie najprawdopodobniej. Chodzi o to ze ja mam spowrotem wrocic do diety bezmlecznej i bezbialkowej, Julka nie ma skazy bialkowej chyba , tylko alergie pokarmowa a to dwie inne rzeczy są. Zadecydowalam ze przechodze na sztuczne, tak bedzie lepiej, i tak zrobilam co moglam zeby karmic jak najdluzej, oczywiscie musze stopniowo przechodzic, wiec od jutra bebilon pepti narazie raz dziennie, potem wiecej.Chyba ze chce karmic dalej, to powinnam isc do dietetyka zeby ulozyl mi diete taka zebym nie chudla jak wtedy.
Julka ma jeszcze zmiany w cycuszku , przez moje hormony ,, ale dzieci podobno z podtrzymywanych ciąż tak mają , ale lepiej to u endokrynologa zbadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi dobrze że postanowiłaś odstawić karmienie- rozmawiałam z pediatrą i mówił mi że najcenniejsze są 3 mieś a potem to już nie ma większego znaczenia także luz i tak długo wytrzymałaś /ja bym tak się nie potrafiła poświęcić/
Dużo zdrówka dla Julki i spokoju dla ciebie!!!!

moja też dzisiaj marudna dopiero padła a ja siedzę w syfie domowym i nie mam siły spzzątać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...