Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

Troszkę mnie nie było... A wszystko spowodowane przeprowadzką, a właściwie porządkami w nowym domku 🙂 jestem pedantką więc same rozumiecie 😉 no i niestety ale jeszcze trochę mi zostało a myślałam, ze łatwo pójdzie - niestety trzeba się napracować, żeby miło się mieszkało. Przez to zaangażowanie w nowe mieszkanie nie miałam czasu na myślenie o ciąży, nie czułam nawet ruchów mojej kruszynki, dopiero wieczorami w łóżku dawała o sobie znać.
Brzuszek już mi ostro wywaliło 🙂
W poniedziałek mam USG połówkowe więc znowu zobaczę moje szczęście.

Buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamuśki pękłam 😞 😞 zjadłam pół grześka, ale nie mogłam już wytrzymać 😞 ale był przepyszny:laugh:
ja dopiero raz czułam czkawkę mojej kruszynki, rzeczywiście to niesamowite uczucie 🙂
anitek wydaje mi się że to nic groźnego i dasz radę do wizyty, tylko się nie przemęczaj i odpoczywaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Dziewczynki za slowa otuchy 🙂 no wyglada na to ze nie mam wyjscia tylko czekac jutro bedzie moja prowadzaca wiec zadzwonie zapytac o luteine...Jakos dam rade. Maly kopie wiec chyba wszystko ok 🙂
Iwiokej dostaniesz po pupie hehe :P chociaz ja jak bralam espumisan jadlam grzeska na dzien i nic to nie zmienilo 🙂 zajrze pozniej bo wlasnie zamowilismy chinskie jedzenie wiec zaraz papusiamy 🙂 no i internet nowy doszedl wiec w nareszcie koniec z meczeniem sie i wiecznym rozlaczaniem...
Do pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Twoj wiekszy od mojego hehe :p kazda Mamusia ma inny jak widac :P [img size=270]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzus_13-dd2527c5999fa23848e105ac021c67b8.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta83 gratulacje dobrych wyników i wyczuwania swojego dzidziusia
anitek przestanie niedługo zobaczysz, a chinol smakował, bo ja sama też robie chińskie a takiego kupnego nie jadłam jeszcze , ale za to sajgonki jadłam ale to nie chińska kuchnia za to smaczne były, anitek ładny brzuś , zobacze co się da zrobić z moimi fotkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech jest gorzej niz rano z tym bolem...Wzielam juz 3cia nospe i wiecej nie biore...Zadzwonie jutro do mojego lekarza i moze ta luteina mi pomoze chyba innego ratunku nie ma dla mnie jak widac.Nie chce brac nospy 80mg juz i tak z wielkim ale bralam ta 40mg ale skoro musialam to trudno ale 3nospy w ciagu calego dnia zdarzylo mi sie zabrac chyba tylko 3-4razy...
Oby do usg w sobote...chce wiedziec ze ok wszystko no i ze szyjka jest ok i zamknieta i ze to lozysko jest ok bo juz mnie dobijaja te mysli niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leze caly dzien prawie...Zadzwonie i zapytam ten bol mnie tak lapie co 10min zauwazylam 😞 a czasem co chwilke a czasem rzadziej...Juz bym chciala by chociaz w 30stym tyg to bylabym o niebo spokojniejsza wierz mi...ech jeszcze z godzinke i pojde sie kapac i spac wiec mam nadzieje ze noc bedzie spokojna.Synus kopie cos jakis czas bo przed chwilka tez kopal...
No coz nic nie zrobie musze czekac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...