Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dla mnnie to głupota kłucić sie z byle powodu kazda ma swoje zdanie i tyle nie musza sie inni z tym zgadzac i kropka

a te oklaski to po co one wogóle sa? czy ktos na to zwraca uwage bo ja szczerze nie

ooo to zobacze tego Mikrusa w necie 🙂
teraz mam wolne to bede jezdzic po sklepach i ogladac bo chyba tak najlepiej wtedy mozna wypróbowac i wogóle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Raczej sie nie skoncza :P rada dla Ciebie zajrzy na ceny w necie i pozniej w sklepie w razie czego mow ze w necie taniej, bo ja tak z wozkiem mialam pojechalam a tam wozek za 395e poszlam i powiedzialam ze w necie sa juz po 295e i przez to przyjechalam i babka powiedziala ze oni jeszcze cen nie zmienili ale ze moge go miec za 295e skoro tak jest w necie 🙂
Kikos no wlasnie ja napisalam do admina o zlikwidowanie oklaskow chocby na moim profilu ale odpisal ze niestety nie ma czasu teraz sie tym zajac...Wiec czekam az znajdzie czas. Bo jak dla mnie to jest forum a nie konkurs na najlepszy profil wiec nie wiem skad te oklaski...Juz mi to dinda napisalam co mysle na ten temat i tyle :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz sobie tez patrzylam za wanienka itd :P miejsce mam na szczescie bo mamy jeden pokoj zapasowy wiec spoko 🙂 tam i tak jest teraz wszystko hehe :P caly ten balagan wliczajac rower kartony itd taka graciarnia mala 🙂
ja najbardziej ciesze sie z tego ze mieszkamy sami 🙂 zadnych osob trzecich ani tesciowych itd :P
Wlec koniecznie do mothecare choc w centrum niestety nie maja wielu rzeczy 😞 ja jezdze do tego w mahoniu ale ja to mam doslownie 3minutki od domciu. A nie masz kogos znajomego z autem?Moze moglby podjechac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ktoś zawsze się znajdzie 🙂 Choć wanienki fajne też były i w centrum. Tu ja mam bliziutko 🙂
A co do mieszkanka to my na szczęście też mieszkamy sami i też jestem mega zadowolona, bo z ostatnimi współlokatorami jakoś nie mogłam dojść do porozumienia, zwłaszcza jak się dowiedzieli że w ciązy jestem. Ehhh ludzie są różni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie pije mleczko z miodem 🙂 na dobre spanie hehe 🙂 Mam nadzieje ze po tej Pile6 ktora dzis widzialam nie bedzie zadnych koszmarow...
Jejkus juz 22 😞 fajnie bylo miec wolne z Moim bo przynajmniej sama nie siedzialam :p
za tydzien Haloween wiec niezla bedzie imprezka w Irl 🙂
juz to widze hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wanienkę już mam w garażu bo znajomi dostali 2 i jedną mi dali 🙂 taka zwykła ale jest 🙂
aniek gdzie Ty się podziewałaś? biedna znowu bez oklasków 😞
takie horrory oglądasz ja nie mogę bo później koszmary mam:laugh:
a mężulek dopiero po północy będzie bo znowu w Warszawie 😞 , ale poczekam na niego bo muszę go trochę pomiętolić 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No my juz rok sami mieszkamy i naprawde spokoj 🙂 ja lubie miec spokoj i taka niezaleznosc 🙂 robie co chce sprzatam kiedy chce jak chce to sie ubieram jak nie to moge sobie nawet na golasa chodzic i nikt mi nic nie powie :P poprostu kocham takie cos hehe 🙂
co do mieszkania to my jeszcze wlasnie ponad rok temu mieszkalismy ze znajomymi i wszystko bylo super poki ona nie dowiedziala sie ze jestem w ciazy 😞 oni sie staraja ponad rok i nic a Nam sie udalo po 4miesiacach no i teraz taka lipa bo kumpel chce sie z nami widziec ale ze wzgledu na zone niestety sie nie widzimy bo ona nie ma ochoty...Jest mi przykro bo tak sie nie traktuje znajomych a jestem wiecej niz pewna ze jak zajdzie w ciaze bedzie dzwonic co chwile po rade itd.
Mamy slub i wlasnie kumpel jest swiadkiem i juz to widze jak to bedzie. Jeszcze ta impreza przedslubna ktora mamy...ech no coz rozumiem ze moze byc komus przykro ale dookola jak sama pewnie widzisz jest pelno ciezarnych i dzieci i tego sie nie uniknie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej szykuj dupsko :P zarazilas mnie zaparciami :P
No ja uwazam ze Haloween jest na miejscu 🙂 nie ma takich smutow wszyscy sie wesela itd. to i tak jest 31pazdziernika no a 1listopada wszyscy w ciszy ida zapalic swieczke na grob. Jakos tak sie nauczylam ze oni to obchodza i to takie fajne jak maluchy dzwonia do drzwi i trzeba cukiery dac hehe 🙂
Co do filmow to ja bez nich mam jazdy wiec duzo to nie zmieni pewnie :P czesto kogos mam mordowac albo ktos mnie albo jakies trupy mi sie snia nie wiem czemu tak bo nawet o tym nie mysle...a filmy no coz czasem sie tam cos zobaczy w tv czy w kinie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz anitek może być jej przykro że Wam tak szybko się udało, każdy może to inaczej odczuwać, nie możesz mieć do niej żalu 🤨
nam też udało się za 4 razem z dzidzią:laugh:
a mieszkamy razem już ponad 7 lat i też na początku mieszkaliśmy z moimi rodzicami i wiem jak jest strasznie mieszkać z kimś trzecim 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej ja 2dni lezalam nawet nie mialam ochoty kompa wlaczac...brzus bolal to chyba od tych zaparc bo bole brzusia jak na okres juz przeszly dzieki luteinie 🙂 choc to przez luteine te zaparcia ale z dwojga zlego wole zaparcia niz te bole skurczowe najwazniejsze zeby Dzidzia byla bezpieczna choc wiem ze zaparcia to tez nie mega powod do radosci ale mozna im jakos zaradzic 🙂
a jak tam czopki? bo ja dzis w aptece mialam kupic i pani mi odradzila 😞 jutro i tak zadzwonie do swojego lekarza zapytac bo teraz pije syrop (plynna laktoze) no i dziwne bo na ulotcce pisze ze 100%bezpieczne a patrze na polskiej stronie opis leku i jest napisane ze stosowanie w ciazy tylko w bezwzglednej koniecznosci 🤨 i badz tu madrym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej z tego co pamietam oni odkad wzieli slub ona sie zmienila o 180. Zrobila sie strasznie zaborcza i do tego wogole nie chciala sie spotykac z nikim tylko ona i on...A pozniej doszlo wlasnie to ze sie staraja o dziecko. Ja nie mam o to do niej zalu bo staram sie zrozumiec ze to trudne ale nie rozumiem jak mozna tak traktowac znajomych...Dzwonie z zaproszeniem na kawe imieninowa slysze w odpowiedzi ze da znac po czym cisza kompletna a jej maz nawet o tym nie wiedzial jak sie okazalo po fakcie. Albo jej maz umawia sie z nami na wypac w weekend po czym przychodzi weekend a on sie nie oddzywa po czym w pracy mojemu mowi ze ona nie miala ochoty nikogo widziec...
Albo on przyjezdza do nas napic sie piwka wtedy kiedy ona leci do polski bo nawet tego mu nie wolno...jakas masakra! Szkoda mi go bo widac ze sie juz zaczal meczyc ale rozmawialam ostatnio z moim Mariuszem i mowil ze ma nadzieje ze zmieni sie to jak ona zajdzie w ciaze...
Choc ja uwazam ze ona zawsze taka byla bo juz po slubie 2tyg rogi pokazala...
Justyna slub mamy w Cork 🙂 bedzie ciekawe hehe bo po angielsku a u mnie w rodzinie jesli chodzi o jezyki obce to sami niemieckojezyczni haha beda patrzec tylko i tyle :P no ale mi latac nie wolno wiec zdecydowalismy ze mamy cywilny tutaj a koscielny w PL 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: nie dam dupska, a grzesia chcesz bo sobie 10 sztuk kupiłam i mogę się podzielić i wczoraj goście byli i zostawili mi dużo słodyczy jak ferrero roche i ptasie mleczko i bąboladę i bombonierę :P
to tak samo jest napisane na czopkach ale biegunki po nich nie mam ale niestety muszę je stosować za każdym razem gdy chcę się wypróżnić inaczej się nie da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn to jest plynna laktoza a nie srodek przeczyszczajacy dziala w bardzo lagodny sposob i potrzeba od 2-4dni aby sie cos ruszylo. Czopki boje sie brac bo nie wiem czy nie wywoluja one skurczy 😞
no a drugie pytanie to takie czy te czopki tutaj w Irl to takie same ktore sa w PL choc czopek glicerynowy powinien miec raczej taki sam sklad tak mysle. Zabralam jedna dawke tej laktozy. I w ulotcce jest napisane ze mozna brac w ciazy tak samo jak espumisan. Poza tym w irlandii raczej w aptece jak nie sa pewni mowia zeby sie poradzic lekarza bo pamietam jak kupowalam krople na kolke to to samo uslyszalam...
A z tym syropem to babka powiedziala ze jest 100% bezpieczny.
Jutro zadzwonie do mojej lekarki tak czy inaczej i zapytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej nalezy Ci sie klaps 😞 ja nie jem czekolady od piatku mam nauczke za to moje lakomstwo 😞zjadlam w przeciagu 2dni chyba z 30 ferrero i grzeska i teraz widzisz co sie porobilo :P
co do czopkow to jeszcze sie upewnie jutro. Choc mam ciuchutka nadzieje ze syropek pomoze :P
Co do kolezanki to nie wiem o co jej chodzi bo tak to pisala normalnie i dzwonila a teraz jest na gg i na skypie i cisza...A ja powiedzialam ze sie nie oddzywam pierwsza bo juz mam dosyc zapraszania itd. ech moze hormony nie wiem...Ona tez miala cos czego ja nie mialam i jakos nie odwrocilam sie w taki sposob od niej i zawsze sluzylam rada itd dlatego nie potrafie tego pojac...ale zobaczymy jak to bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...